Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Kızlar hiç karın sertleşmeleriniz oluyor mu ya ?

Olmaz mi? Azicik yorulayim hemen taş gibi oluyor karnim. Şubat annelerinde okuduğum kadariyla sanciymiş bunlar, sık olmasi iyi degilmis. Bu haftaki kontrolümde sorcam doktoruma.

Çok şükür Allah sıkıntı vermesin. Benim de durumlar ayni sayilir. Dogum icin normal doguma engel bi durum varsa doktor dicekmis bana, her sey yolunda giderse de normal olcak insallah. Nstyi bundan sonraki her kontrolde yaptircakmisim. Bakalim belki bu haftadan sonra haftada bir kontrole giderim ben de.
Bebeginizin her şeyini tamamladiniz mi

Benımde aynı kasık bel bazen popomda ve vajınamda agrı hep farklı turlerde korkuyorm adet gbı sancılar da oluyo doguma sebep olur dıye

Rahim genişlediği için bu ağrilar normal diye biliyorum ama siz yine de çok sık oluyorsa muhakkak doktorunuza israrla sorun. Sorun yoktur insallah

Birde seker yuklemesı yaptırdımızmı aclık tokluk takıbınde kac cıktı yaptırdıysanız

Ben 75lik yaptirdim doktor tavsiyesiyle. Uc defa kan verdim toplamda ama cikan değerleri e-nabizda göremedim acikcasi. Doktor da sadece seker yok dedi rakamsal bi bilgi alamadim

Evet 34.haftadan itibaren her hafta nst dedi bana bugün de çekildim..
Evet tamamladık artık hazırız bebeğimizi bekliyoruz vaktinde gelsin inşallah erken bitirdik sabırsız bir annesi var çünkü iyice ağırlaşmadan yapayım bitireyim dedim iyi oldu. Hastahane çantamız da hazır bi hediyeliklerimiz kaldı onları da halledicem en kısa zamanda inşallah

Tamam canım cok tesekkur ederım

Hanımlar merhaba doğumda hediyelik olarak neler dağıtacaksınız? Çikolata yaptırdığınız ya da yaptıracağınız sayfa var mıdır yardımcı olabilirseniz sevinirim
Ben bugün çıkıp hallettim çok şükür, cam şekerlik aldım orta boy ve onları süslemek için de tül filan,. İçerlerine badem şekeri koyup dağıtacağız.

Çok güzel ama ben çikolata yaptırmak istiyorum güvenilir bi sayfa var mı merak ettim etiketli çikolata
Ben cikolatadeposuu isimli bir instagram sayfasından yaptırdım. Fiyatları uygun. Ben metal kutuda istedim. Çikolatalar da ambalajları da kutu da güzel yapılmış olarak geldi. Tavsiye ederim.

Ben cikolataduragi ndan yaptirdim ama baska sehire yollamiyorlar risk alamiyorlar, mersinde çikolataci
Yok mersinde değilim teşekkür ederim
Ben cikolatadeposuu isimli bir instagram sayfasından yaptırdım. Fiyatları uygun. Ben metal kutuda istedim. Çikolatalar da ambalajları da kutu da güzel yapılmış olarak geldi. Tavsiye ederim.
Teşekkür ederim bakıcam sayfaya

Benim de regl olacakmışım gibi ağrılarım oluyor bazen.sıklığı da giderek artıyor haftayla birlikte.
Şu karnın sertleşme olayını tam anlayamıyorum, doktor da soruyor ama olmuyor sanırım. Bebeğin kafası çıkıyor bazen sert bi şekilden kalıyor karnım ama kastettiğiniz o değildir sanırım
Siz misafir kabul etmeyi düşünüyor musunuz bebek ziyarti vs?

Kasılma ,bebeğin bi yere toplanmasi bütün karnın sert olması demek. Hatta elini karnına koyunca elinin altında hissediyorsun kasilmayi.
Adet ağrısı bende de var şu günlerde hele geçmiyor hiç.

Misafir de şöyle, babaanne hala teyze gelir sadece başka kabul etmem.

Normalmiş artık doğuma yaklaştıkça sıklaşırmış regl ağrısı gibi olan ağrı.
Dikkatli olmak lazım Allah korusun, salgın var insanlar da acayip rahat davranıyor artık maalesef. Ben kimseyi kabul etmeyeceğim anneanne babaanne hariç

Merhabalar kızlar nasılsınız? 4 şubata doğum tarihi verdi dr bana tabi o zamana kadar kendi gelmezse şekerden dolayı suni sancı ile doğuma başlatacaklar epidural istedim inş herşey yolunda gider sağlıkla kucağıma alırım. Sizler tarih aldınız mı artık kimse yazmıyo oysa ne kadar da aktiftik

Merhaba
2 şubata gün aldık bizde sezeryan olacağım.
Allah kolaylık versin hepinize

Ay ne güzel geri sayim başlamiş
İnşallah sağlikla alirsin kucağina
Benim tarihim yok canim simdilik normal dogum diye ilerliyoruz ama yapabilir miyim ben de bilmiyorum
Allah sonumuzu hayir etsin

Gercekten herkes cok cok rahat davraniyor. Karantina suresi vs azalinca artik iyice rahat davranma moduna girdi herkes. Benim de babamlar, kardeslerim, gorumceler babaanneler vs hepsi bes dk mesafedeler 7 gun bile duracaklarini zannetmiyorum. Birakin eve gelmeyi, sakın ha bebegimi öpmek yok dedim diye şimdiden hepsi kavga ediyor benimle abim de inada bindirdi işi. Ben istemiyorum diye zorla tersini yapacakmiş.
Çirkef moduna gircem sanirim

Yaa çok sevindim. Buralara geldiğimize inanmıyorum. Hep aklımdasınız valla kızlar ne yaptı, başka doğum oldu mu diye sürekli bakıyorum foruma. Normal doğum yapacak olmana ayrıca sevindim. Hayırlısı olsun
Doktor bana 38 de sezeryan dedi, tabii durursa

Ama bunun inadı ayıbı kırılması olmaz. Allah korusun sana ya da bebeğe bir şey olsa onlar mı verecek hesabını? Salgın bu yahu. Kaç insan etkilendi. Dayım vefat etti, kayınpederim günlerce yoğun bakımda kaldı. Belki etrafınızda örnek yoksa ondan iplemiyorlardır. Naçizane tavsiyem, tavrını çok net koy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…