Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ya krem kulaniyorum ama tatildeyken hic aklima gelmiyodu 2 hafta kulanmadim
Ve senin kremdende türkiyedeyken sordurdum
Yokmus sinir oldum ya
Bemphantol kulaniyorum genelde
Bu sabahdan beri baya kasiniyor aynaya baktim kizariklik var biraz nedendir bilemedim
Biraz bepanthol u kes bakalim cildin hassasiyet gostermiste olabilir canim.2 hafta kullanmamissin ya tekrar baslayinca olabiliyor genelde 2 3 gün bi sürme bence

yardım edebilicek kimse yok mu :KK43: araştırmalara başladım ama ne yapmam gerektiğini hala bilmiyorum :KK25:
merhaba ben göğüs protez ameliyatı oldum geçen yıl adana epc hastanesinde dr öznur pekedis yaptı zor bir ameliyat değil gözünüzde büyütmeyin ilk 1 hafta biraz ağrılarınız oluyor ama sonrasında normal yaşamınıza devam ediyorsunuz doktorumun verdiği talimatlara uydum ve şimdi mutluyum tavsiye ediyorum .

Ayni günlerdeyiz ya canim insan merak ediyo:KK19: sabah kalkinca hafif agrim oluyo okadar.sendede oluyormu canim? Nasil iyice benimsedin dimi:KK68:ben sanki hep böyleymisim gibi geliyo bana :KK45:
Aynen bende de hafif agri oluyor.kalkinca.cokkkk benimsedim sorma benim bunlar yaa:))eski memislerimi unuttum hatirlamiyorum bile.yalniz haka bi sütyen alamafim nasil alacagimi bilmiyirum.hepsi telli .ve destekli girmiyor icine memisler.:-(

X