meme büyütme ameliyatı istanbul doktor tavsiyeleri

berilmusmutlu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2014
25
1
Merhaba bende memelerimin minicik olmasından muzdaribim hemen ameliyat olmak istiyorum maddiyat hiç önemli değil ancak bana revizyon yasamayacagimin garantisini verecek bir doktor ismi bide okuyorum maksimum bir haftada okula dönmeliyim yardım edin ?????

Merhaba bende memelerimin minicik olmasından muzdaribim hemen ameliyat olmak istiyorum maddiyat hiç önemli değil ancak bana revizyon yasamayacagimin garantisini verecek bir doktor ismi bide okuyorum maksimum bir haftada okula dönmeliyim yardım edin ?????

Canım valla arkadaşım revizyon burnunu emre ilhan yaptırdı mükemmel oldu hem seviyeli bir doktor hemde ne konuşup hayal ediyosa onu yapıyor allahı var ama meme de nasıldır bilemem bide memede güncel Öztürk diyorlar madem maddiyat önemli değil bence ikisi ilede görüşmeye değer allah yolunu açık etsin...

selam canim sana 100 yüz Garantili kendi doktorumu önerebilirim.arti bir sürü arkadasim bu doktora ameliyat oldu bn dahil!!!
Istanbulda kendisi sorularin varsa özelden yazabilirsin sana börnek resimler gösterebilirim önce ve sonra!!!:nazar:

ben ekim de dr ilkay hüthüt beye ameliyat olacağım canım. burun ve meme büyütme ikisi aynı anda olacak. burnumu emre bey göğsümü ilkay bey yapacak. ama daha 6 ay varrr beklemek çok zorr :KK16::KK16:

Son düzenleme:
ben ekim de dr ilkay hüthüt beye ameliyat olacağım canım. burun ve meme büyütme ikisi aynı anda olacak. burnumu emre bey göğsümü ilkay bey yapacak. ama daha 6 ay varrr beklemek çok zorr :KK16::KK16:

Ya canım burunda emre bey number one :KK66: ama ilkay beyi hiç duymadım hiç hastalarını gördün mu gorusebildin mi???? Baya bekliyeceksin ama değer iyi şanslar genede haberdar et :)

Canimsin bnm Doktorum Tugrul Maral!Olaki ki gercekten tavsiye ediyorum ona yaptiricaksan ,fiyat konusunda yardimci olabilirim emin ol !

Merhaba Berilmusmutlu,

Size önerimiz, en fazla 3 tecrübeli doktor ile görüşmeniz ve muayene olmanız. Mutlaka isim netleşecektir kafanızda.. Yardımcı olabileceğimiz başka sorularınız olursa yanıtlayacağımızı bilmenizi isteriz..

Sevgiyle kalın..

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

X