Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Selam bende de 375 cc ultra high profil profil var kas üstü takıldı boyumda 175 ben ameliyat olalı 1 yılı biraz geçti aklına takılan birsey olursa sorabilirsin :)
A aynı takılmış ama benim kas altı şimdi kaç beden giyiyosun bir de daha 3 hafta oldu ama ne kadar yumuşuyor onu merak ediyorum şuan sert geliyo :110:

Tekrar dan herkese merhaba çok bişey yazamicam ağrım dünden beri feci sırtım böğrüm kollarım çooook ağrıyor nefes almada güçlük çekiyorum sanki 80 darbesi nde işkence görmüş gibiyim 350 cc kas altı yuvarlak.
Yeni anestezi teknikleri var diyorlar , göğüs bölgesine lokal anestezi , narkotik düzey Ağrı kesiciler vs size bunlar uygulandımı acaba :110:

Merhaba bugün 6. Günüm şunu fark ettim sağ göğsüm soldan daha küçük görünüyor.Böyle bir durum yaşayan var mı?

Simdiki vucudunla o zamanki vucudun farkli,bence 400 takilabilir.ama biraz agrin sancin fazla olur.oda gecicu sonrasinda guzel oluyor :)

kızlarrr yarın muayene olmaya gitcem ankaradayım .Dr fulya fıstıkçıoğluna içinizde giden varmı

Merhaba bu cumartesi ameliyat olcam 325-300 cc bana şans dileyin, korku başladı bende, dışardan çok belli olur mu acaba 9 gün sonra işe başlayacağım

Merhaba bu cumartesi ameliyat olcam 325-300 cc bana şans dileyin, korku başladı bende, dışardan çok belli olur mu acaba 9 gün sonra işe başlayacağım
merhaba şimdiden ameliyatınız iyi geçer,sonuçtan memnun kalırsınız inşallah😊 protezleriniz damlamı yuvarlak modelmi

Yuvarlak protez konulcak meme başı kesisi kas altı, ameliyat sonraki süreçten çok korkuyorum🙈
yarın muaneye gitcem meme dokym var acaba yağ dokusumu yoksa protezlemi desteklense iyi olur doktorla bi görüşecem ama bende korkmuyor değilim

Yağ dokusu enjektesi geçici diye biliyorum, ben de araştırmıştım ama sonuç yarın ameliyat oluyorum :)
inşallah ameliyatınız güzel geçmiştir👌 bende muayene oldum 350cc yuvarlak protez, meme ucu kesiden uygulanacakmış dikleştirmeyle beraber tabi meme ucu deyince nedense daha bi tırstım 😱 15bin ücret çıktı hastanede bir gece yatış ihtiyaç durumuna göre dren takıyormuş %70 takmıyorum dedi🙄 kızlar meme ucundan yaptıranlar varmı memnunmusunuz

inşallah ameliyatınız güzel geçmiştir👌 bende muayene oldum 350cc yuvarlak protez, meme ucu kesiden uygulanacakmış dikleştirmeyle beraber tabi meme ucu deyince nedense daha bi tırstım 😱 15bin ücret çıktı hastanede bir gece yatış ihtiyaç durumuna göre dren takıyormuş %70 takmıyorum dedi🙄 kızlar meme ucundan yaptıranlar varmı memnunmusunuz
Merhaba benim ameliyat yarın sabah olcak canım, meme başı kesisi olcak ama toparlanma olmuycak benim , sana bildiririm sonucu :)

Bugün 4. Gunum. Kas alti yuvarlak mentor 350 cc takildi. Agrilarim ilk günlerden daha az ama hala kendi isimi kendim goremiyorum.

X