Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Aslında daha kolay olacak X üye ile burun estetiğini paylaşa bilirken Y üye meme büyütme fotoğraflarımı Z üye ise daha özelleri görebilir diye sınıflandırma yapabileceksiniz. Ben sadece burunla ilgileniyorsam meme veya çocuk albümünüzü neden göreyim ?
Evet öyle aslında haklısınız. Ben bütün albümleri kapatayım, sonra isimleri kontrol edip eklerim. Alışkın degiliz tabi, eski sisteme gidiyor aklımız 😊 Teşekkürler, Albümlerimiz geri geldi. Mutluyuz 🥰

Ayarları degiştirdim canım, müsait oldugum da inceleyip ona göre aktif edeceğim albümleri 😘 Çok eski üyeler var, girmeyen üyeler, artık görmesini istemediğim üyeler falan filan 😉 Tüm üyeleri hatırlamıyorum çünkü.
Tamam canım. Sana özelden yazmıştım. Uygun olduğunda bakar mısın ?

Sertlik ne zaman geçiyor acaba ben bı hafta önce oldum fakat resmen füze gibiler dokunurken içim bı garip oluyo çok gergin

arkadaşlar merhaba, uzun süredir yazamıyordum, birçok soru birikmiş kusura bakmayın. soruların ortak yanı ameliyat sonrası ile ilgili. ilgili bölümlerde gereken cevapları vermeye çalışacağım. burada bir kez daha belirtmek isterim ki ameliyat sonrası sütyen kullandım evet ve çok memnun kaldım. süreci gerçekten çok iyi atlatabildim. diğer çok sorulan konu olan ağrılara gelince, evet bir süre ağrı hissedebiliyorsunuz ama geçici. benim için bir aylık süreç biraz zordu ama sonrasında çok memnun kaldım sonuçtan. sorularınızı olursa tecrübelerim doğrultusunda elimden geldiğince cevaplarım.

ben yalovada oturuyorum ama iyi bi estetik cerrah nerde bulursam orda yaptırmayı düşünüyorum istanbul bursa izmit izmir farketmez

öncelikle merhaba bende araştırma yapıyorum bir iki gün önce Diamonds Klinik ile telefonda görüştüm yarın ise yüz yüze görüşmeye gidicem istersen sana tekrar yazarım tecrübemi

merhaba ben 2015te 250cc gögüs alti kesisi kas alti silikon ameliyati oldum ama zayiflamaya bagli asiri derecede kücük durmaya basladi memelerim ya da ben tatmin olamadim. zamaninda doktorum daha büyük takamadim sigmadi dedi sizce tekrar sansimi deneyip baska bir doktora gitsem tekrar ameliyat olmak istiyorum en az 300 cc tavsiye edermisiniz? kafam cok karisik

Kızlar birşey danışmak istiyorum belki bilgisi olan vardır. Benim bugün tam bir ay oldu geçen hafta cuma dikiş aldırmaya gidicektim (meme altında ufak bi dikiş var) ama şehir dışına çıkmam gerekti doktora sordum kalsın dedi benim bir süre bir kaç hafta daha burda kalmam gerekiyor ve bekleyemeyeceğim dikiş alınırsa sıkıntım baya azalacak çünkü. Artık valla sıkıldım orası bi sert bazen acıyor. Devlet hastanesinde plastik cerrahiden randevu aldım alırlarmı sizce dikişleri

merhaba ben 2015te 250cc gögüs alti kesisi kas alti silikon ameliyati oldum ama zayiflamaya bagli asiri derecede kücük durmaya basladi memelerim ya da ben tatmin olamadim. zamaninda doktorum daha büyük takamadim sigmadi dedi sizce tekrar sansimi deneyip baska bir doktora gitsem tekrar ameliyat olmak istiyorum en az 300 cc tavsiye edermisiniz? kafam cok karisik
Bence 300 beklentinizi karşılamaz.50 cc ne kadar farkedebilir ki

Benim 400 ve 440 takılı.İlerde kesinlikle 550 üzeri düşünüyorum.400 cc ve üzeri sandığınız kadar büyük değil.Karar verirken göz önünde bulundurun

haklisiniz ben doktorum zamaninda daha buyuk olmaz sende en fazla 250 cc kulanabildim dedigi icin söyledim... 400 üzeri istiyorum bende ama ikinci bir ameliyat daha mi agrili olur bilmiyorum korkuyorum da :)

Kızlar selam 7 Haziran’da ameliyat oldum
Herşey güzel memeler şekillendi doğallaştı ama meme uçlarımda arada batma hissi ve acı hissediyorum sizde de oluyor mu

Merhaba kızlar, ben 15 tatilde ameliyat olmayı düşünüyorum bekar ve 24 yaşındayım 50 kiloyum göğüs dokum yok denecek kadar boyut konusunda kararsızım çok büyük olsun istemiyorum bakıldığında normal yada normalin bir tık üstü dursun istiyorum cc önerebilecek olan var mı yada fotoğraf paylaşabilecek internette araştırıyorum fakat boyutlar hakkında doğru bir bilgiye ulaşamıyorum bir türlü

Bir de yaptırdıktan sonra çocuk sahibi olup emzirmeyle ilgili sıkıntı yaşayan oldu mu bu durum beni biraz tedirgin ediyor emzirememe durumum olur mu?

Nasıl cesaret edip yaptırıyorsunuz ya ben de ameliyat olmak istiyorum ama o kesme biçme işlemini düşündükçe aklım çıkacak gibi oluyor :KK43:(

Nasıl cesaret edip yaptırıyorsunuz ya ben de ameliyat olmak istiyorum ama o kesme biçme işlemini düşündükçe aklım çıkacak gibi oluyor :KK43:(
😀 O doktorun işi, onu hiç düşünme 😊 Senin bu ameliyattan sonra hissettigin tek şey büyümüş gögüslerin olacak. Agrı, baskı hissi, gerginlik olacak tabi ama hepsi geçici şeyler, güzel dolgun gögüsler ise kalıcı olacak 😘

😀 O doktorun işi, onu hiç düşünme 😊 Senin bu ameliyattan sonra hissettigin tek şey büyümüş gögüslerin olacak. Agrı, baskı hissi, gerginlik olacak tabi ama hepsi geçici şeyler, güzel dolgun gögüsler ise kalıcı olacak 😘
Çok istiyorum aslında yaptırmak ama o kesilenleri gördükçe korkuyorum izlemekte istemiyorum :)
peki 1 yıl ağrı çekildiği doğru mu
dikiş izleri ömür boyu kalıyor mu ?
gerçekten baskı olunca patlama durumu olur mu ?
bir de hamile kaldıktan sonra süt gelir mi
çok soru sordum pardon :)

X