Meme Büyütme Ameliyatı Sonrası Süreç

Pinkblu

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2021
110
51
31
Merhabalar, 1 hafta önce meme büyütme ameliyatı oldum, ilk 3 gün çok zor geçti pişmanlıklar, keşkeler vs ama sonra hızlı bi iyileşme sürecine girdim. Parol yerine dolorex kullanmaya başladım bununda etkisi oldu mutlaka tabi. Şu an da göğsümün şekli beni çok tedirgin ediyor üstü altına göre daha şiş dün kontrolüm vardı dr biraz daha ödem olduğunu söylüyor ama göğsümün normal bi şekil alması ne kadar sürer, hep böyle kalmaz umarım

Cok gecmis olsunn ama cok yeni daha bi hafta olmus agrilar bitti mi peki?

Cok gecmis olsunn ama cok yeni daha bi hafta olmus agrilar bitti mi peki?
İlk 3 günden sonra çok hızlı iyileştim şu an 8.gün bugün kendimi çok zorlamadan evi bile süpürdüm sadece hala yan yatamıyorum. Şekli çok tedirgin ediyor beni yeni ama ne bileyim aşağı iner mi acaba damla gibi olsun diye dual plan istedim şu an ters damla nerdeyse

Ben daha ameliyat olmadim gun bekliyorum ama cok okudum bence cokkk normal...zamanla iniyormus daha cok erken .ve supurge yapabilmenize cookk sevindim...kac cc takildi?

Sizin de iyi geçer umarım, bi kaç gün ağrınız olur mutlaka sabırlı olun 365 cc yüksek profil takıldı

Büyüklüğü nasıl bu cc normal seviye mi acaba geçmiş olsun gözünüz Aydın :)
Teşekkür ederim doktorum en son çıkan profil olduğunu söyledi. Ben doğal duracak şekilde en büyüğü olsun demiştim doktorum bunu uygun görmüş, belki bi tık daha büyük olmasını isteyebilirdim ama sonra hamilelikten sonra göğüslerin büyüdüğünü bu sefer hem taşıma hem sarkma sorunları yaşayanları duyunca da böyle iyi diyorum
Büyüklüğü nasıl bu cc normal seviye mi acaba geçmiş olsun gözünüz Aydın :)

Mrblar gesms olsn simdi durumnz nedir? Sekil.olarak duzeldimi?benmde 10. Gunum.ustler sis biri daha buyuk digernden kontrolm vardi bugun zamanla duzelck dedi doktrm masaj fln gosterdi, ama duzelmiyck gibi geliyr bana

Mrblar gesms olsn simdi durumnz nedir? Sekil.olarak duzeldimi?benmde 10. Gunum.ustler sis biri daha buyuk digernden kontrolm vardi bugun zamanla duzelck dedi doktrm masaj fln gosterdi, ama duzelmiyck gibi geliyr bana
Merhaba size de geçmiş olsun. Benimde sol göğsüm sağa göre biraz daha üstü şiş ben de onu kafama takıyorum yorumlarda da hep farklılık olduğunu zamanla düzeldiğini okudum benim 10.günde inanılmaz gergindi göğüslerim şimdi 27.günümdeyim çok daha yumuşadı, pazartssi kontrolüm sorucam tabi yine doktora ama baştan masaj vermesi iyi bence benim doktorum söylemedi burda okuduktan sonra yapmaya başladım yumuşamasında onun etkisi var bence

Evet bnde cok takiyorum agri aci bitince sekillere takiliyor insan,ama cok.yorum okudum herkes 1aydandn once sekillnmz diyor birinin ucu yukarı birininki asagi bakiyor, ve sanki.kuculuyor gun gectikce umarim daha kuculmz

Geçen haftadan bu yana çok küçülme oldu mu?

Benim de su an 3.gunum canim iner tabi ki daha cok yenii.sekline bakma bak ben daha bakmadm bile cok erken cunku seklini anlamak icin

Ameliyat sürecini cidden parolla mı geçirdiniz? Ağrınız çok az olsa gerek. Parolla ağrısı geçen cindir

Evet bnde cok takiyorum agri aci bitince sekillere takiliyor insan,ama cok.yorum okudum herkes 1aydandn once sekillnmz diyor birinin ucu yukarı birininki asagi bakiyor, ve sanki.kuculuyor gun gectikce umarim daha kuculmz
İnşallah öyledir hala çok yapay çünkü 1 ay geride kaldı bile bi kaç ay daha sabırla geçirmem lazım bir de bugün farkettim sağ dikişlerim tam kıvrın yerimin altında kavisliyken sol dikiş yerim koltuk altıma gelen tarafı kıvrıma denk gelmiyor tam acaba göğsüm aşağı inmediği için mi ay allahım şu süreç geçse de doğallığına kavuşsa bir an önce

Geçen haftadan bu yana çok küçülme oldu mu?
Hayır olmadı açıkçası ben ödemi de anlamıyorum ilk haftaki gibi değil tabiki ama küçülme çok olmadı 365 cc benimki üstte durmasıyla ilgili sıkıntı var bi tek köprücük kemiğimin 2 parmak altından şişkinlik başlıyor sizin nasıl?

Benim de su an 3.gunum canim iner tabi ki daha cok yenii.sekline bakma bak ben daha bakmadm bile cok erken cunku seklini anlamak icin
Umarım güzel geçiyordur süreciniz geçmiş olsun ilk zamanlar ben de hiç takılmıyordum ama 1.aya gelince insan ufaktan bir korkmaya başlıyor hep böyle mi kalacak bi kullanıcı duvara asılı top gibi demişti aynen öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…