Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

ya kızlar sağ göğsümde silikon katlanmış gibi, masaj yaparken elime geliyo üst tarafta. hafif bastırınca içeri çöküyomuş gibi kola şişesi gibi aynı. 18 şubatta ameliyat oldum nerdeyse 2 ay oldu . normal mi ki bu sizin başınıza geldi mi hiç? dalgalanma falan olabilir mi ya da çok merak ettim ya arzum77 sende dalgalanma olmuştu sanırım benim de kas zarı altı oldu ameliyatım. eline geliyo muydu böyle ki? dışardan hiçbişey belli olmuyo ama dokununca hissediyorum

Dokum yok denecek kadar az ama doktorun kendisi büyük sevenlerden sanırım ısrarla büyük istemiyorum dediğimde bi mandalina büyüklüğü için ameliyat olmaya değmez ki dedi kafam çok karışık neticede yıllardır göğsüm yok birden kocaman bişey olursa ve şaklamak zorunda kalırsam üzülürüm açıkçası acaba kaç beden takacaksın sütyen 30 Nisa’nda ameliyatım ozamana kadar bedenini öğrenirsen söyle bana lütfen

Benim boyum 160 kilom 52 biraz kendi dokum vardı 375 cc hp mentor konuldu kas üstü suan 75 c cup oldum yani ideal bir boyut oldum sırt ölçüm 75 cm meme ucundan sırtı ölcersem 90 cm geliyor 375 cc kulağa büyük gelebilir ve kas üstü ama gayet orantılı ve ideal bir meme oldu 3 buçuk ay oldu

Canım sen büyük göğüsten mi hoşlanıyorsun peki yani doktora gittiğinde büyük mu olsun dedin yoksa ölçüme göre fazla büyük olmayan ideal bi ölçümü olsun dedin

Merhaba. Muhtemelen protezin dalgalanması hissediyorsunuz. Dokunun çok az yada hiç olmadığı yerlerde bu sorun olabilir. 2.ayda erken olmuş biraz, inşallah daha fazla ilerlemez.

BEn 75b kullanıyodum ama tabi full dolgulu şimdi ne kullanıcağımı ben de merak ediyorum açıkçası ama öğrenirsem direk haber veririm :)

375 bence de ideal hatta ben de istemiştim ama yapmadılar. Sizin 3buçuk ayda küçülme oldu mu? Burda okuduğumda bazen ödemler inince daha dolgunluk geldi diyolar. Ben hiç küçülsün istemiyorum ama küçülüp dolgunluk nası geliyo onu da anlayamadım sizde nasıl oldu

1 bucuk aydan sonra asıl büyüklüğü belli oluyor ödem falan kalmaz o saaten sonra benim 3 haftalık iken 90 cm idi şimdi yine 90 cm yani küçülme olmadı üstteki şişlik aşağı doğru indi zaten insin de taş gibi biçimsiz bir meme olarak kalmasın gayet doğal kendi memem gibi duruyor

Canım sen büyük göğüsten mi hoşlanıyorsun peki yani doktora gittiğinde büyük mu olsun dedin yoksa ölçüme göre fazla büyük olmayan ideal bi ölçümü olsun dedin
Doğal olsun dersen seni tatmin edecek bişeyler yapilmiyor ben açık açık söyledim dolgun olsun olabilecek beni tatmin edecek bişey olsun dedim doğallık değil dolgunluk önceliğim dedim ölçü hiç konuşmadık 375 cc koymuş zaten fotolar kaldirilmasaydi resimlerimi gören burdaki arkadaşlar çok fazla siş ve gergin dediler çünkü en fazla bu kadar olurdu derim felaket parlıyordu gerginlikten ve soyuldu cildim o derece açık açık konuşmak lazım

Yaaa şimdi gayet iyi mi yani yapay bir büyüklükte değil mi ölçülerimiz aynı hemen hemen bende 160 boy 55 kiloyum bu gerilme olayıda süreci zorlaştırıyor sanırım bi bakıma bu yüzdende çok büyük olmasın diyorum bu arada beni instadan ekler misin özelden adresimi yazayım

Merhaba cok tesekkur ederim. İsim veriliyo mu bilmiyorum ozelden yazarsaniz soyleyim nişantaşında profesor doktor kendisi :)
Selam evet isim verebiliyorsunuz :)
Ben şuan doktor araştırmasındayım inşallah en geç 1 aya bu ameliyatı olacağım artık kararım net :) koltuk altı kesisi istiyorum ama ne kadar ağrılı bir süreç yaşayacagım o önemli benim için işe geri dönmem konusunda
Ve şirkete vereceğim raporda ne yazacak :)

Meme agumentasyonu gibi birsey yaziyor ama dr ozel olursa daha uygun birsey yazabilir belki ama ne yazacak... simdi bende merak ettim dogrusu

Meme agumentasyonu gibi birsey yaziyor ama dr ozel olursa daha uygun birsey yazabilir belki ama ne yazacak... simdi bende merak ettim dogrusu
ben Ferruh bingülle görüştüm telefonda bana en yakın doktor da o şehir olarak. Bu gıdısle başkasıyla görüşme şansımda olmayacak sanırım
Benim en geç 5 güne şirkete dönüyo olmam gerekecek
Bir de memeyle ilgili hiçbişeyin yazılmasını istemiyorum açıkçası doktora da soramadım o an

Bu Arada arkadaşlar bi arkadasım koltuk altı kesısının meme altı kesısınden daha zor bir süreç olduğunu söyledi
Sizce de öyle mi ya da doktorlarınzdan bu nokta da bir Bilgi almışmıydınız

Valla canim neticede bu doktorlar estetik cerrahi dr diye geciyo. Ben de ankaradayim ben baska bir dr da ameliyat oldum ama ferruh hocada ameliyat olan arkadasim memnun kaldi 2 gün sonra isime dondum dedi.

Tllf et sor bi bakalim

Bu Arada arkadaşlar bi arkadasım koltuk altı kesısının meme altı kesısınden daha zor bir süreç olduğunu söyledi
Sizce de öyle mi ya da doktorlarınzdan bu nokta da bir Bilgi almışmıydınız
Meme alti kesisini daha saglikli buluyorum ben. Koltuk alti kesisinde meme de asimetri olusabilme ihtimali oldugunu duymustum. Meme alti kesinde 2 gunde gezmeye gidende duydum bu iyilesme sureci bunyeyle ve kisiye bagli degiskenlik gosteriyor

Meme alti kesisini daha saglikli buluyorum ben. Koltuk alti kesisinde meme de asimetri olusabilme ihtimali oldugunu duymustum. Meme alti kesinde 2 gunde gezmeye gidende duydum bu iyilesme sureci bunyeyle ve kisiye bagli degiskenlik gosteriyor
Benim meme dokum hiç yok ama meme altı kesisi çok belli olur endişem var açıkçası
Ferruh hocaya ameliyat olan 2 arkadaşla tanıştım burda ıkısı de çok memnun kaldıklarını ılettıler onlar cesaretlendırdı beni birazda :)

Canim merhaba ben istanbulda Prof Dr Cemal Aygıt a ameliyat oldum. Ameliyat nişantaşı hastanesinde oldu. Ben de cok arastirdim hatta istanbulda koltukaltı kesisi yapan doktor yok saniyodum instagramda ferruh hocayi gormustum sonra arastirinca istanbulda cemal hocayı buldum. Çok çok memnunum. Kendisi zaten bu işin profesörü ve gerçekten çok güven verici ve pozitif ameliyatım çok iyi geçti çok şükür hasta takibinden de çok memnunum. Bugun 12. Gunum ameliyat olali. 4. Günden sonra masa başı işiniz varsa dönebilirsiniz diye düşünüyorum benim öyle olmuştu. Benim kas zarı altı teknikle koltukalti kesisi sol tarafa 275cc sag tarafa 300 cc kondu. Dikişler koltukalti kıvrımımda kalıyor beni rahatsiz etmiyor zamanla da silikleşiyormuş inşallah :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…