Meme Büyütme Ameliyatı CC Sorunu

Merhaba, benimde 2 hafta sonra ameliyatim var. Politek (polytech) marka 300 ve 325cc yeterli dedi doktorum. Kendi meme dokum cok az var. 2 cocuk emzirdim cocuklarim büyüdü. Emzirme sonrasi icleri bosaldi resmen. Ben 38 yasindayim dimdik memeler istemiyorum. Dogal hafif sarkik dursun istedim. 52kh 162 boyundayim. Sizce bu büyüklük nasil olur. Birde burda ameliyat fiyatlari okudum şaşirdım ben burdaki fiyatlarin 3 kati bir fiyat aldim. Piyasasini bilmiyorum ilk gittigim doktorda ok verdim ve ameliyat günü aldim.
O zaman 325 derim
Ama neden motiva degil eger arastirirsan motiva en guvenilir olani
Bende oldum 4 gunum 40 yasindayim 320 demi motiva ergonomix taktirdim bende dogalliktan yanayim bu arada o yuzden yuksek profil tercih etmedim suanda gayet buyukler kendi dokum cok azdi

Merhaba, öncelikle hayırlı olsun. nickinizde 07 görünce sormak istedim antalyada mi oldunuz ameliyati? Tarih olarakta çok yakin, bende haftaya olacagim. Dr.nuz kimdi? Şu an durumunuz nasil? Büyuklügunden memnun musunuz? Ben 52 kg 162 boy, meme dokum az, doktora çok büyük istemedigimi söyledim hafif sarkik dogal dursun ve yumusak insin dedim. ve 300 cc yeterli dedi dr.um. burda okuduklarimdan sonrada cok mu küçük olacak diye düsünüyorum.
Ankarada oldum ameliyatı boyum uzun 300 küçük olur diye ısrar ettim ben iyi ki etmişim 😀
Çok büyükk istemiyorsanız 300 civarı iyi

O zaman 325 derim
Ama neden motiva degil eger arastirirsan motiva en guvenilir olani
Bende oldum 4 gunum 40 yasindayim 320 demi motiva ergonomix taktirdim bende dogalliktan yanayim bu arada o yuzden yuksek profil tercih etmedim suanda gayet buyukler kendi dokum cok azdi
Bu persembe ameliyatim var. Sali günü muayeneye gidip cc ye net karar verilecek. Ikisi arasinda 25cc fark varmiş benim ☺️ 2.cocuk sag memeyi daha cok emmisti boyut degismis resmen. Bende 325 ve 350 veya 300 ve 325 istemeyi düsündüm.

Bu arada doktor mentor ve politek kullaniyormus. Ikisinden birini sectim o nedenle. Yaşini duyunca da çok sevindim. Sanki hep 20-25 arasindakiler yaptiriyor gibi geliyordu ben cok gec kaldim nasil olacak bakalim kaygilarim var.

Sen kaçinci gün yataktan kendi başına kalkabilmeye ve evde yavaştan yemek vs yapabilmeye başladın? Birde hastaneye ne götürmem gerekir? Önden açılır pijama istediler sadece. Onlari aldim. Sanirim atlet falan zten giyemem. Baska ne lazim olabilir acaba

Ankarada oldum ameliyatı boyum uzun 300 küçük olur diye ısrar ettim ben iyi ki etmişim 😀
Çok büyükk istemiyorsanız 300 civarı iyi
Ya çok büyük istemiyorum ama mesela pentinin ekstra push up sütynlerinden kullanıyordum. ameliyat sonrasi sütyensizken de o büyüklükte durabilmesini isterim. Doktora cc ye karar vermeye gidince sıkı bir atletin içine koyarak denemeyi düşünüyorum. Sanirim birde kas altı olacagi icin orda atletin icine bile koysam kas altinda daha sıkı,basık duracagi icin daha küçülecektir.

Ya çok büyük istemiyorum ama mesela pentinin ekstra push up sütynlerinden kullanıyordum. ameliyat sonrasi sütyensizken de o büyüklükte durabilmesini isterim. Doktora cc ye karar vermeye gidince sıkı bir atletin içine koyarak denemeyi düşünüyorum. Sanirim birde kas altı olacagi icin orda atletin icine bile koysam kas altinda daha sıkı,basık duracagi icin daha küçülecektir.
Kesinlikle küçülüyor

Bu persembe ameliyatim var. Sali günü muayeneye gidip cc ye net karar verilecek. Ikisi arasinda 25cc fark varmiş benim ☺️ 2.cocuk sag memeyi daha cok emmisti boyut degismis resmen. Bende 325 ve 350 veya 300 ve 325 istemeyi düsündüm.

Bu arada doktor mentor ve politek kullaniyormus. Ikisinden birini sectim o nedenle. Yaşini duyunca da çok sevindim. Sanki hep 20-25 arasindakiler yaptiriyor gibi geliyordu ben cok gec kaldim nasil olacak bakalim kaygilarim var.

Sen kaçinci gün yataktan kendi başına kalkabilmeye ve evde yavaştan yemek vs yapabilmeye başladın? Birde hastaneye ne götürmem gerekir? Önden açılır pijama istediler sadece. Onlari aldim. Sanirim atlet falan zten giyemem. Baska ne lazim ve sana tavsiyem motiva ergonomix taktir

Sen kaçinci gün yataktan kendi başına kalkabilmeye ve evde yavaştan yemek vs yapabilmeye başladın? Birde hastaneye ne götürmem gerekir? Önden açılır pijama istediler sadece. Onlari aldim. Sanirim atlet falan zten giyemem. Baska ne lazim olabilir acaba
İlk gunden itibaren her isimi kendim gordum agri yoktu denecek kadar azdi dual plane oldum bu arada sadece goguste patlayacakmis hissi oluyo bazen hafif sizilar gayet normaldi bence bekledigimden azdi yani acim bugun 8 gunum bugun en iyi gunum aci sizi ve o patlama hissi gecti sana tavsiyem markayi bir daha dusun motiva ergonomix dusun derim bende cok arastirdim cunku marka konusunu pijama olayina gelince kollarini yukariya kaldiramayacagin icin onden fermuarli yada cok bol bi tisort sec ilk gun yemek yapmadim ikinci gun basladim yemek yapmaya malum coluk cocuk yemek bekliyo bulasik camasir yikamadim evi supurmek yapabilirdim ama kendimi zorlamadim ve ben hastanede yatmadim 8 de ameliyat oldum 11 de ciktim korkulcak bisey yok benim tecrubemle ilk gunler agri kesicini mutlaka al ben 2 gundur yutmuyorum gerek duymadim
Tabiki zorluyor mesela ben hep yan yatarim sirt ustu yatmak zorladi ve biseyleri itip cekmek bunlara dikkat edersen bi problem olmaz sanirim
Simdiden gecmis olsun

Bu arada 320 cc pushup li sutyen boyutunda suanda yani sutyensiz halim takmisim gibi duruyo eee haliyle duzelince sutyende takcaz bende cc konusunda cok kararsiz kaldim herkeste ayni cc ayni buyuklukte durmuyo
O yuzden dedim kendime kucugun caresi var buyuk olursa napcaz😂

Bu arada 320 cc pushup li sutyen boyutunda suanda yani sutyensiz halim takmisim gibi duruyo eee haliyle duzelince sutyende takcaz bende cc konusunda cok kararsiz kaldim herkeste ayni cc ayni buyuklukte durmuyo
O yuzden dedim kendime kucugun caresi var buyuk olursa napcaz😂
TEsekkürler cevaplarin için 😀 benim sabah ameliyatim var ve uyuyamadim. Dün muayenede 360cc high profile karar verdik. Ekstra push up li sütyen kullanıyordum. O sütyen olmadan onun kadar olmasini istedigimi söyledim ve bu büyüklük ideal sen bana birak dedi. Amaan artik düsünmekten cok yoruldum yillardir. Artik oluruna biraktim. Inşallah çok güzel olur. Dua edin bana.
Bu arada markayi degistirmedim aslinda aklima bile gelmedi. Benim doktorum kadin, ve kendime takacak olsam bunu takardim dedi. Motiva ve mentor markalarda vardi aslinda. Ben yumusak istedim en yumusak hamgisiyse o olsun istedim. Politec cok yumusakti cok begendim. Ayÿhh çok heyecanliyim. Uyumam lazim.

İlk gunden itibaren her isimi kendim gordum agri yoktu denecek kadar azdi dual plane oldum bu arada sadece goguste patlayacakmis hissi oluyo bazen hafif sizilar gayet normaldi bence bekledigimden azdi yani acim bugun 8 gunum bugun en iyi gunum aci sizi ve o patlama hissi gecti sana tavsiyem markayi bir daha dusun motiva ergonomix dusun derim bende cok arastirdim cunku marka konusunu pijama olayina gelince kollarini yukariya kaldiramayacagin icin onden fermuarli yada cok bol bi tisort sec ilk gun yemek yapmadim ikinci gun basladim yemek yapmaya malum coluk cocuk yemek bekliyo bulasik camasir yikamadim evi supurmek yapabilirdim ama kendimi zorlamadim ve ben hastanede yatmadim 8 de ameliyat oldum 11 de ciktim korkulcak bisey yok benim tecrubemle ilk gunler agri kesicini mutlaka al ben 2 gundur yutmuyorum gerek duymadim
Tabiki zorluyor mesela ben hep yan yatarim sirt ustu yatmak zorladi ve biseyleri itip cekmek bunlara dikkat edersen bi problem olmaz sanirim
Simdiden gecmis olsun
Insallah süreç olarak seninki gibi çok rahat atlatirim. 2 sezeryan oldum. 1.sinde hiç sezeryanli gibi degildim hemen kalktim dimdik yürüdüm her işimi yaptim hiç acı çekmedim. Ama 2.de öldüm öldüm dirildim. 1 ay dogrulamadim bile. 2 doktor farkliydi 2.resmen kasapmis. Işte bu ameliyatimdan sonra nasil olurum bilmiyorum ams inşallah kolaylikla atlatanlardan olurum.

Merhaba, ben bugün ameliyat oldum. 350 ekstra takildi. Normal silikonlarda 400e denk geliyormuş. Ekstra olanlar sanirim high profil denen ile ayni çap küçük ama yüksekligi fazla oluyor. Kol kenarlarindan taşma yapmiyor.
Henüz korsenin içindeler hiç bisey göremedim. Agrilarim yok denecek kadar az. Ilk corbami annem yedirdi sonraki yemeklerimi kendi basima yiyebildim. Şu an hastanedeyim kimseden destek almadan kalkabiliyorum tuvalete de gidebiliyorum. Agri kesici serumlar sayesinde tabiki de 🤗 inşallah evde de böyle devam eder. Ameliyata karar verme sürecimde burdaki olumlu yorumlar bana çok yardimci oldu. Bende o nedenle yazmak istedim. Korkmayin kizlar kendinize güvenin, hele hele sezeryan dogum yapmis olanlar varsa onun yaninda bu ameliyat viz gelir tiris gider hahahaha. Helinize öpücükler....

Slm kuzum 300 cc sol 325 takıldı bence yeterli ve doğal 400 bence büyük daha ne istiyorsun anlamadım ki ALIŞ bence harika görünüyorlardı kuzum rabbim güle güle kullanmak nasip etsin bana ve yaptıranlara
Merhaba bende de 300 cc var vücut ölçülerimiz aynı sizce 325 ve 300 arasında büyük bir fark var mı hoca 325 te olabilir ama biraz yanlardan sana taşma yapabilir demişti şimdi 325 mi deseydim diyorum ne iyi siz yorumlarsınız.😊🌸 teşekkürler

sanırım kiminde 300 cc cok guzel duruyor kiminde 400 cc az kalıyor ben anlamadım ama benim gercekten cok buyumedi en fazla B cup oldular ki meme dokum da vardı
Benimde aynı şekilde 300 cc 80b oldu 75 i zor dolduruyordum ama böyle aynı cc de 2 arkadaşım daha var birinin dokusu vardı diğerinin yoktu benimki çok küçük duruyor.

Bende açıkcası 15 gün takarım diyordum biraz daha fazla takayım olmazsa
Bant takınca sanki küçültecekmiş gibi geliyor 🤣🤣 benim protezler çok büyük değil de 😣
Dr ne derse o, bana gündüz takmasan bile gece yatarken tak 1 ay dedi. Bazıları hiç takmıyor bazısı 10 gün değişir o Dr unuza güvenin:) 💐 geçmiş olsun

Slm kuzum 300 cc sol 325 takıldı bence yeterli ve doğal 400 bence büyük daha ne istiyorsun anlamadım ki ALIŞ bence harika görünüyorlardı kuzum rabbim güle güle kullanmak nasip etsin bana ve yaptıranlara
Görebilme şansımız var mı acaba bana 275 dediler ama 300 aşağısı istemiyorum çokta zayıfım emin değilim

Görebilme şansımız var mı acaba bana 275 dediler ama 300 aşağısı istemiyorum çokta zayıfım emin değilim
Bence 275 icin ameliyat olmana degmez. Benim de hic gögus yok 52kg 162 boy, 350ekstra yapildi. ekstra push up olan bir sütyen var gibi duruyor dişardan. Çiplakken büyük, ben daha 3 gün oldu ve ödemlerim var. Ödemlerde gidince tam istedigim görüntü olacak sanirim.

Bence 275 icin ameliyat olmana degmez. Benim de hic gögus yok 52kg 162 boy, 350ekstra yapildi. ekstra push up olan bir sütyen var gibi duruyor dişardan. Çiplakken büyük, ben daha 3 gün oldu ve ödemlerim var. Ödemlerde gidince tam istedigim görüntü olacak sanirim.
Ödemli hali bile böyle diyorsanız bende 350 taktırayım o zmn ama çok ince bir yapım var eksra büyük durmasından korkuyorum göğüs ölçüm 80 boy 167 kilo 50 bu ölçülerde olup yaptıran varsa görmeyi çok isterim braletli falanda olur🙏🏻🙏🏻🙏🏻

cidden ben de bunu anlamıyorum. doktoruma daha once ameliyat olmus birini canlı gorme fırsatım olmustu benden cok daha uzun ve yapılı biriydi ve oncesinde meme dokusu olmamasına ragmen 350 cc ile gayet buyuk memelere sahipti. benim 400 cc ile onunla alakası yok bu nasıl oluyor acaba☹️ ic camasiriyla istedigim goruntuye ulasabiliyorum ama bunu asıl ic camasirsiz yeterli bulmak icin yaptirdigimi dusununce uzuluyorum😔 su an pentinin 85Bsini doldurabiliyorum sadece 1 beden buyudum😔 cep genisledikten sonra daha buyugunu koyabiliyorlarmis ama bi daha boyle bi sureci goze alabilir miyim bilmiyorum alisirim umarim ben de💐🙏🏻
Ben de de 300 cc var arkadaşımda 275 cc benden daha büyük duruyor. Üzülüyorum ama napalım? Böyle kabul edeceğim

Bende açıkcası 15 gün takarım diyordum biraz daha fazla takayım olmazsa
Bant takınca sanki küçültecekmiş gibi geliyor 🤣🤣 benim protezler çok büyük değil de 😣

merhaba? nasıl oldunuz? memelerinizdeki ödemler geçti mi? sertliği nasıl
sizinle konuşmuştuk ömer hocada yaptırmıştınız sanırım operasyonu
405 cc şu an nasıl duruyor

X