Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Biraz bepanthol u kes bakalim cildin hassasiyet gostermiste olabilir canim.2 hafta kullanmamissin ya tekrar baslayinca olabiliyor genelde 2 3 gün bi sürme bence

yardım edebilicek kimse yok mu araştırmalara başladım ama ne yapmam gerektiğini hala bilmiyorum
merhaba ben göğüs protez ameliyatı oldum geçen yıl adana epc hastanesinde dr öznur pekedis yaptı zor bir ameliyat değil gözünüzde büyütmeyin ilk 1 hafta biraz ağrılarınız oluyor ama sonrasında normal yaşamınıza devam ediyorsunuz doktorumun verdiği talimatlara uydum ve şimdi mutluyum tavsiye ediyorum .

Ayni günlerdeyiz ya canim insan merak ediyo sabah kalkinca hafif agrim oluyo okadar.sendede oluyormu canim? Nasil iyice benimsedin dimiben sanki hep böyleymisim gibi geliyo bana
Aynen bende de hafif agri oluyor.kalkinca.cokkkk benimsedim sorma benim bunlar yaa:))eski memislerimi unuttum hatirlamiyorum bile.yalniz haka bi sütyen alamafim nasil alacagimi bilmiyirum.hepsi telli .ve destekli girmiyor icine memisler.:-(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…