Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

İkiz değil, ikinci gebelik.
Bizde kendimiz sorduk doktora bu tarih olur mu diye. 38+4 oluyoruz. Olur tabi gayet uygun dedi not aldı.
Çok güzel bi tarih 02.02.2022 sezeryan olursa benimde bu tarih olabiliyor benim ilk gebeliğim bilemiyorum nasıl olur pazartesi konuşup kafamdaki soru işaretlerini gidericem inşallah 🤲🏻

Çok güzel bi tarih 02.02.2022 sezeryan olursa benimde bu tarih olabiliyor benim ilk gebeliğim bilemiyorum nasıl olur pazartesi konuşup kafamdaki soru işaretlerini gidericem inşallah 🤲🏻
Evet tarih çok güzel.
Aklına ne geliyorsa sor,gerekirse not al ki unutma. Ben doktora gidince sorularımı hep unutuyorum.

Kızlar merhaba, hiç hastane ile görüşen var mı aramızda? Doğumdan sonra odaya kaç kişi alınıyor kovid tedbirleri kapsamında?
doğum paketinde neler var vs?

Merhaba🤗
Benim de kontrolum sali günü, ben de sorar cevabi yazarim buraya 😊

Merhaba, sezeryan tarihimizi aldık. Hayırlısı ile nasipse 2 şubatta doğum yapacağım 🥰

Hayirli uğurlu olsun, sağlikla kucağiniza alin inşallah 🤗

Ben de 30 aralikta doguruyorum 😂 grubun ilk dogumunu patlatiyorum

Ayy masallah maşallah 🤗 saglikla sevgiyle sorunsuz bir sekilde kucagina al yavrularini insallah 😊😍
Dogumdan sonra bize detaylari yazmayi unutma olur mu, dualarim seninle 🤗

Evet tarih çok güzel.
Aklına ne geliyorsa sor,gerekirse not al ki unutma. Ben doktora gidince sorularımı hep unutuyorum.

Ben de hep not aliyorum, doktorun yaninda sekreter gibi oluyorum elimde not kagidi ve kalemle soru sorarken 😂 bazi cevaplari yaziyorum bi de.
Adam baska hastanin yanina giderken, baska soru kaldi mi, kesin mi, gidiyorum bak diyo oyle gidiyo 🤣

Merhaba🤗
Benim de kontrolum sali günü, ben de sorar cevabi yazarim buraya 😊

Hayirli uğurlu olsun, sağlikla kucağiniza alin inşallah 🤗

Ayy masallah maşallah 🤗 saglikla sevgiyle sorunsuz bir sekilde kucagina al yavrularini insallah 😊😍
Dogumdan sonra bize detaylari yazmayi unutma olur mu, dualarim seninle 🤗
Amin canim inşallah, kendime geldigimde haber ederim size 😂🥰❤️

Ben de hep not aliyorum, doktorun yaninda sekreter gibi oluyorum elimde not kagidi ve kalemle soru sorarken 😂 bazi cevaplari yaziyorum bi de.
Adam baska hastanin yanina giderken, baska soru kaldi mi, kesin mi, gidiyorum bak diyo oyle gidiyo 🤣
En iyisini yapıyorsun, aklımda kalacağına sorup cevap almak en guzeli🤩

Ayy hayırlı olsun çok heyecanlı 😍 sen heyecanlı mısın peki? Nasıl olacak doğum, Konuştunuz mu detayları?
Sezaryen olacak mecbur, biri makat gelis cunku. Vallahi gebeligim boyunca heyecanlanmadim ama artik heyecanliyim ya evime 2 minnos daha gelecek evimde 3 minnosum olacak 🥰 merak ediyorum ellerini gozlerini saclarini burunlarını anneeleri kurban olsun

Kızlar selam ah ah benim hamileliğim mağlesef zor geçiyor 24. Haftada rahim incelmem başladı 6 haftadır yatıyorum 30. Haftaya geldik bazen biraz kalınlaşıyor bazen biraz inceliyor progestan fitil ve kasılamaları önleyici bi ilaç başlattı doktor 2 haftadır onları kullanıyorum 34-35. Haftada doğurursun gibime geliyor dedi çokça korkuyorum çünkü bebeğim şu son 2 haftadır çok az kilo alıyor şuanki kilosu 1.450 tek temennim şu 34. Haftaya gelmek ve bebeğimin o haftada 2 kilo olması... yatmaya devam ediyorum sadece wcye kalkıyorum

Kızlar selam ah ah benim hamileliğim mağlesef zor geçiyor 24. Haftada rahim incelmem başladı 6 haftadır yatıyorum 30. Haftaya geldik bazen biraz kalınlaşıyor bazen biraz inceliyor progestan fitil ve kasılamaları önleyici bi ilaç başlattı doktor 2 haftadır onları kullanıyorum 34-35. Haftada doğurursun gibime geliyor dedi çokça korkuyorum çünkü bebeğim şu son 2 haftadır çok az kilo alıyor şuanki kilosu 1.450 tek temennim şu 34. Haftaya gelmek ve bebeğimin o haftada 2 kilo olması... yatmaya devam ediyorum sadece wcye kalkıyorum
Cnm geçmiş olsun ,ınsallah 36 lazım 37 leri de görürsün hayırlısıyla. Sabah ve akşam birer bardak süt, birer tane muz ve ceviz yemeyi dene. Birde bol protein içeren yiyecekler ile beslen,yemek yedikten sonra da soluna yat 15 -20dakika. Bu sayede kilo alır bebesin .

Cnm geçmiş olsun ,ınsallah 36 lazım 37 leri de görürsün hayırlısıyla. Sabah ve akşam birer bardak süt, birer tane muz ve ceviz yemeyi dene. Birde bol protein içeren yiyecekler ile beslen,yemek yedikten sonra da soluna yat 15 -20dakika. Bu sayede kilo alır bebesin .
Ben de 36 ya varmak isterim tabi ama doktorum böyle öngörüyor mağlesef.. gebelik şekeri çıktı bende ne zamanki diyet yapmaya başladım bebeğin kilo alımı yavaşladı doktor da artık diyet yapma ye dedi ben de tekrar başladım her şeyi yemeye söylediğin her şeyi yiyip içiyorum ve soluma yatıyorum artık çok daha fazla yiycem inşallah alır

Canım ya bugün sana baktım hiç bişi yazmamışsın diye arka arkaya transfer olmuştuk 😔 canını hiç sıkma bak bu haftalata grlmişsin Allahın izniyle biraz daha gider inşallah böyle belli olmaz son haftalara kadar dayanıRsınız belki 🤲 kaşar ye avokado ye muz ye en bildiğim kilo aldıranlar bunlar kuzucum Allaha emanet olun inşallah zaten 34. Hafta falanda olda ciğer geliştirici de yaparlar Allah korusun kötüyü getirme aklına 🤲🧿

Canim çok geçmiş olsun, Rabbim yardimcin olsun 🙏 bebegim bir kiloyu geçince doktor yaşam eşigini geçmis sayiyoruz demişti bana. İnsallah bebegin de iki kiloyu hatta iki bucuk kiloyu tez geçer de için rahat olur senin de🙏

En azindan 30lara gelmissin bak, yatarak daha da geleceksin bence, gebelik stresli iş gercekten ama onlemlerin alinmis. Bebisin de kritik esigi asmis, 32yi de asarsa ne guzel olur inşallah 🌸benim 27de doguran arkadasim oldu, 31de doguran oldu hepsinin cocugu okula basladi ❤️ hic gönlüne kotu dusunceler getirme

Teşekkür ederim kızlar doktor da aynısını söyledi 34-35 hafta kötü değil dedi dediğiniz gibi öncelikli hedefim şu 2 haftayı atlatmak... ciğer geliştirci iğneyi 31. Haftamda yani haftaya yapacakmış doktor önlem amaçlı.. üzülme evresini geçtim sadece bebeğimin kilo almasını istiyorum... dediklerinizi yiyip içiyorum tek fark artık gebelik şekerine takılmayıp diyet yapmamak olucak bir de her akşam yatmadan süt içicem ve her gün kabak çekirdeği yiycem bunlar da kilo aldırıyormuş sanırım... aslında bakıldığında kilosu haftasıyla uyumlu ama işte şu şekerden önce daha çok alıyordu doktor da bunu farkedince bırak diyeti ne istiyorsan ye dedi

X