Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Herkese çok teşekkür ederim dualarınızı eksik etmeyin lütfen hastanenin kapısında durdum girmicektim içeri okadar korkuyorum ki şuan yatış işlemlerini bekliyorum:dua: şuanda kafamda acaba büyük olurmu diye düşünüyorum doktor 345cc 360ccden birini koyacak 2sini istetmiş ama ben narin bi büyüklük olsun istiyorum inşallah kocaman memelerim olmaz yaaa acaba 325cc falan mı istesem arzum77 arzum77

Herkese çok teşekkür ederim dualarınızı eksik etmeyin lütfen hastanenin kapısında durdum girmicektim içeri okadar korkuyorum ki şuan yatış işlemlerini bekliyorum:dua: şuanda kafamda acaba büyük olurmu diye düşünüyorum doktor 345cc 360ccden birini koyacak 2sini istetmiş ama ben narin bi büyüklük olsun istiyorum inşallah kocaman memelerim olmaz yaaa acaba 325cc falan mı istesem arzum77 arzum77
canım hadi bakalım stres yapma çok güzel olacak çıkınca dr en uygununu takacak:)haberlerini bekliyoruz

Tatlım,doktoruna güven. O deneyecek ve hangisi abartı durmaz,yakışırsa onu kullanacak emin ol..
Sen zaten doktoruna abartı büyüklük olmasın dersin,o ona göre ayarlar .. Allah yardımcın olsun,sakin ol biraz. İlk halleri zaten sonuç olmuyor,değişiyor güzelleşiyor..

Korkma. Güven dr a.

Kız panik olma bebiş doktorun ayarlıcak onu ameliyatta. Sen doktoruna güven bak onlar en iyisini bilir, kimse göz göre göre hastasını mağdur etmez. Sen yeni memişlerin keyfini çıkar :)

B behin canim benimde en cok korktugum sey büyük olmalari. bence sen doktoruna bunu iyice anlat. dokun var mi ? dokun varsa eger bence 360 buyuk bi cc :KK43:

1-2 ay sonra kucağıma alabilirsem sorun olmaz canım.Çok uzun bir süre değilmiş.ben acaba 6 ay 1 yıl mı diye çok korkmuştum.İnşallah canım ya profildeki gibi olsun daha ne isterim:)))
Slm ..sadece büyütme olacaksa korkma benimkide nerdeyse 2 yasinda 20 günlüktü ilk kucagima aldigimda (yaklasik 12 kilo civari ) hatta dr.da görmüstü sorun yaratmaz demisti.tabi o zamanlar kisitli aldim suan 2aylik oldu nerdeyse hep kucagimda :emir_bebek:vücut gercekten seni yönlendiriyor ne yapip yapamiyacagina merak etme

bu konuda hiç bi fikrim yok canım.boyum 1.57 kilom 51. minyon olduğum için çok fazla büyük istemiyorum.Ama doktora böyle dersem iyice küçük mü takar bilemiyorum.
Sen böyle dersen genelde dr.lar kücük dogal seviyor ve kücük takabilir. 1.58 boyum benimde 52 kiloyum en büyügünü istedim ben 320 takildi anca :kızgın: dogal olsun deseydim doktorun tercihi 270 295 falan olurmus.o yüzden sen nasil istedigini anlat göster hatta. cc yi dr.a birak derim

Kızlar ameliyattan çıktım öğlen 1 e doğru ama kendime daha yeni geliyorum sürekli uyku halindeydim ama şimdi kaç cc taktı high oldu mu onu bilmiorum doktorum başka ameliyatta çıkışında gelicek ha bide üzerimde bir öküz mevcut oturdu nefes aldıırmıo saolsun :KK23:

Kızlar ameliyattan çıktım öğlen 1 e doğru ama kendime daha yeni geliyorum sürekli uyku halindeydim ama şimdi kaç cc taktı high oldu mu onu bilmiorum doktorum başka ameliyatta çıkışında gelicek ha bide üzerimde bir öküz mevcut oturdu nefes aldıırmıo saolsun :KK23:
Hosgeldinnn canimmmmmm. Sen uyu dinlenn. Öküzlerine merhaba diyelim canisi gecmis olsun :)

X