Meme Büyütme Ameliyatı Tecrübelerimizi Paylaşalım

Merhaba,hangi cup oldunuz peki? Boy ve kilomuz hemen hemen aynı sizinle. 250 cc gibi düşündük doktorla bizde. Bende 36-38 arası giyiniyorum. Aynı bedende kalmak istiyorum ama az mı çok mu 250 cc hiç bi fikrim yok:KK43:

şuan c kap oldum. şöyle söyleyeyim benim belim çok ince ve sırtım da dar, yani bana 230 ya da 250 takılsaydı çok daha mutlu olurdum ben. şuan memelerim vücuduma göre baya büyük duruyorlar.

şuan c kap oldum. şöyle söyleyeyim benim belim çok ince ve sırtım da dar, yani bana 230 ya da 250 takılsaydı çok daha mutlu olurdum ben. şuan memelerim vücuduma göre baya büyük duruyorlar.
Kendi meme dokunuz mu fazlaydı? Profil fotosu size aitse eğer dekolte bölgeniz gayet hoş görünüyor bence :) aslında benim anladığım kadarıyla hem fiziksel hem de psikolojik olarak alışmak vakit alıyor. Meme muayenesine gittiğimde meme implantı konusunda fikrini almak istemiştim doktorumun. Birçok kadında farklı tiplerde meme var demişti, kimisi büyük, kimisi küçük, kimi sarkık vs. Standardı yok demişti. Orada anladım bu konu çok su götürür:)

merhaba,
benim de boyum 165, kilom 50, bana 290cc kondu, ama benim gözüme aşırı büyük geliyorlar. 1 sene geçti üstünden. 34 beden elbiselere memelerim sığmıyo ve 36 beden bikini üstleri olmuyor. kısacası çok mutsuzum. siz hangi doktora yaptırdınız?
İki ay geçmiş olacak 22 martta. Su an b cup kullanıyorum tam olarak. Spor sütyenlerde de s tam bedenim oluyor. Doğal olsun, dışarıdan bakan silikon yaptırdığımı anlamasın istiyordum ben. Yıllardır da b cup super push up kullandığımdan gerçekten de kimse anlamadı. Ben Erdem Güven’e yaptırmıştım. Çok ilgiliydi hep, öncesi ve sonrası süreçlerden her anlamda çok memnun kaldım. Muayeneleri ücretsiz, dilerseniz gidip bir danışın. Bir de benimki tamamen kasın altına kondu ve meme dokum yoktu hiç. Belki sizin yerleştirmeniz göğüs icindeyse veya normalde meme dokunuz varsa ondan farklı duruyor olabilir.

Merhaba,hangi cup oldunuz peki? Boy ve kilomuz hemen hemen aynı sizinle. 250 cc gibi düşündük doktorla bizde. Bende 36-38 arası giyiniyorum. Aynı bedende kalmak istiyorum ama az mı çok mu 250 cc hiç bi fikrim yok:KK43:
Bu konuda doktorunuza tam ne istediğinizi anlatmanız çok önemli. Ben ameliyattan önce zaten hep süper push up sütyenler takıyordum ve b cup kullanıyordum. Doktora direkt dedim ki sutyensiz bu görüntüyü istiyorum. C cup olmasını istemiyorum. Ayrıca omuzlarım da küçük benim meme omuz başlarından dışarıya doğru taşınca güzel durmuyor bence. Ortası çok yapışık olunca da iyi olmuyor. Tüm bunlari konuşursanız sizin bedeninize en uygun olanı takacaktır. Biz ameliyat öncesi 250-300 cc arası olur diye konusmustuk. Sonra ameliyatta denemiş bakmış en iyisi 285 olmuş diye onu koymuş.

Ayrıca ezgyb ye katılıyorum, profil fotosu size aitse gayet güzel görünüyorlar. Kendi doktorunuzla görüştünüz mü hiç bu mevzuyu? Ben c cup istemiyordum, neden böyle oldu vs diye sordunuz mu?

Bu konuda doktorunuza tam ne istediğinizi anlatmanız çok önemli. Ben ameliyattan önce zaten hep süper push up sütyenler takıyordum ve b cup kullanıyordum. Doktora direkt dedim ki sutyensiz bu görüntüyü istiyorum. C cup olmasını istemiyorum. Ayrıca omuzlarım da küçük benim meme omuz başlarından dışarıya doğru taşınca güzel durmuyor bence. Ortası çok yapışık olunca da iyi olmuyor. Tüm bunlari konuşursanız sizin bedeninize en uygun olanı takacaktır. Biz ameliyat öncesi 250-300 cc arası olur diye konusmustuk. Sonra ameliyatta denemiş bakmış en iyisi 285 olmuş diye onu koymuş.
Ben şöyle dedim kendisine, kesinlikle koltuk altımdan dışarı taşan bir görsel istemiyorum, orta kısımdan hiç bahsetmedim çünkü normal meme dahi değişiklik gösteren bir durum, kiminin bitişik kiminin ayrık. Zaten muhtemel kendisi de deneyecek şıp diye 250 cc uymayabilir:) bu arada push up lardan hep nefret ettim ne zaman kullansam her çıkardığımda daha çok moralimi bozuyodu :KK70: o yüzden görsel belirtemedim. Netten birkaç örnek görsel yollayacağım artık:)

Ben şöyle dedim kendisine, kesinlikle koltuk altımdan dışarı taşan bir görsel istemiyorum, orta kısımdan hiç bahsetmedim çünkü normal meme dahi değişiklik gösteren bir durum, kiminin bitişik kiminin ayrık. Zaten muhtemel kendisi de deneyecek şıp diye 250 cc uymayabilir:) bu arada push up lardan hep nefret ettim ne zaman kullansam her çıkardığımda daha çok moralimi bozuyodu :KK70: o yüzden görsel belirtemedim. Netten birkaç örnek görsel yollayacağım artık:)
Bence gidip yüz yüze görüşün doktorunuzla, en sağlıklısı bu olur diye düşünüyorum.😉

Arkadaslar merhaba ben yeni üye oldum. Ameliyatimi olali 3 hafta oldu.ikinci haftadan beri silikon kendi goğüs dokumu acitiyor böyle yumru gibi bir his var baski yaptikca cok canim aciyor. Bu sizdede oldu mu? Gecici bir durum mu?😔

Merak etmeyin o zaman, hissettiğiniz gerginlik kaslarınızın gerginliği. Günlük hayata yavaş yavaş donmeye ve birtakım eski gündelik hareketlerinizi yapmaya başladıkça bu bir süre olacak. Sonra alışacak. Benim 2 aya yaklaşıyor. Geçenlerde yüzmeye gittim ilk defa mesela aynı şeyi ben de yaşadım. Ama dayanilamayacak bir ağrı veya acıysa doktorunuza danışın mutlaka derim. 😉

Merak etmeyin o zaman, hissettiğiniz gerginlik kaslarınızın gerginliği. Günlük hayata yavaş yavaş donmeye ve birtakım eski gündelik hareketlerinizi yapmaya başladıkça bu bir süre olacak. Sonra alışacak. Benim 2 aya yaklaşıyor. Geçenlerde yüzmeye gittim ilk defa mesela aynı şeyi ben de yaşadım. Ama dayanilamayacak bir ağrı veya acıysa doktorunuza danışın mutlaka derim. 😉
Bir bafta öncesine kadar aslinda cok rahattim gerginligim vardi evet ama destekli sutyen takmis hissi vardi sadece... suan hareketlerim daha kisitli agridan ziyade acim var😔

X