Premature Bebekler melek olan yawruma

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Burnumun direği sızladı okurken Allah sabır versin inşallah tekrr bebek sahibi olursunuz melek olan yavrunuzda cennette şefaatçınız olur bende bebeğimi kaybettim ama hic görmemiştim bebeğimi karnımda oldu. Acısı çok büyük suan ikinci bebeğim sağlıklı Allah'a şükür kucağıma aldım ama ilk bebeğimin acısı silinmiyor. Eşimde kac cocuğunuz var diye sorduklarında iki diyor biri cennette bu beni daha çok kahrediyor. Allah bebeklerimize Birgün buluşmayı nasip etsin

Allah razı olsun cnm. esini tebrik ederim bu konuda .çok güzel bi cevap.beni mutlu ederdi bu sözü. ne kadar zaman sonra hamile kaldın??? sezaryenlemi olmustu?

Merhaba arkadaşlar,

27+5 'te ani sancıyla normal doğum yaptım ve sonrasında ise birçok sorun yaşadık minik mucizemle. Buradaki yazıları tarayarak umut bulmaya çalışıyordum sürekli. Çok şükür şimdi ufak tefek sorunlarımız kalsa da çoğu güçlüğü atlattık sayılır. Bu yaşadıklarımı ben de prematüre annelere umut olmak amacıyla bir blogta paylaşmaya başladım.

Prematüre Bebek Annesi Olmak: Dünyanın Sonu ya da Yeniden Doğuş?

Umarım sizlere ufak da olsa bir ışık tutabilirim. İstediğiniz zaman bana e-mail yoluyla ya da yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

cok saol cnm ne güsel normal dogum olmus senin en azından umut daha cabuk oluyo o durumda ve masallah diyorum sana.

cok saol cnm ne güsel normal dogum olmus senin en azından umut daha cabuk oluyo o durumda ve masallah diyorum sana.

Ya canım öyle de sonrasında yasadıklarımız Allhım herkese guc kuvvet versın gercekten anlatılarak anlaışlacak gibi değilmiş. Tabı herkesın derdı kendıne ama premature annesı olmak gercekten cok zor.

cok haklısın cnm buna eminim. nitekim kızım yasasaydı prematüre bebeklerin hassasiyeti konusunda bilgim vardı. ama kaybetmekten iidir. sıkı sıkı tutun kuzunuzu.kokusunu içine cekin ve birlikte zorluklarınızı asın inş

Rabbim sana bol bol sabır versin tez vakitte evlat nasip etsin sağlıklı sıhhatli inşallah çok üzüldüm gerçekten boğazım düğüm düğüm göğsüm sıkıştı içerde oğlum uyuyor onu düşündüm hemen, ağladım çok kötü oldum benimde oğlum üç gün yatmıştı yoğun bakımda çok zor çok Rabbim bağışladı bize,seninde acıların dinsin tez vakitte.

Allah razı olsun cnm cok zor. bu nedenle evlat sözkonusu olunca tepkilerim cok yüksek

gözyaşlarıyla okudum rabbim sana sabırlar versin her şey allahın takdiri diye düşün

sevgili aysenazzz seni okadar iyi anlıyorum ki,bende 2011 ağustos ayında 30 haftalık bebeğimi gebelik zehirlenmesi nedeniyle kaybettim,acil sezeryana alındım doğumda bebeğimin kalbi durmuş tekrar çalıştırmışlar,kuvöze alındı genel durumu çok kötüydü ama görünüşü o kadar güzeldiki normal bi bebek gibiydi yavrum,3 gün sonra kaybettik,seninde anlayacağın gibi inanılmazacılar çektik eşimle birlikte hala onu anıp hüngür hüngür ağlıyoruz onu kesinlikle yok saymıyoruz oda bizim bebeğimiz şimdi tekrardan hamileyim inşallah onu sağlıklı sıhhatli kucağımıza alırız ama yine aynı şeyleri yaşasam bile Allaha şükrederim buda çok güzel bi duygu öldüğümüzde bixzi orada onlar karşılayacak,sende içini ferah tutu ve tekrardan en kısa zamanda hamile kal bence,,,sevgilerimle,Allah sabır versin tekrardan.

öncelikle başın saolsun diyorum o orda yattıkça rabbim size ömür verrsin.evlat acısı çok zor allah kimseye tattırmasın ben yaşamadım ama sayende okudukça yaşamış kadar oldum bende prematüre annesiyim ve çok erken 25 haftalık doğdu oğlum nisan 4 ten bu yana kuvezde ilk o geldi aklıma ağlamaktan zorla okudum yazını allahım sabrını verir inş. inş. onun acısını dindirecek bir yavrun daha olur tez zamanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…