Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Canım biraz zaman geçti ama ben kafayı yeni toparliyorum. Bu test rahimden biyopsi alınarak yapılıyormuş, çok can acıtan birşey mi acaba? Ben son üç aya iki Opu, iki transfer, bir kürtaj bayağı bir işlem gördüm. Şimdi artık korkuyorum herşeyden.
Hısteroskopıde alınıyor anestezı eslıgınde hayır canım hossetmezsın anestezıyle oldgundan

O konuda şarjlı süpürgeler baya iş görüyo tavsiye ederim. Elektrikli süpürgenin yerini tutmuyo tabi ama en azından ortalığı temizliyor. Büyük elektrikli süpürgeyi çeke çeke hırt hırt süpürmektense şarjlılar daha pratik oluyor. Mopla da yerleri bastıra bastıra yapmadan yüzeysel sağa git sola git seklinde üstün körü yapıyorum. Evin tozu da ıslak mendile bakıyor. Artık yapacak bir şey yok, zaten şu dönemde misafere kapalıyım kimse kusura bakmasın 😂😂😂
Canım Remzi teorisi veya nub teorisi hakkında bilgin var mı?

Hısteroskopıde alınıyor anestezı eslıgınde hayır canım hossetmezsın anestezıyle oldgundan
Bana histereskopi yapılmayacak, gerek görmedi doktorum. CD 56 yi muayene koltuğunda yaparız dedi, anestezi vs sormak aklıma gelmedi. Sadece smear testi gibi bir şey mi diye sordum, bir tık üstü sadece dedi. Zaten orda koptum, başka bir şey aklıma gelmedi o an.

Aman onların da eline kaldık sormayın, şunu yap bunu yap diyene kadar kalkıyorum kendim yapıyorum. Iki iş yapınca tüm dünyayı temizlemiş gibi davranmaları felan...mop suyunu ona degistirip silme işini kendim yapiyorum artik, benim kendi yaptığım alap şalap temizlik onun yaptığı temizlikten iyidir diyip yapiyorum ben de napayım. Valla bir laf varya Allah kimseyi elden ayaktan düşürmesin diye gerçekten çok doğru.
Benimde eşim yapıyordu aslında bugün çok kötü geldi ev gözüme dayanamadım yüzeysel süpürdüm, mopla sildim ama agrı oldu biraz, o yüzden pişmanım inşallah birşey olmamıştır. Artık en azından 12. Haftayı geçmeden süpürgeyi elime almayım

Arkadaşlar ben bir şey yaptım çok pişman oldum ama bir anda boş bulundum. Uyuyordum, bir anda zil çaldı. Kapıya gittim ve kargocu 20 kg kedi kumunu kapının içine bıraktı ben de o anda tutup çuvalı bir adım geri çektim. Sonra ben ne yaptım dedim hemen gidip uzandım şimdi psikolojik olduğunu düşündüğüm bir şekilde bacaklarım, belim ağrıyor. Bir şey olmamıştır değil mi? Yani o kadar dikkat ederken nasıl boş bulundum anlamadım
Stres daha zararlı hiçbir şey olmaz rahat ol, ben de gebe olduğumu öğrendikten sonra sevgili eşim merdivenlerden düştü önümdeydi, onu koltuk altlarından tutup kaldırdım 80 kglık adamı😂😂 çok şükür bebeklerim sağlıklı🧿🤲🏼

Merhaba kızlar bu gün benim transferden 7 gun geçti dayanamadım evde erken hamilelik testi yaptım ama sonuç negativ çıktı moralim bozuldu zaten kasik bek arısı vardı ama herkez normal dedi ağrı olsun 😢
Geç tutunabilir, test bozuk olabilir. Çok silik olabilir. Sakin ol ve gününü bekle canım💕

Arkadaşlar ben bir şey yaptım çok pişman oldum ama bir anda boş bulundum. Uyuyordum, bir anda zil çaldı. Kapıya gittim ve kargocu 20 kg kedi kumunu kapının içine bıraktı ben de o anda tutup çuvalı bir adım geri çektim. Sonra ben ne yaptım dedim hemen gidip uzandım şimdi psikolojik olduğunu düşündüğüm bir şekilde bacaklarım, belim ağrıyor. Bir şey olmamıştır değil mi? Yani o kadar dikkat ederken nasıl boş bulundum anlamadım
Korkma bir şey olmaz Allahin izniyle. Benim 13 kilo kızım sürekli kucağımda 😘

Kızlar bende bugün ev süpürdüm ve vileda yaptım 7+3 haftalık, hafif kalçamın üstü agrımaya başladı. 1 temmuzla birlikte yasaklar kalkınca eşimde şirkete gitmeye başladı 😞 o nedenle evde tekim, doguma kadar hiç iş yapamayacak mıyım 😓şu robot süpğrgelerden almayı istiyorum ya nasıl olacak bilmiyorum.
Bosch unlimited serie 6 al robotu boş ver pişman olmazsin

Kızlar bende bugün ev süpürdüm ve vileda yaptım 7+3 haftalık, hafif kalçamın üstü agrımaya başladı. 1 temmuzla birlikte yasaklar kalkınca eşimde şirkete gitmeye başladı 😞 o nedenle evde tekim, doguma kadar hiç iş yapamayacak mıyım 😓şu robot süpğrgelerden almayı istiyorum ya nasıl olacak bilmiyorum.
Ya şu 3 ay sabredelim işte hatta 9 ay bok götürsün ya boşver ya da 15 güne 1 kadın çağır dip köşe girsin. Bu kadar uğraşıyoruz şimdi buna ne gerek var. Bişey olmamıştır tabi de canının bebeğinin kıymeti olsun biraz

Bana histereskopi yapılmayacak, gerek görmedi doktorum. CD 56 yi muayene koltuğunda yaparız dedi, anestezi vs sormak aklıma gelmedi. Sadece smear testi gibi bir şey mi diye sordum, bir tık üstü sadece dedi. Zaten orda koptum, başka bir şey aklıma gelmedi o an.
Anlık zaten cnm yapsında nasıl yaparsa yapsın ıns acımaz agrıkı bosey olsa zten o sekıl yapmaz kolay olur ıns

vlla ben senin gibi dayanamayıp yapmıştım keke geldi bıraktım eşime yaptırıyorum benim kadar yapıyo sagolsun annesinden idmanlı 😂😂 ama gündelik sarjlı süpürge istiyorum nereye kadar o yapacakki sonuçta

Stres daha zararlı hiçbir şey olmaz rahat ol, ben de gebe olduğumu öğrendikten sonra sevgili eşim merdivenlerden düştü önümdeydi, onu koltuk altlarından tutup kaldırdım 80 kglık adamı😂😂 çok şükür bebeklerim sağlıklı🧿🤲🏼
Bu saatte mide kaynaması ile uyandım ve ilk kez mutlu oldum 😂 ya bilmiyorum ben ki o kadar rahat bir insanım yani burada böyle bir mesaj görse bir şey olmaz derdim ama işte insan nasıl böyle bir hata yaptım diye kendi kendime kızdım. Aklıma gelmişken rüyalarınız nasıl ben o kadar net rüyalar görüyorum ki mesela biraz önce ruyamda kamp yaparken Prenses Diana ve oğulları ile tanışıp ingilizce konuşuyordum 😂 gözümü bir açtım midem kaynıyor resmen teşekkürler Diana, William ve Harry kısa sürede olsa mide bulantilarimi unutup sizinle takıldım sonrada kalkıp peynir ekmek yedim işte vizyon 😂 çok sağolun mesajlarınız çok rahatlattı beni 😘

X