Meme büyütme ameliyati olanlar arkadaşlar

Birde ameliyatdab 4 5 gun sonra m8safirimiz olacak onlarin yaninda acaba agrim olurmu belli olurmu

Arkadaslar iyi geceler,bende yarın kismetse doktorla görüşmeye gideceğim. Aklıma takılan su ki 2 yaşında oğlum var. Ameliyat sonrası ona bakımında sorun olurmu ? Sanki vicdanmı yapıyorum bilemiyorum. Ufak çocuğu olup ameliyat olan varmı?

Sağlıklı iyileşebilmen için Bence en az 2 hafta onun bakımınıda üstlenecek birini bulmalısın kucagına almakta zorlanır,kendini toparlayamazken onunla zor ilgilenirsin canım...vicdan yapıcak ne var ki ÖNCE SEN!!!çünkü mutlu anne mutlu bir çocuk yetiştirebilir...

Sağlıklı iyileşebilmen için Bence en az 2 hafta onun bakımınıda üstlenecek birini bulmalısın kucagına almakta zorlanır,kendini toparlayamazken onunla zor ilgilenirsin canım...vicdan yapıcak ne var ki ÖNCE SEN!!!çünkü mutlu anne mutlu bir çocuk yetiştirebilir...
Evet bugün Dr la gorustum oda birsüre kucağına alma iki üç güne toparlamaya başlarsın yavaş yavaş dedi . Kaş üstü yapacağını onun daha ağrısız geçeceğini fln suan karar asamasindayim birde ailemize söylemeyi düşünmüyoruz. Küçük bir kist alındı fln demek istiyoruz. Onlara böyle silikon filan gereksiz geliyor bakalım hayırlısı olur inşallah :dua:

Evet bugün Dr la gorustum oda birsüre kucağına alma iki üç güne toparlamaya başlarsın yavaş yavaş dedi . Kaş üstü yapacağını onun daha ağrısız geçeceğini fln suan karar asamasindayim birde ailemize söylemeyi düşünmüyoruz. Küçük bir kist alındı fln demek istiyoruz. Onlara böyle silikon filan gereksiz geliyor bakalım hayırlısı olur inşallah :dua:
Kasüstü ağrısız ve toparlanması kolay oluyormus hayırlısı olsun bende kist aldırdım diyorum herkese :KK70:

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım hep okuyordum ama yeni üye oldum . sorularım olacak naçizane . ben de göğüslerimi artık daha büyük görmek istiyprum . Ankara'dayım ve burada devlet hastahanesinde olmak istiyorum . olan var mı burada devlette ? ve fiyat bilgisi alabilir miyim ayrıca süreçle ilgili bilgi ?

X