Çene Estetiği medpor implant taktırdım. Sonuçtan memnunum

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

Komanchero

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2013
41
3
Merhaba arkadaşlar geçenlerde konu açmıştım ama tabi hiç çevap alamamıştım:) 5.günüm şişliklerim baya indi ve çenem oturmaya başladı başta alışmam zor geldi bu sabaha kadar çıkartmak istiyordum ama çevrem şiş haline rağmen bayılmıştı. Bu sabah şişliklerin azcık da inmesiyle bende baya beğenmeye başladım. İsteyeni aydınlatabilirim.:)

Merhaba bende çene ucu estetiği olmak istiyorum. Doktorla görüştüm. Ancak silikonla medpor arasındaki farkı anlayamadım. Hangisi daha iyi? Sana yapılan hangisi. Çene altından mı ağız içinden mi yapıldı? Kaç mm lik takıldı? Şişlik ne kadar süre devam ediyor? Ben sınıf öğretmeniyim. Vaktim de yok. Suratımın şiş kalmasından korkuyorum. Bir de fotoğrafın var mı öncesi sonrası son olarak yakın tarihte olunca ne kadara yaptırdın?

Canim bende cok merak ediyorum son durum nasil bende dusunuyorum cene protezi bizi bilgilendirirsen sevinirim cok gecmis olsun..

bende yaptırmak istiyorum çene ucum geride acaba zorlukları nedir riskleri var mı kalıcı olsun istiyorum birde önce sonra fotoğrafınızı görmek isterim sonrasında :)

Merhaba arkadaşlar geçenlerde konu açmıştım ama tabi hiç çevap alamamıştım:) 5.günüm şişliklerim baya indi ve çenem oturmaya başladı başta alışmam zor geldi bu sabaha kadar çıkartmak istiyordum ama çevrem şiş haline rağmen bayılmıştı. Bu sabah şişliklerin azcık da inmesiyle bende baya beğenmeye başladım. İsteyeni aydınlatabilirim.:)
Merhaba.Doktorunuz kim acaba ve hala memnunmusunu?Benimde alt çenem geride ve çok isriyorum taktırmayı ama doktor seçimi yapamıyorum

Merhaba hala memnunmusunuz bende olmak istiyoeirum

Merhaba.Doktorunuz kim acaba ve hala memnunmusunu?Benimde alt çenem geride ve çok isriyorum taktırmayı ama doktor seçimi yapamıyorum
Bende aynı durumdayım.aylardır doktor araştırıyorum.emre ilhan,ozan balık ve lütfü eroğlu arasında kararsızım.siz oldunuz mu

Doktorunuz kim sakıncası yoksa söylermisimiz

X