Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

olsun canım yaaa netice güzel olsun ol kurtul biran öncede varsın denizi kenarından seyredelim. kova kürek alır çocuklarla kale yaparız kıyıda naapalım seneye yaza bomba gibi girceğimizi hayal eder avunuruz bizde
Ayrıca biliyorsun izmir kasım ayına kadar denizi şahane. Zaten önümüz ramazan. Ağustos eylül keyfimi sürerim belki onu hayal ediyorum. :halay::halay::halay:

haldun hoca mı verdi ilacı?o vermediyse sor da öyle iç.ben tikliyimdir bu konuda allahtan haldun hocam da tikli çok iyi anlaşıyoruz :KK45: bide uçuk çıkmaya yakın bi zonklama oluyo ya işte tam o zaman tahta kaşığı ocakta ısıt ateşe tutup onu uçuğun üstüne bas :KK66: hemen söndürüyo :KK66:
Haldun hoca verdi o ilacı bende aynen çok pimpirikliyim aman çıkmasın bari şu zamanda die walla öle bi uçuk delisiyim ki tahta kaşıklar bana etki etmio o derece alıştı bünyem :KK61:

Ayrıca biliyorsun izmir kasım ayına kadar denizi şahane. Zaten önümüz ramazan. Ağustos eylül keyfimi sürerim belki onu hayal ediyorum. :halay::halay::halay:
Bende haziranda İzmirdeyim siz ne tarafına gidiyorsunuz belki karşılaşırız :KK70:
Memesi olmayan cılız bir kadın görürsen o benim :KK70:
Şaka bi yana bu sene plajda herkesin memesine bakicam sapık gibi silikonlumu değil mi :KK70:

Bende haziranda İzmirdeyim siz ne tarafına gidiyorsunuz belki karşılaşırız :KK70:
Şaka bi yana bu sene plajda herkesin memesine bakicam sapık gibi silikonlumu değil mi :KK70:
Ben seferihisar sığacıktayım. Bu taraflara gelen arkadaşlar olursa beklerim. Memeli memesiz farketmez :)

Son 11 ler çarşamba bitiyor.oku.eokula gir .analiz yap.ramazan gelmeden bitirmem lazım.benim oğlanında yazılılar var.eşimin yazılılarıda var.evi görsen etüt merkezi sanki...imdaaat diyesim geliyor.:kızgın:sen ne alemdesin örtmenim:KK24:
Bu hafta 10 ları bitircem. Analiz yapmadım ben yaaaa, okul istiyo ama ben istatistikçi miyim dedim???? Yahu zaten eksik gördüğüm yerleri tekrar anlatıyorum sınavlardan sonra. Bi de İngilizce ya, bir sürü bölüm ve bir sürü soru oluyor. Nasıl yapiiim??? 10 soru sormuyorum ki. En az 30 soru 5 bölüm oluyor sınavlarımda. Offfff ....

Hanımlar,ameliyatı olduktan kaç gün sonra işe gidebilirim rahatlıkla, muhasebeciyim ama tabi kollarimi laptop a uzatiyorum :) rahat çalışabilir miyim?

benim için sorun yok benim amlyat 29 ağusts zaten sırf tatili çocuklarımın burnundan getirmemek için erteledim amlytı tek tesellim bu bende kışa kavuşçam artık memiklerime napayım

Son 3 hayırlısıyla. 15 gündür çok güzel paylaşımlarımız oldu, ameliyat olan yada olmayan arkadaşlardan. Betüşün cesareti, sonucun süper olması, ameliyat olmuş arkadaşların sonuçlarını görebilmemiz kafamızdaki tüm kargaşalığı aldı. Çok güzel insanlar tanıdım, inşallah güzel sonuçlarla paylaşımlarıma devam ederim. Ameliyattan önce ve çıkar çıkmaz yazıcam. Gönülden istediğimiz her hayırlı dileğimize sağlıkla kavuşmak umuduyla!
Ayy ismim gecmiss nekadandaaaaa mutlu oldum:halay:aminnn aminn haftaya bu gunlerde kısmetse ilk zor 3 gunu atlatmis bile olucaksinn :rapci:

netarafına gidersen git canım İzmirin dört biyanı deniz hepside birbirinden şahane netarafa gitsen memnun kalırsın yani memleketimle övüneyim acık

Hanımlar,ameliyatı olduktan kaç gün sonra işe gidebilirim rahatlıkla, muhasebeciyim ama tabi kollarimi laptop a uzatiyorum :) rahat çalışabilir miyim?
Bende muhasebeciyimm hem meme ikiziyiz hemde meslektasiz:KK70: ben hala gitmedin 1.2 gün sonra gidicem

X