Mayo bikini tavsiyesi?

Ban yedigim gun size 2 tane bikinili üstü buldum. Biraz farklilar giyer misiniz bilmiyorum ama toparlar saklarlar.

Merhaba herkese. Direkt konuya girmek istiyorum. Malum yaz mevsimi geldi. 1.60 boyunda 56 kiloyum. İki çocuğu büyütürken göğüslerim de büyüdü. C kup kullanıyorum. Koltuk altıma doğru yayılan göğüslerim var maalesef. Toparlayacak cinsten mayo bikini bulamıyorum. Yardıma ihtiyacım var...
.. instagram hesabım orora
Merhaba herkese. Direkt konuya girmek istiyorum. Malum yaz mevsimi geldi. 1.60 boyunda 56 kiloyum. İki çocuğu büyütürken göğüslerim de büyüdü. C kup kullanıyorum. Koltuk altıma doğru yayılan göğüslerim var maalesef. Toparlayacak cinsten mayo bikini bulamıyorum. Yardıma ihtiyacım var...
.. instagram hesabım oraya gelin çok güzel tavsiyelerim var

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba
ben pierre cardin in toparlayıcı mayo ve tankinilerini beğeniyorum, gercekten toparlıyor. tchibo dan da toparlayıcı mayo almıştım sadece onu giymiştim. onu da tavsiye ederim.
bu arada gögüsleriniz koltukaltına yaygınsa halter model üstten memnun olacaksınız diye düşünüyorum

Konuyu görüp okuyan ve aynı durumda olan varsa diye yazmak istedim. Pentiden şu mayoyu aldım, korseli, balenli ve arkası sutyen gibi arkadan kopçalı. Buna rağmen olmadı. Derin dekoltesi var ve arkası sırtıma oturdu. İade ettim sonuç olarak.

Eklentiler

• B3AB01D7-AB65-4077-8A59-0F279AD36109.jpeg
    B3AB01D7-AB65-4077-8A59-0F279AD36109.jpeg
    64,7 KB · Görüntüleme: 71
Suwen marka bu mayoda da göbek basen kısmı güzel toparlasa da gögüs kısmı bol durdu. Bikini denemeye niyetlendim. Mayolar tek parça olduğundan altı olanın üstü olmuyor, üstü oturunca aşağısı bol duruyor...

Eklentiler

• CDF324DE-BBAC-4E5F-9F7E-42F6829E0C25.jpeg
    CDF324DE-BBAC-4E5F-9F7E-42F6829E0C25.jpeg
    173,8 KB · Görüntüleme: 66
İlk defa bugün Beylikdüzü Çarşamba pazarında mayo baktım henüz almadım Pierre Cardin 60 liraydı kararsız kalıp almadım sonra alırım diye
Koltuk altına doğruysa koltuk altı kalın sütyen vs tercih etmelisiniz

Ay yıldız markası tavsiye edilmişti. Baktım kruvaze mayolar toparlayıcıydı ama renk desenler hoşuma gitmedi

Penti balenli bikini üstü denedim, göğüslerime oturmadı, kapak takmış gibi emanet durdu. Halen arıyorum

Bu çok güzel bencede güzel sarmış vücudu. Bu modellere bak mutlaka bence fiyatı da uygun 👍
Bunu aldım. 40 ve 38 iki bedeni de sipariş etmiştim. 38 beden bana oldu. Göğüs kısmındaki kumaşı üst üste getirerek daha kapalı ve toparlanmış meme görüntüsüne kavuştum. Tavsiyeniz olmasaydı bu markaya bakmazdım, çok teşekkürler. Hesabınız pasif ama yine de yazdım, belki konuyu görenlere faydası dokunur. Ürün sudan ucuz, dolayısıyla başka da alabilirim💃🏻 Efelihayat Efelihayat

Eklentiler

• E8174E29-476B-4638-8397-44E7D7E9A4DE.jpeg
    E8174E29-476B-4638-8397-44E7D7E9A4DE.jpeg
    65,2 KB · Görüntüleme: 91
X