MEME AMELİYATI

seymagnes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2018
18
7
31
cidden mutlu olan veya pişman olmayan var mı bende düşünüyorum hem meme hem karın germe ama korkuyorum

cidden mutlu olan veya pişman olmayan var mı bende düşünüyorum hem meme hem karın germe ama korkuyorum
Merhaba...pişman olan çok azdır ama mutlu olan sayısız 😁 bende 2 ay önce oldum ve çok mutluyum hemde memnunum hatta keşke daha önce yaptırsaymışım diyorum hep...korkunuzada gelecek olursak inanın hiç korkulacak bişi değil bende sizin gibiydim sırf korkumdan hastaneden geri bile dönmeyi düşündüm ama merak etmeyin ve korkmayın...karın germe konusu hakkında da bir bilgim yok burdaki yaptıran tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır size ama tabi çok iyi araştırmanızı tavsiye ederim...sevgiler 😊

çok teşekkür ederim :) andac diye bir doktor keşfet dim cidden iyi işler yapıyor fiyat felan bilmiyorum siz ne kadara yaptırdınız acaba :)

Bende mutlu memnun olanlardanim iyiki yaptirdim iyikiiii😍😍😍😍
Korkulcak hicbisey yok ben ameliyattan iki saat sonra ayaklandim ertesi günü alisverise bile gittim hic aci yoktu sadece baski vardi üzerimde okadar
Yaptirali bi sene olcak sanki kendi memem hic yabanci gelmiyor darisi isteyenlerin basina❤️

Korkulcak hicbisey yok ben ameliyattan iki saat sonra ayaklandim ertesi günü alisverise bile gittim hic aci yoktu sadece baski vardi üzerimde okadar
Yaptirali bi sene olcak sanki kendi memem hic yabanci gelmiyor darisi isteyenlerin basina❤
ayyy maşallah amin inşallah darısı bize 🤣😍🥰 fiyat ne kadar acaba

Yaptirali bi sene olcak sanki kendi memem hic yabanci gelmiyor darisi isteyenlerin basina❤️
Sabah ameliyata gireceğim mesajınızı okumak bana cesaret verdi. Ne güzel bir süreç geçirmişsiniz umarım bende kendimi koy vermem ve bir an önce toparlanırım. Aslında çok korkarak gireceğim sonrasından çok korkuyorum ama 28 senedir gram memem yok. Artık canıma tak etti. Katlanmak zorundayım.

Sabah ameliyata gireceğim mesajınızı okumak bana cesaret verdi. Ne güzel bir süreç geçirmişsiniz umarım bende kendimi koy vermem ve bir an önce toparlanırım. Aslında çok korkarak gireceğim sonrasından çok korkuyorum ama 28 senedir gram memem yok. Artık canıma tak etti. Katlanmak zorundayım.
Sen yok diyorsun bende aşırı var ama 2 çoçuk dan sonra resmen toprağa bakıyor :KK70: çok istiyorum eşimi ikna ede bilirsem hemen gidicem buradaki yorumları görünce daha da heveslendim

Icini ferah tut kendini korkutma hic bisi olmaz cok büyük ameliyat degil inan simdiden gecmis olsun insallah benim gibi hemen ayaklanirsin 😘

Sabah girdim ameliyata. Ama hala ağrım var ve gerginlik çok fazla. Ne zamana geçer bu ağrılar çok şiddetli 😢😢😢😢
Gecmis olsun kac cc takildi kendi dokun cok yoktuysa önceden cok gergin baskili olabilir bide herkeste agri derecesi baska benim canim tatli degil dayanikliyim ondan hic agrim sizim olmadi sen demek dayanikli degilsin ama sabret gecer

Gecmis olsun kac cc takildi kendi dokun cok yoktuysa önceden cok gergin baskili olabilir bide herkeste agri derecesi baska benim canim tatli degil dayanikliyim ondan hic agrim sizim olmadi sen demek dayanikli degilsin ama sabret gecer
Göğsüm hiç yoktu sadece yeri vardı. 275 demişti doktor ameliyat öncesi ama ameliyatta 325 e karar vermiş. Şu an gerginlikten ve ağrıdan ölüyorum.

Göğsüm hiç yoktu sadece yeri vardı. 275 demişti doktor ameliyat öncesi ama ameliyatta 325 e karar vermiş. Şu an gerginlikten ve ağrıdan ölüyorum.
Kendi dokun olmayinca baya zorlanmis ondandir merak etme gecer bi kac gune😘benim kendi dokum vardi az cok 385cc takildi ondan belkide agrim olmadi

Kendi dokun olmayinca baya zorlanmis ondandir merak etme gecer bi kac gune😘benim kendi dokum vardi az cok 385cc takildi ondan belkide agrim olmadi
Yok bende hiç doku yoktu. Resmen yoktan var etti doktor. Umarım çabuk geçer direnler de çıkmadı daha onların yeri de ağrı yapıyor

X