MEME AMELİYATI

Evet cnm ilk zmnlar gerçekten öyle çirkin duruyorlar ama zmnla aşağı ineceği için daha güzel olacak...gerginlik bayağı bi devam eder ama ağrıların daha bi azalır...ben banyodan sonra çok rahatlamıştım sende öyle olmuşsundur inş..bugün dra gideceğini söylemiştin ne dedi drun koltuk altına kadar gitmesiyle ilgili
Merhaba canım. Evet bugün kontrolüm vardı. Koltuk altı için sordum yerin geniş olduğu için oraya da yerleşmeye çalışıyor haliyle ağrıya yere kadar hareket ettir ama ağrıyınca bırak kollarını dedi doktor. Hafif hafif hareket ettirmen lazım dedi. Bende biraz biraz yapıyorum. Gerginlik için krem verdi aşağı doğru masaj yap dedi. Ama benim dikiş yerlerim kabarık kanamış kurumuş duruyor. Krem verdi baya da pahalıymış yarın onu alacağım umarım iyi gelir dikişler kötü geldi elime. 😢😢😢

Bende mutlu memnun olanlardanim iyiki yaptirdim iyikiiii😍😍😍😍
Korkulcak hicbisey yok ben ameliyattan iki saat sonra ayaklandim ertesi günü alisverise bile gittim hic aci yoktu sadece baski vardi üzerimde okadar
Yaptirali bi sene olcak sanki kendi memem hic yabanci gelmiyor darisi isteyenlerin basina❤️
Ameliyattan 2 saat sonra ayaklanıp ertesi günü alışverişe çıkmış olmanız külliyen yalan. Zira doktorunuzun size silikon takmadığını düşüncem.

X