Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun sanada bende de dren yok aynı gün ameliyata girmişiz inşallah istediğimiz gibi olur herşey.ağrın masıl canım senin

Sargılar mı sıkıyosur ondan mı küçük geliyo gözüme bunlar mutluluk yaaaa
Geçmişşş olsunnnn! Çok iyi anlıyorum şu anki duygularınızı. Bana da küçük gelmişti. Uyandığımda üzerimde sütyen vardı. Sıkıyordu. Zaten kasın altında sıkışan silikon bir de dışardan baskı ile küçücük gözüküyordu. Ama 3günden sonra kaslar uzuyor cilt esniyor ve büyüklük ortaya çıkıyor. Dert etme şimdi. Birde bana sitede aaaaa çok küçük olmuşşş 390cc ye göre diyenler oldu. (geçmiş olsun bile demeden) Hatta onlar daha da küçülür diyen oldu.. o moral bozukluğu 3gün sürdü. Sen ben gibi bu 3günü de moral bozukluğu ile geçirme canım. Şu an hiçbir şey belli değildir.

Kızlar bende minnak memelerimi koyucam nasıl gizlilik ayarlarını düzenleyebilirim?
yaa kızlar benida bu kınuda bi aydınlatıverirmidiniz burda aramızda bakıyoruz iyi hoş peki ana sayfada albümler kısmında nasıl gizliycez fotoları sadece beni izleyenleri seçince de yine anasayfda çıkıyormu resimler çinkü birçoğunuzun fotolarını ben orda görüyorum üye olan herkezmi görebiliyor fotoları

yaa kızlar benida bu kınuda bi aydınlatıverirmidiniz burda aramızda bakıyoruz iyi hoş peki ana sayfada albümler kısmında nasıl gizliycez fotoları sadece beni izleyenleri seçince de yine anasayfda çıkıyormu resimler çinkü birçoğunuzun fotolarını ben orda görüyorum üye olan herkezmi görebiliyor fotoları
Benimde dikkatimi çekti? Hakkaten?

Geçmişşş olsunnnn! Çok iyi anlıyorum şu anki duygularınızı. Bana da küçük gelmişti. Uyandığımda üzerimde sütyen vardı. Sıkıyordu. Zaten kasın altında sıkışan silikon bir de dışardan baskı ile küçücük gözüküyordu. Ama 3günden sonra kaslar uzuyor cilt esniyor ve büyüklük ortaya çıkıyor. Dert etme şimdi. Birde bana sitede aaaaa çok küçük olmuşşş 390cc ye göre diyenler oldu. (geçmiş olsun bile demeden) Hatta onlar daha da küçülür diyen oldu.. o moral bozukluğu 3gün sürdü. Sen ben gibi bu 3günü de moral bozukluğu ile geçirme canım. Şu an hiçbir şey belli değildir.
Öyle diyenlere 390cc lerimle döverim sizi diyceksin :kızgın:

Ana sayfada kendi albümünüzü görebilirsiniz. Albüm ayarlarını beni izleyenler yapan kişiler i siz izliyorsanız sizde o albümleri ana sayfada görebilirsiniz..
Albüm yaptığınızda benim takip ettiklerim olarak ayarlarsanız sadece sizin takip ettiğiniz üyeler görür,endişe etmeyin :KK66:

Kızlar ben iyiyim şuan hiç ağrım yok ilaçların etkisi galiba çok şükür.tek derdim bunlar küçük olmuş yaaaa sargıdan dolayımı? Kas altı bide 345cc konmuş high profil
Gecmis olsun.önceki dokunu bilmiyorum ama sargin varmis o cok fazla baski yapiyor ve gercek görüntüyü anlayamiyosun merak etme.

Butun uyeler goremez merak etme.seni kim sen kimi izliyorsan onlar gorur.hem album kisminda hem senin sayfanda.ayarlarini izlediklerim olarak ayarlarsan tek onlar girur.senin gorduklerin seni izleyenler

Ana sayfada kendi albümünüzü görebilirsiniz. Albüm ayarlarını beni izleyenler yapan kişiler i siz izliyorsanız sizde o albümleri ana sayfada görebilirsiniz..
Albüm yaptığınızda benim takip ettiklerim olarak ayarlarsanız sadece sizin takip ettiğiniz üyeler görür,endişe etmeyin :KK66:
teşekkür ederim canım bayadır aklımı kurcalıyordu bu benim artık albüm yapabilirim yani tehlike yok diyosun :KK25:

Sadece sizi izleyenleri ve herkese açık olan fotoları görürsünüz rahat olun. Allah korusun aman

Kızlar yaa bunlar cidden küçük benim istediğim boyuttan yani 390cc hatta bitık büyüğü olsa beni tatmin edermiş. Ben 2.ameliyatı olmak istiyorum şuan resmen pufff. Bunun için nekadar süre geçmesi gerek:110:

Kızlar yaa bunlar cidden küçük benim istediğim boyuttan yani 390cc hatta bitık büyüğü olsa beni tatmin edermiş. Ben 2.ameliyatı olmak istiyorum şuan resmen pufff. Bunun için nekadar süre geçmesi gerek:110:
Suan gogsun arasi ve yanlar sis oldugu icin kucuk gorunuyo gozune.sisler indikce meme daha da sekillenecek ve kendi boyutunu kazanacak.390 cc ii bi buyukluk aslinda.ama bence buna karar vermek daha coooook erken.en az 15 gun gecmesini beklemek lazim sislerin inmeye baslamasi icin.

Canım ilk zaman gözüne küçük gibi gelebilir sonradan gör sen o begenmediğin memeleri füze olucaklar füze :KK66:

X