Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Doğal göğüs gibi yayılmadığı için yatarken daha sert oluyo demek ki.
Kaç cc takıldı, şu an kaç beden giyiniyorsun ki, şu an gayet ideal duruyo. Bence hamilelikte biraz zorlanırsın haliyle büyüyorlar epey ama sonrasında yine bu göğsüne yakın bi hal alacak. Hatta çoğu kişi emzirmeden sonra içi boşaldı dediğine göre, ameliyat öncesi az da olsa dokun varsa şu halinden bi tık küçük bile olabilir. B Birbulutolsam1
325 cc takildi ameliyattan önce dümdüz diyemem cok az doku vardi lac bedene ciktim bilmiyorum çünkü icimde hep m beden bustiyerler var sudyene gecmek iatemiyorum çünkü böyle inanilmaz rahat hamileleik surecinde anlatiyorlar memelerinin ne kadar cok agridigini dokunamadiklarini üstüne dahi yatamadiklarini e benim memem zaten şiş normal memeler bile böyle oluyorsa ben nasil olurum acaba diye dusunuyorum

arzum77 arzum77 size bir sorum olacaktı.
Ben de bir doğum yaptım oğlum 11 yaşnda ve de göğüs estetiği yaptırmak istyrm. Bugün Dr Bilge Türk Bilen ile görüştüm.kas üstü yani kas zarı altı vede 400 ya da 450 cc uygun gördü. Omuzların geniş dedi. Bense en fazla 350 cc olur diyrdum. İlerde çocuk düşünebilirim tekrar. 450 cc çok büyük olmaz mı ya da sarkmazmı. Bide bana resminizi özelden gönderseniz siz de 400cc yaptırmştnz. Sizden başka danışacağım kimsem yok lütfen yardımcı olun bana teşekkürler.

arzum77 arzum77 size bir sorum olacaktı.
Ben de bir doğum yaptım oğlum 11 yaşnda ve de göğüs estetiği yaptırmak istyrm. Bugün Dr Bilge Türk Bilen ile görüştüm.kas üstü yani kas zarı altı vede 400 ya da 450 cc uygun gördü. Omuzların geniş dedi. Bense en fazla 350 cc olur diyrdum. İlerde çocuk düşünebilirim tekrar. 450 cc çok büyük olmaz mı ya da sarkmazmı. Bide bana resminizi özelden gönderseniz siz de 400cc yaptırmştnz. Sizden başka danışacağım kimsem yok lütfen yardımcı olun bana teşekkürler.
Cc yi doktorunuza bırakın. Demekki 350 cc göğüslerinizi toparlayamayabilir. Ameliyatta deneyecek ve ona göre karar verecektir zaten. Bende sarkma olmadı hiç. Tabi süreç herkesde aynı ilerlemeyebilir ama cc yi ufak tutupta başarısız bir sonuçta alabilirsiniz. Ufak cc olması için toparlama gerekebilir. İlerde çocuk düşünüyorsanız toparlamayı düşünmeyin zaten . Şu an olabilecek en iyi sonuç olsun. Çok daha ilerde gerekirse dikleştirme ile birlikte protezlerde değişebilir.

Dun ameliyatimi oldum. Cok kotuydum karin germeden daha zor geldi. Bugun daha iyiyim neyseki. Allergen 310 cc koymus. Aslında 200 lerde koyacakti ama ben arzumu görüp ufkum acilinca kutudaki seride en büyük 310 vardi onu istedim :KK49: goguslerim baya ayrı duruyor az once geldi doktorum sordum. Senin gibi cok zayiflarda birleşik olmuyor maalesef dedi. Olsun eski porsumus sallanan memeden her halükarda kat kat iyiyim.

Tam bir hafta sonra memlekete gidecegim işin garip tarafı bu bir haftada doktorum izine cikiyormus. Yani hic gorusemeyecegim. Ben izinden gelince mutlaka gormeliyim seni dedi bir suru aksilik olmuş olabilir dedi. Bazi hastalarda tekrar ameloyat bile gerekiyor dedi. Korktum epey ama benim bir hafta sonra memlekete gidip sonra iki üç gün sonra tekrar buraya donme ihtimalim yok zaten 7 saat yolculuk sürüyor. İki üç hafta sonra masajlara baslarsin masaj cok önemli dedi. Bir elini memenin altina bir elini ustune koyup dairesel hareketler yap dedi. Bu sutyeni hiç cikarma yika yika giy bahara kadar hatta bir yıl kadar bu sutyene devam et. Aynisindan bir tane temin et dedi. Haberler böyle kizlar

3. Haftam, herşey güzel gidiyodu ama drenin çıktığı yer sol göğsümde açıldı. Doktorum tekrar pansuman yaptı, enfeksiyon kaptırma dedi. Bugün uyanınca da baya bi sıvı geldi. Tekrar gittim doktoruma normal dedi. Ama korkuyorum. Enfeksiyon falan kapar diye :/ böyle bir şey başına gelen oldu mu aranızda? (Fotoğrafını yüklicem bakabilirsiniz)

Cc yi doktorunuza bırakın. Demekki 350 cc göğüslerinizi toparlayamayabilir. Ameliyatta deneyecek ve ona göre karar verecektir zaten. Bende sarkma olmadı hiç. Tabi süreç herkesde aynı ilerlemeyebilir ama cc yi ufak tutupta başarısız bir sonuçta alabilirsiniz. Ufak cc olması için toparlama gerekebilir. İlerde çocuk düşünüyorsanız toparlamayı düşünmeyin zaten . Şu an olabilecek en iyi sonuç olsun. Çok daha ilerde gerekirse dikleştirme ile birlikte protezlerde değişebilir.
Çok çok teşekkür ederim arzum77 arzum77 Allah razı olsun senden çok yardımcı oluyorsun herkese..evet haftaya perşembe günü ameliyat oluyorum kas üstü zar altı 400 cc bana dua edin kızçeleerim Allah herkesn gönlüne göre versin inşallah

Kızlaar meraba, benim pazartesi günü 1 ay olacak, siz bu süreçte sütyenle alakalı napmıştınız acaba? Bikini de giyicem balensiz mi olması gerekiyo hala? Medikal sütyeni ne zaman çıkarttınız bide?

Kızlaar meraba, benim pazartesi günü 1 ay olacak, siz bu süreçte sütyenle alakalı napmıştınız acaba? Bikini de giyicem balensiz mi olması gerekiyo hala? Medikal sütyeni ne zaman çıkarttınız bide?

Selam benim amelyatima 3 hafta oldu. 2 gundur denize giriyorum. Doktorum yuzebilirsin dedi. Straplez balensiz dolgusuz bikini tercih et dedi. Ucgenden simdilik uzak dur dedi. Sanirim gunes gormemesi icindi. Straplez de proteer bir nebze daha korunakli oldugundan sanirim oyle dedi.

Kizlar iyi akşamlar bende araniza kaldım 4 gün önce kas üstü mentor 275cc hight profil silikon taktırdım şuan agrim yok denecek kadar az.. foto atmak istiyorum ama herkes görür diye korkuyorum nasıl ayarlıyoruz yardımcı olurmusunuz

3. Haftam, herşey güzel gidiyodu ama drenin çıktığı yer sol göğsümde açıldı. Doktorum tekrar pansuman yaptı, enfeksiyon kaptırma dedi. Bugün uyanınca da baya bi sıvı geldi. Tekrar gittim doktoruma normal dedi. Ama korkuyorum. Enfeksiyon falan kapar diye :/ böyle bir şey başına gelen oldu mu aranızda? (Fotoğrafını yüklicem bakabilirsiniz)
Cok gecmis olsun cnm. Inşallah bir an once kapanır yaran mikrop kapmadan

X