Dövme medikal dövme hakkında bilgisi olan

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

suna5000

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2010
3.457
1.251
kızlar dövme forumu pek aktif değil kimse cevap yazmıyor zaten:KK43:
derdim şöyle bende ameliyat izi var bunun için cover up tattoo denen uygulamayı yaptırmak istiyorum bir sürü dövmeci var ama hangisine karar veremiyorum, çünkü bu doktor seçimi gibi bir şey hem düzgün bir tasarım yapması lazım, estetik duygusunun iyi olması lazım çünkü bende estetik bilgisi pek yoktur kendim tasarlayamam ancak hazır birşeyi beğenebilirim. hem de ameliyat izini kapatacak şekilde tasarım yapıp başarılı olması lazım, hijyenik temiz ve profesyonel bir yer olması lazım bu konuda bilgisi olanlar yardım lütfen. bu arada istanbuldayım

Konu, içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

benim zaten bu forumda bir konum var ki. İçerikte yazmıştım kimse cevap vermiyor diye oraya sormak istedim. Madem bir derdim var da durmasına izin vermeyeceksiniz konumun silinmesi gerekir. boşuna aynı içerikte iki konu olmasın

Son düzenleyen: Moderatör:
bende 2 senedir dövme yaptırabileceğim bir yer arıyordum, normalde hiç hassas yada evhamlı biri değilim ama dövme konusunda çok fazla titiz davranıyorum, çünkü bi ömür onunla yaşayacağım....neyse uzun araştırmalarım sonuçu iki dövmeciden emin oldum, biri bakırköyde tattoo hera (tortattoo), diğeri bağdat caddesinde tattoo diagon, diagon hülya avşarında dövmecisi bu arada, ama fiyat konusunda henüz bilgi edinemedim, hera 250-300 den başlıyor.... ateş torun dövmeleri muhteşem görünüyor eşi ilknur torda kalıcı makeup dövme yapıyor, prof olarak titiz çalışan bu ikisini bulabildim, diagon ve hera... iki arasında karar verip yaptırırsam resmi paylaşırım:)

bende 2 senedir dövme yaptırabileceğim bir yer arıyordum, normalde hiç hassas yada evhamlı biri değilim ama dövme konusunda çok fazla titiz davranıyorum, çünkü bi ömür onunla yaşayacağım....neyse uzun araştırmalarım sonuçu iki dövmeciden emin oldum, biri bakırköyde tattoo hera (tortattoo), diğeri bağdat caddesinde tattoo diagon, diagon hülya avşarında dövmecisi bu arada, ama fiyat konusunda henüz bilgi edinemedim, hera 250-300 den başlıyor.... ateş torun dövmeleri muhteşem görünüyor eşi ilknur torda kalıcı makeup dövme yapıyor, prof olarak titiz çalışan bu ikisini bulabildim, diagon ve hera... iki arasında karar verip yaptırırsam resmi paylaşırım:)

merhaba yaptırdın mı acaba dövmeni memnun musun? bir de seninki medikal dövme miydi normal dövme mi

X