Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

aylinnaylinn

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2021
785
669
Kızlar bugün göğüslerimin yan kısımları böyle biraz bastırınca ağrıyor heralde normalde beklenen regli tarihime 4 gün kaldığı için böyle
progestan ağrı yapıyor canım odur bence. ben de bi salaklık yapıp test yaptım 3.gün embriypsu transf sonra 5.gün test yaptım hiçbişi çıkmadı daha erken zaten çıkmaz diyerek kendimi avutuyorum😂

galuska

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2021
385
357
28
progestan ağrı yapıyor canım odur bence. ben de bi salaklık yapıp test yaptım 3.gün embriypsu transf sonra 5.gün test yaptım hiçbişi çıkmadı daha erken zaten çıkmaz diyerek kendimi avutuyorum😂
Ya ben progestan fitili 2 haftadır kullanıyorum reglme yakın olduğu için muhtemelen bu ağrı

Evrendedust

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2021
714
753
28
Kestirmek neden sakıncalı olsun ki, değildir bence ama boyada kimyasal bişey sürüyoruz, bitkisel boyada bile az da olsa kimyasal bişeyler illa vardır, tolere edilebilir bişey mi onu bilemiyorum işte.
Bazı batıl inançlar var ya, saçını kestirme çocuğun aklı kısa olur vs. Bilimsel dayanağı olmayan, kulaktan kulağa yayılan (genelde büyükler tarafından) şeyler. Çok fantastik şeyler duymaya başladım ben de 😄😄😄

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-02-2022

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 209 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el tırnakları, ayak tırnakları ve saç kökleri görülecektir. Bütün bunlar derinin üst tabakasının özel bölümleridir. Bu süre zarfında bebeğiniz artık daha dik bir duruş sergileyecektir. Artık bebeğinizin embriyo olarak gelişimi sona erdi. Bundan sonra bebeğiniz doğana kadar bebeğiniz teknik olarak fetüs veya cenin olarak adlandırılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Lady Starlight

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2020
668
796
44
Bazı batıl inançlar var ya, saçını kestirme çocuğun aklı kısa olur vs. Bilimsel dayanağı olmayan, kulaktan kulağa yayılan (genelde büyükler tarafından) şeyler. Çok fantastik şeyler duymaya başladım ben de 😄😄😄
Ahaha😄, neyse ki ben hiç bilmiyorum öyle şeyleri. Yalnız ben bilmem gerekenleri de bilmiyorum, orası biraz problem 😅😅

Evrendedust

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2021
714
753
28

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-02-2022

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 209 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el tırnakları, ayak tırnakları ve saç kökleri görülecektir. Bütün bunlar derinin üst tabakasının özel bölümleridir. Bu süre zarfında bebeğiniz artık daha dik bir duruş sergileyecektir. Artık bebeğinizin embriyo olarak gelişimi sona erdi. Bundan sonra bebeğiniz doğana kadar bebeğiniz teknik olarak fetüs veya cenin olarak adlandırılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

aylinnaylinn

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2021
785
669
Ya ben progestan fitili 2 haftadır kullanıyorum reglme yakın olduğu için muhtemelen bu ağrı
hiç olumsuz düşünme canım zaten neler çekiyoruz bari test gününe kadar duralım kötü düşünmeden. ya bilmıyorum benım de hiç aklım almıyor bir ufak kasık batması karın ağrısı olmalı sanki. Adet olacak gibi karın ağrısı diyip duruyor herkes bende hiç olmuyor