Mayıs-Haziran Ayında Hamilelik Hayali Kuranlar

evetttt
kısırlıkdada kullanılıyorrmus
sanırım gonaphene den bahsedıyorsun
nıye yazdın buraya dersen zaten tum forumlarda kullanılan ılacları yazıp lıste yapılıyor
klomen genophen vs tarzında :)
bende dua edıyorum doktorum bana gonaphene versın dıye:)

Bu arada kızlar topluca cevap vereyım evet ne yazıkkı 5 ay cok uzun olmasada asırı stres verıcıbır durum
yarın buyuk gun bakalım neler olucak :KK43:

seda yarın bilgilendir bizi inşallah iyi şeyler olur.

seda yarın bilgilendir bizi inşallah iyi şeyler olur.

cnm inşallah
ama sanırım gıdemıcem doktora randevumu ıptal ettım
baya yogunum yarın cunku:KK43:
sanırım pazartesıye kalıcak
en kotu ıhtımal adet gunumde yanı 6 mayıs yada 8 mayısda :KK1:

slm kızlar ben mayıs haziran aylarında hamilke kalmak istiyorum allah izin verirse daha önce iki defa bebeğimi kaybettim ve korunma sürem yeni bitti inşallah fazla bekletmez bebişim

slm kızlar ben mayıs haziran aylarında hamilke kalmak istiyorum allah izin verirse daha önce iki defa bebeğimi kaybettim ve korunma sürem yeni bitti inşallah fazla bekletmez bebişim
Canım doğumdan sonra mı oldu bu kayıplar :KK43: RABBİM bir daha yaşatmasın inşallah.sat ve bat tarihlerini verirsen listeye ekleyeyim cnm seni.

inşallah dilediğin vakitte gelir yavrun ve seni hiç bırakmaz :emir_bebek:

günaydın
aminnn inşallah guzel bır gun olur
saat 11de yasın okunucak arkadasımın evınde
tum anne olmak ısteyenlere duamı edıcem kendım ıcınde

bu aradabende vereyım BAT ımı
ama bu ay olması ımkansız
çünkü çok fena grıp atlattım
ancak adetımın
10 14 16 21. günlerinde yaramazlık yapabıldım
Ayrıca ıkı gun antıbıyotık ıctım
yanı bu ay beklemıyorum
ama 8 Mayıs beklenmeyen gunum

bu aradabende vereyım BAT ımı
ama bu ay olması ımkansız
çünkü çok fena grıp atlattım
ancak adetımın
10 14 16 21. günlerinde yaramazlık yapabıldım
Ayrıca ıkı gun antıbıyotık ıctım
yanı bu ay beklemıyorum
ama 8 Mayıs beklenmeyen gunum
hiç belli olmaz cnm belkide gelmiştir meleğin .kimbilir :) inşşşşşşşş

canım son regl tarihinide yaz lütfen

kızlar kullandığım ilaç resmen mucize gibi birşeymiş yaa.. eşime dün kızdım madem böyle birşey vardı neden daha önce vermedin dedim :):) iştahım kesildi canım hiçbişi yemek istemiyor yaaa eşimin bir hastası bu ilaçla bir ayda 7 kiloya yakın kilo vermiş.. eğer bende başarabilirsem haziran ayında bebiş için denemelere başlıyabileceğim sanırım :):)

| iѕiм | ѕαт |вαт | ѕση ∂υяυм
1 | TazmaniaMonster | 18 ηiѕαη |16 мαуıѕ |вєкℓємє∂є :emir_bebek:
2 | kuuzuu |24 ηiѕαη |.. мαуıѕ |∂iуєттє :KK56:
3 | guldur |17 ηiѕαη |14 мαуıѕ |вєкℓємє∂є :emir_bebek:
4 | seda__ |.. ηiѕαη |08 мαуıѕ | вєкℓємє∂є :emir_bebek:

Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder."

Son düzenleme:
2 | kuuzuu |24 ηiѕαη |.. мαуıѕ |вєкℓємє∂є :emir_bebek:
4 | seda__ |.. ηiѕαη |08 мαуıѕ |∂iуєттє

Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder."

bence banada katı bi diyette yazabilirsin canım :) daha beklenti içerisinde girmedim biliyorsun ya :) bu arada diaforminide yakalamışsın yaa tebrik ederim valla :)

kızlar kullandığım ilaç resmen mucize gibi birşeymiş yaa.. eşime dün kızdım madem böyle birşey vardı neden daha önce vermedin dedim :):) iştahım kesildi canım hiçbişi yemek istemiyor yaaa eşimin bir hastası bu ilaçla bir ayda 7 kiloya yakın kilo vermiş.. eğer bende başarabilirsem haziran ayında bebiş için denemelere başlıyabileceğim sanırım :):)
senin adına çok sevindim ışıl'cım harikaaaa :emir_bebek:

2 | kuuzuu |24 ηiѕαη |.. мαуıѕ |ѕıкı ∂ιуєттє :KK56:

ay ne bileyim yaaa inşallah başarabilirim bende.. bu aralar stressim çok fazlaydı canım.. kayınvalidem 5 aya yakındır bende kendisi kemoterapi görüyo gelen giden beni sinir strese soktu.. strese girdikçede yedim.. moral insan hayatında herşey.. eve git temizlik yemek çamaşın ütü yok şehirdışından kaynın eltin görümcen gelsin onlara hizmet et hayatımdan bezdim vallahi.. bu arada evleneli de daha 9 ay oldu.. bazen isyan edesim geliyor ama sonra diyorum ki sakin ol kuzuu biraz daha sık dişini geçecek bunlar... şu kilolardan kurtulup bebişimi kucağıma alsam gerisi boş olacak benim için...

Bu arada konu başlığımızı değiştiriyorum arkadaşlar moderatör arkadaştan rica ettim saolsun yapacak.
sürpriz olsun ama orjinal oldu gibi sanki :))

2 | kuuzuu |24 ηiѕαη |.. мαуıѕ |ѕıкı ∂ιуєттє :KK56:

:):) hah şöyle bende bunu gördükçe daha çok azmedeyim canım:) saol :)

ay ne bileyim yaaa inşallah başarabilirim bende.. bu aralar stressim çok fazlaydı canım.. kayınvalidem 5 aya yakındır bende kendisi kemoterapi görüyo gelen giden beni sinir strese soktu.. strese girdikçede yedim.. moral insan hayatında herşey.. eve git temizlik yemek çamaşın ütü yok şehirdışından kaynın eltin görümcen gelsin onlara hizmet et hayatımdan bezdim vallahi.. bu arada evleneli de daha 9 ay oldu.. bazen isyan edesim geliyor ama sonra diyorum ki sakin ol kuzuu biraz daha sık dişini geçecek bunlar... şu kilolardan kurtulup bebişimi kucağıma alsam gerisi boş olacak benim için...

ooo daha çok yeniymişsin cnm.evleneli çok olmamış.
çok geçmiş olsun kayınvalidene RABBİM şifa versin inş..senin için zor olmuştur mutlaka üstelik evliliğin ilk aylarında.inşallah bekletmez gelirde kuzun herşey çok daha güzel olur.

X