Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Gözün aydın, anneli babalı sağlıkla büyüsün inşallah ❣

Ben hep yatmaya devam canımm 2.0 cm olmuş geçen hafta 2.3 tü fitile devam ayrıca bi de kasılmaları önleyici bi ilaç da kullanıyorum normalde doktorum bana onu 4 gün kullan 3 gün kullanma demişti fakat geçen hafta 3 gün kullanmayınca o 3 gün çoğu kere kasılmam oldu muhtemelen de o yüzden incelme oldu zaten şimdi o ilacı her gün kullanıyorum bakalım ne diyecek haftaya

İnşallah gerek kalmaz artık, kasılmaların azalır. Kasılma nasıl oluyor? Kasılma olduğunu nasıl anlıyorsun?

Benim bebeğim küçük olacak herhalde 1 hafta geriden geliyor 34+4 de 2200 gramdı boyunu dr hiç söylemiyor zaten
Ultrason kağıdında fl yazan yeri 7 ile çarp boyunu bulursun canım.
Benimki de iri değil zayif uzun olacak diyor doktor, kardeşimin bebegine iri dediler, 3500 gösterdi ultrason,3 kilo doğdu. Çokta itibar etmiyorum ölçülere

Evet 300 gram aşağı ya da yukarı olabilir drdi dr bana da.. fl de zaten haftasından geride herhalde minyon bişey olacak diye teselli ediyorum kendimi kötü düşünmek istemiyorum..

Evet 300 gram aşağı ya da yukarı olabilir drdi dr bana da.. fl de zaten haftasından geride herhalde minyon bişey olacak diye teselli ediyorum kendimi kötü düşünmek istemiyorum..
Benimki de çok yavaş kilo alıyor canım 33+4 2.000 kilo çıktı her hafta da çok güzel besleniyorum ama karnı 1 hafta geriden geliyor bizimkinin de boyu uzun ayağı hep 2-3 hafta önden gitti şuan 46 cm

Benimki de çok yavaş kilo alıyor canım 33+4 2.000 kilo çıktı her hafta da çok güzel besleniyorum ama karnı 1 hafta geriden geliyor bizimkinin de boyu uzun ayağı hep 2-3 hafta önden gitti şuan 46 cm
Benimkinin de boyu kısa. Hepsi birbirinden farklı, genetik farklılıklar var sonuçta. doktor normal dedi. Çok takmamak lazım

Benim bebeğim küçük olacak herhalde 1 hafta geriden geliyor 34+4 de 2200 gramdı boyunu dr hiç söylemiyor zaten
Canim benimki de oyleydi, ben beslenmeme bagladim, vitamin demir hiç alamadigim.icin mi acaba diye. İki hafta sıkı bi yemek programi yaptim.
Kahvaltida iki yumurta +avokado+bol peynir.
Ara ogunde mutlaka süt+ceviz+muz+portakal.
Aksamlari haftada en az iki kere et+ et olmayan gunler kemik suyuna corba.
Gece yatmadan bi saat evvel muzlu süt.
Bazen gecelerii de uyaninca atistirdim. Portakal.da yedim her gün. Bi de omega hapi içtim. Kilo almisti iki hafta sonra

Benim belim çok fena,yürürken çok acıyor artık. Zor dayanıyorum
Gecmis olsun ben de cok cekiyorum bel-sirt ağrisindan vucudum kiloya hic aliâik değil. Arada dizlerimi ve ellerimi yere koyup kopek pozunda duruyorum, bebegi yer cekimine birakiyorum. Cok rahatliyorum oyle. Sirt egzersizleri de cok rahatlatiyor beni tavsiye ederim. Ha bunlara ragmen yine de agrim oluyor mu, maalesef evet

O egzersizi bende yapıyorum acayip rahatlatıyor. Sonra yine başlıyor ama...
Bu haftalarda ağrılar çok normalmiş geçecek inşallah kendimi öyle avutuyorum.

Aslında beslenmem çok da iyi değil ama herşeyi yiyiyorum yani yumurta süt ceviz badem eksik etmem helva kaşar kilo yapar dediler ama bünyesi herhalde şöyle bi 3000 gram ı görsem rahatlayacak gibiyim gerçi 1 ay var daha doğuma o zaman olur diye tahmin ediyorum 32. Haftadan 34. Haftaya 400 gram almış. Doktor bi sıkıntı görmedim ama işte kendi kendime düşünmeden edemiyorum
Kaç gram aldı o 2 haftada?

Ama 2 haftada 400 gr çok çok iyimiş bence ya benimki her hafta 100 gram alıyor tabi ben bi de mecburen her hafta kontrole gidiyorum doktorum da normalde bebekler her hafta tartılmaz yanılma payı çok olur dedi ama işte yine de her hafta belki daha fazla almıştır ümidiyle gidiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…