Meme büyütme ameliyatı olanlar var mı ?

Geçmiş olsun😔, bende dren yoktu kullanmadı doktorum. Hiç morluk da olmadı bende. Ben ama neredeyse 1 aya yakın oturur vaziyette yattım çünkü tek yaşıyorum sırt üstü yatsam kaldıranım olmazdı 😂. 5.haftam doldu sütyen yeni aldım daha. Sütyensiz hiç dolaşmıyorum. Eşine bencede gösterme, onların o süreci kaldırabileceğini zannetmiyorum 😁. Az sabret üst bölgeni (kollarını) mümkün olduğu kadarıyla kullanma. Hareket ne kadar çok olursa dikişler o kadar geç kaynar. Bir de her beden farklıdır. Benim yaralar çabuk kapanır ve iz kalmaz mesela bende. Şeklinden ve büyüklüğünden çok memnunum. Tam hayalimdeki gibi. Umarım bir an önce, hızlıca iyileşir dikişlerin
Merhaba his kaybı oluyormu partneriniz hissediyormu silikon olduğunu özel hayatı etkiliyor mu

Merhaba his kaybı oluyormu partneriniz hissediyormu silikon olduğunu özel hayatı etkiliyor mu
Tabikii his kaybı vardı ama yavaş yavaş yerine geliyor. Benim 6. haftam meme alt taraf çok az his var sol meme ucu da öyle onun dışında normal hissediyorum. Partnerimin daha dokunmasına açıkcası izin vermedim. Tam düzeleyim o şekilde artık bakar :)

Tabikii his kaybı vardı ama yavaş yavaş yerine geliyor. Benim 6. haftam meme alt taraf çok az his var sol meme ucu da öyle onun dışında normal hissediyorum. Partnerimin daha dokunmasına açıkcası izin vermedim. Tam düzeleyim o şekilde artık bakar :)
Merhaba bende amelîat olucam memnunmusunuz acaba istediginiz gibi oldumu ne kadara oldunuz ve ameliata nezaman çagrıldınız acaba beni bilgilendirirmisiniz

Arkadaşlar doktorunuz masaj önerdi mi ? Uygulayan varsa nasıl yaptığına dair bilgi verebilir mi ?
Merhaba canım benim doktorum 1 ayın bitince kontrole gel masaja başlayacaz dedi ama her doktorun tekniği farklı senin doktorun önermeden yapma bence Zarar verebilirsin bi kaç arkadaş doktoru önermedigi halde masaj yapmış ve proteze zarar vermiş

Merhaba canım benim doktorum 1 ayın bitince kontrole gel masaja başlayacaz dedi ama her doktorun tekniği farklı senin doktorun önermeden yapma bence Zarar verebilirsin bi kaç arkadaş doktoru önermedigi halde masaj yapmış ve proteze zarar vermiş
1 buçuk ay oldu benim. Yazdığımda yapabileceğimi söylemişti aslında yanlış birşey yapmaktan korkmuştum başta. Şimdi yapıyorum düzenli olarak.

X