Meme büyütme ameliyatı sonrası sol mememde iki tane meme varmış gibi oldu

tataly

Guru
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2013
35
1
Merhaba 2 hafta önce kas altı 400cc silikon uygulandı. Tübüler meme yapısına sahip olduğum için ona göre işlem yapıldı. Sağ mememde her şey yolunda iken sol memem sanki mantar görüntüsüne sahip oldu. Uç kısmı ayrı silikon ayrı duruyor. Bu da sanki iki tane farklı memeyi üst üste koymuş gibi duruyor. Aynaya bakmaktan da kendimde de tiksinir oldum. Moralim inanılmaz bozuldu. Daha önce böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

Merhaba 2 hafta önce kas altı 400cc silikon uygulandı. Tübüler meme yapısına sahip olduğum için ona göre işlem yapıldı. Sağ mememde her şey yolunda iken sol memem sanki mantar görüntüsüne sahip oldu. Uç kısmı ayrı silikon ayrı duruyor. Bu da sanki iki tane farklı memeyi üst üste koymuş gibi duruyor. Aynaya bakmaktan da kendimde de tiksinir oldum. Moralim inanılmaz bozuldu. Daha önce böyle bir sorun yaşayan oldu mu?
Şöyle bir başlık vardı

Şöyle bir başlık vardı
Benimki keşke böyle olsaydı bu kadar hırpalamazdım kendimi ama yönlendirmeniz için teşekkür ederim 🌸 benim tam olarak şöyle damla şeklinde meme var esas olan o , altında o damladan küçük yuvarlak bir meme daha var birbiriyle alakasız

foto atabilir misin? doktorun ne diyor? benim de tekinde var çok sinir bozucu

foto atabilir misin? doktorun ne diyor? benim de tekinde var çok sinir bozucu
Sol tarafın alt kısmı aynen mantar gibi 🍄🟫 ilk başta normal olduğunu implantların çok yukarıda olduğunu inince düzeleceğini söyledi. daha sonra Hematom olduğunu ve kan biriktiği için alt kısmında bombe olduğunu tam düzelemediğini söyledi.. iki haftadır düzenli olarak kan çekiyor. Bu sırada sol tarafımda alt kısmında bir çöküklük meydana geldi onun açıklaması yok şu an için… sizin nasıl duruyor?

X