Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bugün 4. Gunum. Kas alti yuvarlak mentor 350 cc takildi. Agrilarim ilk günlerden daha az ama hala kendi isimi kendim goremiyorum.
geçmiş olsun benim merak ettiğim kollarınızı kullanmaktamı zorluk çekiyorsunuz yoksa genel anlamdamı bir sıkıntı oluyor

geçmiş olsun benim merak ettiğim kollarınızı kullanmaktamı zorluk çekiyorsunuz yoksa genel anlamdamı bir sıkıntı oluyor

Sag olun, Doktor kollarını kullanma dedi o yüzden kısıtlı hareket ediyorum ama goguslerimde kas kasılmaları ve baski hissi devam ediyor.

9 kasımda olacağım 295 cc kas altı ama şuan o kadar korkuyorum kiiiii

Yanıma almam gerekenler neler acaba ?

Özel hastanede olacaksaniz pek bir şeye ihtiyacınız olmuyor. Onden düğmeli pijama, telefon sarj aleti ve hırka yeterli geldi bana.
evet özelde olacağım :) önden düğmeli pijamayı doktorum da söyledi ama gecelik tarzımı yoksa sadece üstü düğmeli altı normal ppijama şeklinde mi alsam bilemedim

Geçmiş olsun ben de girer çıkarım inşallah, büyüklüğü nasıl oldu peki, şu an çok belli olmaz ama memnun mususnz

Sağ olun insaallah kolayca atlatirsiniz. Ben c cup istemiştim. Cc hic konusmadim doktorla. Ameliyattan sonra silikonlarin sertifikalarını alınca gordum. Aslinda buradaki yorumlardan dolayi bana en fazla 285 olur diye düşünüyordum 350 gorunce cok sasirdim. Büyüklük olarak gayet iyiler. Simdi yukarda ve odemli olmalarına ragmen boyutlarından memnunum. Zamanla asagi inip biraz kuculseler de sorun olmayacak inşaallah.

Merhabalar öncelikle buradaki yazıları ara ara hep okuyordum,uzun zamandır bu ameliyatı olmak istiyorum.3 doktorla görüştüm ve sonunda Volkan Tayfur beyden ameliyat günümü aldım tahlillerimde yapıldı. 12 kasımı bekliyorum , heyecanlıyım ve ilk defa ameliyat olacağım içinde korkularım var. Olmadan önce ne tavsiye edersiniz görüşleriniz, deneyimleriniz benim için önemli. Forumda volkan beye ameliyat olan vardı sanırım hala buradalar mı?:KK24:

Merhabalar öncelikle buradaki yazıları ara ara hep okuyordum,uzun zamandır bu ameliyatı olmak istiyorum.3 doktorla görüştüm ve sonunda Volkan Tayfur beyden ameliyat günümü aldım tahlillerimde yapıldı. 12 kasımı bekliyorum , heyecanlıyım ve ilk defa ameliyat olacağım içinde korkularım var. Olmadan önce ne tavsiye edersiniz görüşleriniz, deneyimleriniz benim için önemli. Forumda volkan beye ameliyat olan vardı sanırım hala buradalar mı?:KK24:
Korkmana gerek yok bence ameliyata nasıl girersen o şekilde devam eder rahat ol güzel olacağına inan ki öyle olsun :KK15:

Korkmana gerek yok bence ameliyata nasıl girersen o şekilde devam eder rahat ol güzel olacağına inan ki öyle olsun :KK15:
Çok teşekkür ederim :KK52: siz oldunuz mu peki . Çok uzun süredir istediğim nerdeyse hayalim diyebilirim. Bir sen doktor meme ultrason istedi çektirmem zorunlu değilmiş ama elinde olsa iyi olur dedi . Çektirmeme gerek var mı

Çok teşekkür ederim :KK52: siz oldunuz mu peki . Çok uzun süredir istediğim nerdeyse hayalim diyebilirim. Bir sen doktor meme ultrason istedi çektirmem zorunlu değilmiş ama elinde olsa iyi olur dedi . Çektirmeme gerek var mı
Malesef canım ben de daha olmadım senelerin hayalidir benim için inşallah kısa zamanda olmayı düşünüyorum doktor araştırıyorum biraz da eşim karşı çıkıyor bana engel oluyor yoksa çoktan yapmıştım:KK25:

Ben evlenmeden yaptırmak istiyorum düğünüme 8 ay var. Özgüvenim bu yüzden çok eksik öncesinden olmak istiyorum. Umarım sizin isteğinizde gerçekleşir.

A aynı takılmış ama benim kas altı şimdi kaç beden giyiyosun bir de daha 3 hafta oldu ama ne kadar yumuşuyor onu merak ediyorum şuan sert geliyo :110:
75 C takıyorum desteksiz olarak, destekli olacaksa 75 D veya 80 C takıyorum. Benim kas üstü olduğu için daha erken yumuşadı sanırım ama 6 ay falandı sanırım normalleşmesi adet dönemlerimde sert oluyorlar halen

Merhaba hanımlar ben amlyr olalı 4 sene oldu hiç Bi komplikasyon yasamadım Allaha şükür iyileşme süreci de baya hızlı olmustu ama 4 aydır evliyim ve gögüs ucları mı hissediyorum ama etrafındaki o kahverengi pembesi kısmı hissetmiyorum o yüzdende dojunuldugunda filan gıcık ni his alıyorum böle bsy yasayan varmı

17 gun once büyütme ameliyatı oldum ama hala yürürken kasılmalar oluyor sol memede. Bu normal mi? Ne zaman bitiyor kasılma durumu?

X