Meme büyütme ameliyatı sonrası sürecim

Violin98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2023
9
8
26
Arkadaşlar 13.04.2023 günü ameliyat oldum bugün 3. günüm. Arion marka 280 cc kas aktı koydular. Anesteziden bile ağlayarak uyandım o kadar çok ağrım vardı. Narkotik ağrı kesicilerle uyuyabiliyordum ikinci güne kadar. Dün direnlerim çıkarıldı, çıkarıldıktan sonra yürüyüş yaparken sağ göğsümde aşırı bir ağrı oldu ve şişti. Doktorlar bakınca sıvı birikmesi oluşmuş dediler sıvıyı göğsümü sıkarak çıkardılar inanın canımdan can gitti. Bir gün geçti göğsümde aykırı bir şişlik yok ama hala yürüyüş yaparken ağrıyor. Bu durum başına gelen var mı? Sorduğumuz doktorlar çok önemli bir durum değil diyorlar

Arkadaşlar 13.04.2023 günü ameliyat oldum bugün 3. günüm. Arion marka 280 cc kas aktı koydular. Anesteziden bile ağlayarak uyandım o kadar çok ağrım vardı. Narkotik ağrı kesicilerle uyuyabiliyordum ikinci güne kadar. Dün direnlerim çıkarıldı, çıkarıldıktan sonra yürüyüş yaparken sağ göğsümde aşırı bir ağrı oldu ve şişti. Doktorlar bakınca sıvı birikmesi oluşmuş dediler sıvıyı göğsümü sıkarak çıkardılar inanın canımdan can gitti. Bir gün geçti göğsümde aykırı bir şişlik yok ama hala yürüyüş yaparken ağrıyor. Bu durum başına gelen var mı? Sorduğumuz doktorlar çok önemli bir durum değil diyorlar
Çok geçmiş olsun, benim de 4.günüm, kas zarı arası mı altı mı öyle bir şey yapıldı.
Yaşadığınız olayı duymadım ama doktorlar önemli değil diyorsa güvenin, stres yapmayın çünkü her şeyin başı rahat olmak

Çok geçmiş olsun, doktorunuza güvenin. Her geçen gün daha iyi olacaksınız. Ben de 27. gündeyim😍Korse benim kol altımı resmen kesmişti, çok acıyordu. Pamuk koyduk ama fayda etmedi. Eşim, giymediği tişörtü bez gibi kesip korsenin sıkan yerlerine koymuştu. Nasıl iyi geldi anlatamam😍😍😍 birde ödemlerin çabuk inmesi için doktorumun tavsiyesi ile Enfla C kullandım.

çok teşekkür ederimm rahatlattınız beni. İlacı ben de bir sorayım doktoruma
Benim doktorum da verdi enfla C'yi, arştırdığımda, estetik ve kozmetik operasyonlar sonrası verilen, ananas özlü ödem ve morluğa karşı çok etkili bir bitkisel takviye olduğunu öğrendim

Hangi doktora ameliyat oldunuz acaba ?

Merhaba, ben de 3 hafta önce kas altı meme silikon ameliyatı oldum. Diren çıkmasıyla Diren deliğinden ardından dikişlerdeki.bandajın çıkmasıyla dikişte minicik bir noktadan sarı su akıntısı var. Doktorum beklememiz gerektiğini dokunun kendini toparlayınca biteceğini söyledi ç herhangi bir zamanlama da verilemiyor..benim kendi tespitim de derin mefes alınca gülünce sağ dikiş yerim bıçak saplanması gibi rahatsızlık duyuyor. Durumu yaşayan arkadaşlarım bu akıntı ne zaman bitiyor, benim de piskolojim alt üst olmuş durumda. Okadsr hevesle yaptırdığımız memelere hevesim kursağımda kaldı. Tavsiye ve deneyimlerinizi bekliyorum.

Merhaba, ben de 3 hafta önce kas altı meme silikon ameliyatı oldum. Diren çıkmasıyla Diren deliğinden ardından dikişlerdeki.bandajın çıkmasıyla dikişte minicik bir noktadan sarı su akıntısı var. Doktorum beklememiz gerektiğini dokunun kendini toparlayınca biteceğini söyledi ç herhangi bir zamanlama da verilemiyor..benim kendi tespitim de derin mefes alınca gülünce sağ dikiş yerim bıçak saplanması gibi rahatsızlık duyuyor. Durumu yaşayan arkadaşlarım bu akıntı ne zaman bitiyor, benim de piskolojim alt üst olmuş durumda. Okadsr hevesle yaptırdığımız memelere hevesim kursağımda kaldı. Tavsiye ve deneyimlerinizi bekliyorum.
Merhaba, ben de diren yoktu ama diren takılan arkadaşlardan okuduğum kadarıyla diren çıktıktan küçük bir boşluk kalıyormuş orası da zamanla kapanıyormuş herhangi bir müdahale etmiyorlarmış yani. Akıntı olayını bilmiyorum ama doktorunuz düzelir dediyse bir süre bekleyin bence panik olmayın. Benimde 1 hafta olcak gülerken çok zorlanıyorum bi iki kere tutamadım kendimi dikişlerim patlıcak sandım dikişlerim sızladı ama bir sorun olmadı, derim nefes almakta biraz sıkıntı bınlar normal olabilir yani.

Yazdiklarinizda normal dışı bir şey görünmüyor.
Akıntı ve sızlama oluyor, zamanla geçer

X