Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
....
Nee biri kokoreç mi dedi:)) en sevdiğimmmm
Ben de lafa girip konuyu uzatmak istemedim ama kokoreç için söylenenler beni derinden yaraladı yani :KK70: Hiç de midem yanmaz,mmm nefiiiss! Sevdiğimiz şey hiçbi organımıza dokunamaz baklava isteyen şeker hastası eşi de haklı buluyorum :rolleyes:

can09e can09e olmaz olsun öyle parmak kırdıran temizlik ya! Geçmiş olsun. Bir an önce sahalara dön. Sağlıksız beslenen kaygısız kocalar olsun, kokoreç keçiboynuzuna karşı müsabakaları olsun biz kendi sağlığımıza iyi bakalım. En erken haber bekleyenimiz dennisgo dennisgo mu şimdi? Ben en erken 20 mayısta test yapabilirim. O civarda bat bekleyen kim var?

can09e can09e olmaz olsun öyle parmak kırdıran temizlik ya! Geçmiş olsun. Bir an önce sahalara dön. Sağlıksız beslenen kaygısız kocalar olsun, kokoreç keçiboynuzuna karşı müsabakaları olsun biz kendi sağlığımıza iyi bakalım. En erken haber bekleyenimiz dennisgo dennisgo mu şimdi? Ben en erken 20 mayısta test yapabilirim. O civarda bat bekleyen kim var?
Kuzum ben değil flx77 flx77 kırmış parnağını maalesef.. evet dennisgo dennisgo yu bekliyoruz ilk inşallah hayırlı haberlerinizi alalımm❤

merhaba kızlar, pazar gunu temızlık ılhamisı gelmıstı ve dusup ayak parmagımı kırdım, kırık kırık gezıyorum sımdı :KK43: gecen ay kurtaj bu ay kırık, omrumde bu kadar arka arkaya doktora gıttıgımı bılmıyorum. bı ugursuzluk mu var yaa.
geçmiş olsun cicegim.. soyleme oyle seyler çağırma. kafa dolu olunca dikkatsiz oluyor insan. dikkat et kendine💐

Benim 11 Mayıs.. sanırım en erken benim. Sıra sıra güzel haberler alırız umarım

Kuzum ben değil flx77 flx77 kırmış parnağını maalesef.. evet dennisgo dennisgo yu bekliyoruz ilk inşallah hayırlı haberlerinizi alalımm❤
Umarım canım. Hem kendim hem de sizler için güzel haberlerle dolu bir ay olur umarım

Bugün posta ile dondurulmuş embriyoların bilgisi gelmiş. Normalde doktor transfer günü bu kağıdı veriyor ama transferi kendi doktorum yapmadığı için o gün bana vermemişti. Sonradan eve postalamışlar. 2. Gün dondurulan 2 embriyo yazıyor. 5. Gün dondurulacak embriyomu yazmamışlar. Bu kağıt transfer öncesi hazırlandığı için, o tarihte 5. Gün embriyom büyümekle meşgul olduğundan bu kağıtta ondan söz edilmiyor. Ama tabiki hemen peşine düşeceğim yarın :)

merhabalarr ben geldim hepinize teşekkür ediyorum 💐😊 hersey yolun da tuplerimi almamışlar 😍saglamlarmiş yumurtalıklar hersey yolunda kistti miyondu hic bisey yok dedi hani o profun da dedigi yerde tup yumurtalıkla bağlantısıi olmayan birsey almislar adetlerindeki ovulasyondaki sancilarinin sebebinin bu oldugunu düşünüyorum baska hersey yolundaydi çünkü dedi. patolojiye yollanmış ve tamamini temizledik dedi ne dedim o kotu birseymi sonuc gelsin konusuruz ama , korkma dedi. ben ameliyat mi operasyon mu neyse ondan sonra normal odaya cikamadim yine uyanmakta zorlanmisim tansiyonum cok dusukmuş kalp gümbür aksam 8,ze dogru normal odaya aldilar uyumusum hep. cok sukur atlattim. simdi doktorlari bekliyorum detaylı anlatsinlar duyduklarim ruyamiydi okadar sersem gibiydim ki. dennisgo dennisgo
Geçmiş olsun çok sevindim. Patoloji de iyi çıkar insallah

merhaba kızlar, pazar gunu temızlık ılhamisı gelmıstı ve dusup ayak parmagımı kırdım, kırık kırık gezıyorum sımdı :KK43: gecen ay kurtaj bu ay kırık, omrumde bu kadar arka arkaya doktora gıttıgımı bılmıyorum. bı ugursuzluk mu var yaa.
Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

Çok geçmiş olsun, dikkat et kendine, bazı dönemler olumsuz şeyler üst üste gelebiliyor maalesef. Daha beteri uzak olsun.

Sende ticari zeka var.. bilseler kaçırmaz bu tüp bebek merkezleri seni işe alır. Aldığın nefes başına ücret güzel fikirmiş bu ticarethaneler için :)
maalesef ticarethaneler...halbuki insanlar ne zorluklarla gidiyor,tabiki emeklerinin karşılığını alacaklar ama,ticarethane mantığından kurtulamıyorlar,40 yaş sayfasında 15 civarı yumurtası çıkana prp önermişler :KK57:
bazen düşünüyorum ben olsaydım onların yerinde diye,yapamazdım imkansız,bu sınır tanımayan doktorlar,yeryüzü doktorları gibi olurdum bence,gider binlerce km uzaktaki hatunları ücretsiz tedavi ederdim,

maalesef ticarethaneler...halbuki insanlar ne zorluklarla gidiyor,tabiki emeklerinin karşılığını alacaklar ama,ticarethane mantığından kurtulamıyorlar,40 yaş sayfasında 15 civarı yumurtası çıkana prp önermişler :KK57:
bazen düşünüyorum ben olsaydım onların yerinde diye,yapamazdım imkansız,bu sınır tanımayan doktorlar,yeryüzü doktorları gibi olurdum bence,gider binlerce km uzaktaki hatunları ücretsiz tedavi ederdim,
Jinekolog Banu çiftçi var bir dönem takip ediyordum, belli dönemlerde Afrikaya gidiyor gönüllü olarak, çok güzel bir davranış bence de.

Hee sigara içen sen bana mı konuşuyon diyon hemi.. ama bak şöyle düşün ben bişey yapmıyom tedavide değilim. Öyle kendi çapımda olursa diye lambada yapıyoz. bu çektiğin çilelerin boşa gitmesini istemiyom gıı ondan dedim..
İlk tanıştığımızda sana bu konuda çok çok olumlama,onu bırak onca güdüleme yapmama rağmen dediklerimi uzun süreli belleğe almamak konusunda ısrarcısın :KK70: Ama konunun peşindeyim,biyerlerden çıkıp sana sigara işi noldu diye sormaya devam ediyorum:KK59: Keşke bıraksan, sonra hemen senden bi bebek haberi alsak. Miiss! :halay:

Günaydıııııaaaaaann!

Benim kahraman embriyo 6.günde dondurulmuş gızlar. :rolleyes:

Kalitesini sordum. Bugünkü embriyolog bilimsel ve teknik konuşmadı. Harflere rakamlara takılmayın, gebelik vaad eden bi embriyo, yoksa dondurmazdık dedi.

Zannımca orta kalite ama takılmıyom ona 6.güne çıkabildiği için. Bence zeki ama çalışmıyo :)))

X