Medical park pendik doğum ücreti

Betulbarlas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2020
4
1
33
Selam arkadaslar medikal park pendik hastanesine neslihan Alan a gitmeyi düşünüyorum. Ama en önemlisi doğum ücreti. Günlerce aradım ama koskoca hastanede 1 kişi bana fiyat veremedi. Bütceme uygun değilse hiç başlamak istemiyorum. Doğum yapıp memnun kalan yada doğum fiyatını bilen varmı?

Selam arkadaslar medikal park pendik hastanesine neslihan Alan a gitmeyi düşünüyorum. Ama en önemlisi doğum ücreti. Günlerce aradım ama koskoca hastanede 1 kişi bana fiyat veremedi. Bütceme uygun değilse hiç başlamak istemiyorum. Doğum yapıp memnun kalan yada doğum fiyatını bilen varmı?
Hastanede vezneyle görüşürseniz bilgi verirler. Bende medikal park ta yaptım ama İstanbul değil. 5-6 bini gözden çıkarın derim

Fiyat listesinde Sezeryan 6000 kocaeli medical p. Yatistan bilgi alin, epeyce pazarlik payi oluyor..

Medical Park Ankara 8500 dedi geçen aylarda bize. İstanbul da ondan ucuz değildir diye düşünüyorum. Özel Sigorta çok daha uyguna geliyor.

Ben gecen ay demir hayatın 2 can sigortası için teklif aldım 8bin dedi. Ama hala medikal parka ulaşıpta net bir fiyat alamadım.

gçen sene ben de neslihan alana gittim, tedavi için. hiç memnun kalmadım maalesef. ısrarla önerilere dayanamayıp gittim ama hiç memnun kalmadım maalesef. daha sonra kurtköy ersoyda shabnam musayevaya gittim. suan ilk tedavideyiz. yumurta takibi yapıldı, çatlatma iğnesi oldum salı günü beta yaptıracağım. ama doktorumdan cok memnunum🤲🏽

Canım pendik medical parktami yaptin doğum. Hastanenin nasıl olanakları oldu

X