Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Cevaplar için teşekkürler peki bu tarz bir ameliyatın ortalama fiyatı nedir ?
İnternette bulamadım aradığım doktorlarda görüşme olmadan fiyat vermiyor.

Merhaba kızlar! 7 gün önce büyütme ameliyatı oldum. Bugün ilk banyomu yaptım. Yanlarda sütyen lastiğinin oralarda morarma var. Normal mi? Sol göğsümde hafif bir sızı var. Öbürü daha hızlı iyileşiyor sanki. Sizde de böyle mi?

Bundan default olarak herkese kapalı şu üyeler görebilir diye seçiyorsunuz.
Screenshot_20190924_171057.jpg

Evet, tek tek seçebilşyoruz görmesini istedigimiz üyeleri ama zor olmuş böyle. Misal daha önce izlediğim kişi albümü görebiliyordu. İzlemeden çıkarttım halen görüyor Yine eskisi gibi, takip ettiklerim, izlediğim, veni izleyenler, herkes gibi seçenekler olsa daha kolay olurdu. Böyle kim kimdi, hangisini çıkartacağız, falan zor olacak.

Eki Görüntüle 2539137
Evet, tek tek seçebilşyoruz görmesini istedigimiz üyeleri ama zor olmuş böyle. Misal daha önce izlediğim kişi albümü görebiliyordu. İzlemeden çıkarttım halen görüyor Yine eskisi gibi, takip ettiklerim, izlediğim, veni izleyenler, herkes gibi seçenekler olsa daha kolay olurdu. Böyle kim kimdi, hangisini çıkartacağız, falan zor olacak.

Aslında daha kolay olacak X üye ile burun estetiğini paylaşa bilirken Y üye meme büyütme fotoğraflarımı Z üye ise daha özelleri görebilir diye sınıflandırma yapabileceksiniz. Ben sadece burunla ilgileniyorsam meme veya çocuk albümünüzü neden göreyim ?

Eki Görüntüle 2539137
Şimdi tekrar baktım, görünmüyor Arzum

X