Meme büyütme ameliyatım pişmanım olanlar lütfen yazsın

Ben ilk 2 hafta cok pişmandım maalesef çıkarttırmayı düşündüm hatta 😊
Sonradan memnun kalmadınızmı peki? Valla ben çok memnun kaldım derya aytopa yaptırdım belki doktorum iyidi bilemiyorum. İlk zamanlar çok şişlik ve sertlik oluyo tabii ama doktorumla iletişimdeydik ve beni çok rahatlattı. Geçeceğini söylediği için çok takmadım belki ama sonuçta çok memnunum

Sonradan memnun kalmadınızmı peki? Valla ben çok memnun kaldım derya aytopa yaptırdım belki doktorum iyidi bilemiyorum. İlk zamanlar çok şişlik ve sertlik oluyo tabii ama doktorumla iletişimdeydik ve beni çok rahatlattı. Geçeceğini söylediği için çok takmadım belki ama sonuçta çok memnunum
Memnun kaldım evet şuan bayağı mutluyum ama yinede kesle bu kafa çileyi hiç çekmemiş olsaydık doğal olsaydı 😇tek sıkıntım sol göğsüm kolaltıma daha değiyor gibi hissediyorum birde uyurken yayılıyor normal mi doktoruma mutlaka danışcam 2. Ay kontrolüme az kaldı ama ilk 2 hafta ciddi anlamda cıkartmayı düşündüm

Ben ilk 2 hafta cok pişmandım maalesef çıkarttırmayı düşündüm hatta 😊
Merhaba ben de yaptırmayı düşünüyorum ama henüz çok bilgisizim ortalama fiyat alıyorum doktorlardan bu aldığım ortalama fiyat en düşük cc mi geçerli oluyor ? Cc arttıkça fiyatta ne kadar artış oluyor veya oluyor mu bilgi verebilirmisiniz lütfen

Merhaba ben de yaptırmayı düşünüyorum ama henüz çok bilgisizim ortalama fiyat alıyorum doktorlardan bu aldığım ortalama fiyat en düşük cc mi geçerli oluyor ? Cc arttıkça fiyatta ne kadar artış oluyor veya oluyor mu bilgi verebilirmisiniz lütfen
Cc arttıkça artış olmuyor kullanılan proteze göre değişiklik oluyor damla ile yuvarlak arasında 5 10 bin oynuyor en fazla damla bir tık daha pahalı oluyor. Protezlerin kendi fiyatları da farklı suan piyasada mentor en güvenilir oldugu için mentor daha pahalı bununda sebebi en eski protez markası oldugu in uzun vadede sonuçlarını doktorlar biliyor o yüzden en güvenilir ama doktor başka markada kullansa fiyatlar özelde aşağı yukarı aynı oluyor ben 80 bine oldum eylül 1 de özelde devlette ise bu fiyat 55 bindi bursa için konusuyorum

Merhaba bana 4 gün 320 cc uhp yani ultra yüksek profil mentor meme protezi takıldı. Boyum 1.50 ve minyonum. Kilom 50. Doğal olsun istemiştim ama doktorum göğsünüz çok az sarkık lifte gerek yok az büyük taksak toparlar iziniz de olmaz demişti. Ama şimdi çok büyük oldu gibi hissediyorum. Gerçi 300 düşünüyordum ve boyutta çok büyük bir fark yok ama ultra yüksek profil okduğunu ve bunun biraz fazla yuvarlak olduğunu ameliyat sonrası araştırınca keşfettim. Az göğsüm de vardı öncesinde . Üzülüyorum. Esasında güzel oldular ama çok sert ve gergin belki de ondan. Yani bu duygu sizde de olmuş muydu. Ne kadar sonra bir küçülme hissettiniz ve boyut ilk yaptırdığınız günlere göre rahatsız etmeyen boyuta geldi di mi? Boyunuz ve kilonuz nedir acaba ?
Benimde ultra yüksek takmış hiç bilmiyordum dr sormadıda.Sonrası verdiği kartta ne takmış die baktım araştîrdım keşke orta profil olsa çok doğal durcakmış benim

**1. Aydan tekrar düzenliyorum kızlar bayağı küçüldü şimdi de küçüldü diye ağlıycam o acıyla pişmanım dedim ama iyiki yaptırmışım *
Arkadaşlar merhaba henüz 25 yasındayım ve cocugum yok tam 1 hafta önce 350 cc kas altı hp Protez konuldu yıllardır bunun hayalini kurardım önceki göğüslerim çok küçüktü dokum vardı ama düze yakındı. 2 ayrı doktora görünmüştüm birisi 300 cc en fazla olur üstü farklı görüntü uyandırır demişti diğerine ben 350 cc diye gittim ve o da 350 olur sana demişti o doktora ameliyatımı oldum ama suan cok pişmanım resmen gözümü kapatsamda bir rüya olsa diye hayal kuruyorum resmen vücudum irileşti gözüme cok büyük görünüyorlar bunlar küçülecek mi lütfen yaptıran birisi yazsın birde cocugun olunca daha da irileşip öyle kalacak diye gözümü korkuttular resmen eski düz göğüslerimi öyle özledim ki vücuduma bu saçma parçaları neden yaptırdım diye gizlice ağlamaktan harap olsun yıllarca bunu isteyip hayalini kurduğum seyi resmen meğer istemiyormuşum geri cıkartsam o da ayrı dert 80 bin liram çöp ne olur bu ameliyatı olanlar bana moral versin :KK43:
Merhaba sizin boyunuz kaç? Banada 3 gün önce 350cc hp takıldı. Benim boyum 161cm kilomda 51 civarı. Çok yanma batma hislerim var uyku uyuyamıyorum. Hem büyük geliyor protez gerçi ona küçülüyor demiştiniz ama bende şekli çok kötü. Memenin üst tarafı aşırı çıkık dik ve dolgun alt tarafı ise çok zayıf kalıyor. Tamda böyle meme istemiyorum diye doktoruma gösterdiğim meme örnekleri gibi duruyor, hatta dahada kötü . Ben üst kısmı daha düz alt kısmı daha dolgun istiyordum. Sizinde şekliniz ameliyattan sonra böyle kötü müydü?

Merhaba sizin boyunuz kaç? Banada 3 gün önce 350cc hp takıldı. Benim boyum 161cm kilomda 51 civarı. Çok yanma batma hislerim var uyku uyuyamıyorum. Hem büyük geliyor protez gerçi ona küçülüyor demiştiniz ama bende şekli çok kötü. Memenin üst tarafı aşırı çıkık dik ve dolgun alt tarafı ise çok zayıf kalıyor. Tamda böyle meme istemiyorum diye doktoruma gösterdiğim meme örnekleri gibi duruyor, hatta dahada kötü . Ben üst kısmı daha düz alt kısmı daha dolgun istiyordum. Sizinde şekliniz ameliyattan sonra böyle kötü müydü?
Merhaba Boyum 170 kilom 57 benim3 gün cok erken maleesef yanma ve batma hissi çok normal sanki içerisinde taş var gibi hissediyor insan kafanıza takmayın onu. Bana özelden fotoğrafını atar mısınız ben size ilk halini göndereyim yani öyle çok garip bir görüntüm yoktu ama bir tuhaftı benimde sporcu erkekler olur ya onların göğüs kası gibi duruyordu doktoruma hatta hemen yazmıştım çok kötü bu görüntü diye ama suan 2 ay olacak o görüntü ile alakası kalmadı size atıcam şimdi

Kizlar selam bende 26sinda oldum odemler karnimi ve sirtimi cok agritiyor sizde boule bir sorun yasadiniz mi resmen korsenin icinde toplandi gibi odemlerim . Karnim da cok sisti ayaklarim bacaklarim

Memnun kaldım evet şuan bayağı mutluyum ama yinede kesle bu kafa çileyi hiç çekmemiş olsaydık doğal olsaydı 😇tek sıkıntım sol göğsüm kolaltıma daha değiyor gibi hissediyorum birde uyurken yayılıyor normal mi doktoruma mutlaka danışcam 2. Ay kontrolüme az kaldı ama ilk 2 hafta ciddi anlamda cıkartmayı düşündüm
Merhaba. Yuvarlakmi yapıldı damla mi? Birde kaç cc?

Extra ameliyatımla ve kendimde ilgili detay vereyim, başına aynı durum gelmiş arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim🙏,
32 yaşındayım, 175/55 kg, çocuğum yok evli değilim ama gençliğimde çok kilo alıp verdiğim için toplamda 75 a-b ölçüsüne inmiş ama sarkık ve çatlak bir meme dokum vardı, bazı doktorlar direkt protez bazıları ise dikleştirmesiz tek başına protezin yeterli olmayacağını söyledi ki bence de öyleydi. zaten iz takıntım yok tek umrumda olan güzel görünen dik ve sıkı bir memeydi.. ben de dikleştirme ama benimki sadece meme ucundan dikleştirme yani lolipo gibi dikey bir kesik yok, bir de kas altı protez için stadart meme altı kesisiyle birlikte motive round full 295 cc takıldı.. ameliyat 3.5 saat sürdü. 5 eylül yani 3 gün önce gerçekleşti. İlk gün ölüm gibiydi ağrı kısmını bu kelime anlatır. Gelelin sonraki güne yani 2. gün sabahı doktor geldi ve drenlerimi çıkardı, tabi ben üstten görüyorum memeyi
bişey anlamadım. Eve döndüm. Diren yerlerimden kan ve sıvı akmış yolda mecburen korse kan içinde çıkarıp yıkamak zorunda kaldım ve bir baktım ki 2 meme yerine 4 meme var :) Ya inanılmaz şişmeye başladı memeler, üstte protez elimle de hissediyorum ta köprücük kemiğine kadar, altta eski memelerim toparlanmış dik ama aşağıda duran dik ay çok komik, önden de yandan da resmen DİKDÖRTGEN MEME.......... böyle birşey ben görmedim kimsede ilk haftada da. duymadım da. varsa aramızda lütfen yazın 6.gün domtor kontrolüne kadar delireceğim sanırım. İğrenç bie görüntü şuan korseyi hemen giydim asla çıkarmıyorum ağrı sancı artık uyku falan hak getire zaten :) bunları geçtim bu revizyonlık olursa bu memeler böyle kalırsa aşağı incek gibi değil taş gibi çünkü.. ben napacağım ??
Size diren takılmışmıydı ? Son durumunuz nasıl iyiki mi diyorsunuz yoksa hala pişmanmısınız

**1. Aydan tekrar düzenliyorum kızlar bayağı küçüldü şimdi de küçüldü diye ağlıycam o acıyla pişmanım dedim ama iyiki yaptırmışım *
Arkadaşlar merhaba henüz 25 yasındayım ve cocugum yok tam 1 hafta önce 350 cc kas altı hp Protez konuldu yıllardır bunun hayalini kurardım önceki göğüslerim çok küçüktü dokum vardı ama düze yakındı. 2 ayrı doktora görünmüştüm birisi 300 cc en fazla olur üstü farklı görüntü uyandırır demişti diğerine ben 350 cc diye gittim ve o da 350 olur sana demişti o doktora ameliyatımı oldum ama suan cok pişmanım resmen gözümü kapatsamda bir rüya olsa diye hayal kuruyorum resmen vücudum irileşti gözüme cok büyük görünüyorlar bunlar küçülecek mi lütfen yaptıran birisi yazsın birde cocugun olunca daha da irileşip öyle kalacak diye gözümü korkuttular resmen eski düz göğüslerimi öyle özledim ki vücuduma bu saçma parçaları neden yaptırdım diye gizlice ağlamaktan harap olsun yıllarca bunu isteyip hayalini kurduğum seyi resmen meğer istemiyormuşum geri cıkartsam o da ayrı dert 80 bin liram çöp ne olur bu ameliyatı olanlar bana moral versin :KK43:
Bende 355 motiva takıldı sak altı şuan 21. Günümdeyim ve çok küçük geliyor bana o kadar para emek bunun için mi diyorum be inanılmaz hassas göğüslerim şuan sizin ağrınız acınız kaç günde geçti

Bende 355 motiva takıldı sak altı şuan 21. Günümdeyim ve çok küçük geliyor bana o kadar para emek bunun için mi diyorum be inanılmaz hassas göğüslerim şuan sizin ağrınız acınız kaç günde geçti
2 aya hemen hemen her şeyim toparlandı. banada öyle buyuk değil ortalama geliyor ama göz alışkanlığı olabilir cünkü ölçüm c cup olmus mesela sizinde öyle olabilir ayrıca büyük göğüs hiç hoş durmuyor 350 cc de o kadar kucuk değil sıkmayın canınızı birde deri tam gevşeyince protezin büyüklugu cıkıyor daha belli ediyor kendini

2 aya hemen hemen her şeyim toparlandı. banada öyle buyuk değil ortalama geliyor ama göz alışkanlığı olabilir cünkü ölçüm c cup olmus mesela sizinde öyle olabilir ayrıca büyük göğüs hiç hoş durmuyor 350 cc de o kadar kucuk değil sıkmayın canınızı birde deri tam gevşeyince protezin büyüklugu cıkıyor daha belli ediyor kendini
3 hafta oldu ama 3 gündür ağrı ve acım var yani ağrıdan ziyade sızlıyor dokunamıyorum bile sizinde mi böyle oldu dikişlerim hala erimedi bant var cuma çıkarıcaz doktor ödemden havalar soğuk o yüzden falan diyor ama artık çok sıkıldım ne zaman normal hayatıma dönücem yalvarırım sürecinizi net bir şekilde yazın normal mi böyle olmam

3 hafta oldu ama 3 gündür ağrı ve acım var yani ağrıdan ziyade sızlıyor dokunamıyorum bile sizinde mi böyle oldu dikişlerim hala erimedi bant var cuma çıkarıcaz doktor ödemden havalar soğuk o yüzden falan diyor ama artık çok sıkıldım ne zaman normal hayatıma dönücem yalvarırım sürecinizi net bir şekilde yazın normal mi böyle olmam
Cok normal benim ilk 1 Ay göğsümde sızı ağrı birde böyle sanki göğsümün içinden bir sıvı akar gibi kötü bir hissim oldu hep 2. Ayda ara ara uzun süreli değil sızlama ve ağrılarım oluyordu 3. Ayda kesildi mesela şuan 4. Ay ama bazen yan yattığımda ya da kolumu kullandığımda anlık sızı ve ağrılarım oluyor göğsüm hala azda olsa hassas o yüzden sıkmayın canınızı herkesin vücudu çok farklı cünkü mesela normalde de kesik yaralarınız hemen iyileşmiyorsa dikişleriniz içinde zaman verin ayrıca emin olun dikişleriniz erimeye başlamıştır banttan belki siz suan göremiyorsunuz. Herkes çok kolay geçti diyor ama bende ilk 15 gün genel olarak iyi değildim ama işe gidip gelebildim tam manasıyla gayet iyi oldum demek için gerçekten rahat bir 2 ay geçmesi lazım

Cok normal benim ilk 1 Ay göğsümde sızı ağrı birde böyle sanki göğsümün içinden bir sıvı akar gibi kötü bir hissim oldu hep 2. Ayda ara ara uzun süreli değil sızlama ve ağrılarım oluyordu 3. Ayda kesildi mesela şuan 4. Ay ama bazen yan yattığımda ya da kolumu kullandığımda anlık sızı ve ağrılarım oluyor göğsüm hala azda olsa hassas o yüzden sıkmayın canınızı herkesin vücudu çok farklı cünkü mesela normalde de kesik yaralarınız hemen iyileşmiyorsa dikişleriniz içinde zaman verin ayrıca emin olun dikişleriniz erimeye başlamıştır banttan belki siz suan göremiyorsunuz. Herkes çok kolay geçti diyor ama bende ilk 15 gün genel olarak iyi değildim ama işe gidip gelebildim tam manasıyla gayet iyi oldum demek için gerçekten rahat bir 2 ay geçmesi lazım
Teşekkür ederim içimi rahatlattınız biraz sabırsızım sanırım ve süreç için herkes farklı birşey söylüyor ben 3. Gün saçımı taramaya rahat hareket etmeye başladım ama 1 ayda toparlananları korseyi çıkaranları duyunca acaba bende mi sorun var diyorum bekleyip göreceğiz artık

İki ay sonra göğüsleriniz yumuşayıp biraz daha küçülecek merak etmeyin ama keşke 300 CC yaptirsaydiniz çocuk olup emzirince biraz sarkma oluyor buda büyüme değil sahada yumusatacak onları kötü bir görüntü olmuyor merak etmeyin yüzde 20 sarkma yapar

X