meksika biber hapi kullanan varmı

ASKBOCUSU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2012
4
0
Selam herkese.yeni duydum ve varsa tecrubelerinizi paylasin istedim.meksika biber hapiyla Zayiflaniyormus.dogum kilomu veremedim.acaba kullanan varmi.cok etkiliymis diye duydum,

Bu tarz ne oldugu belirsiz haplardan uzak durmanizi tavsiye ederim.
Kilo insanin gercekten buyuk problemi olabiliyor, fakat bir diyetisyene gidebilirsiniz?
Hem o sekilde daha saglikli kilo verebilir, hem de hayatinizi riske atmamis olursunuz.
Merdiven alti urunler gibi geliyor bu tarz ilaclar bana, ayrica her yerde satiliyorlar...

Ben 3 sene önce kullanmıştım,hızlı bir şekilde kilo verdiriyor fakat çok fazla sinirlilik hali,ağız kuruluğu ve aşırı kalp çarpıntıtı yapıyor..zararlı ve saglıksız tavsiye etmiyorum kesinlikle..

Bu tarz ürünlerden uzak durun ilaçlar sizleri geçiçi olarak zayıflatır. bunlar para tuzagı.

Selam herkese.yeni duydum ve varsa tecrubelerinizi paylasin istedim.meksika biber hapiyla Zayiflaniyormus.dogum kilomu veremedim.acaba kullanan varmi.cok etkiliymis diye duydum,

ben kullandım. ta ki bir gece uykumda kalp krizi geçirene kadar. ölümden döndüm. tamamen sağlıksız. kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederim.

Doktorunuzun önermediği hiç bir hap kullanılmamalı. Hatta yakın bir tanıdığınıza iyi gelmiş bir hap olsa dahi kullanılmamalı. Her birimizin sağlık koşullarımız, kan değerlerimiz bir birimizden farklı olabilir.
Unutmamalıyız ki sağlık kaybedilince kolayca geri kazanılan bir şey değil.

X