Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Küçülecekler sabırlı ol, bende böyleydim ilk zamanlar çok büyük oldu bunlar diye ağlıyordum, benim 1 yılı geçti... 6 aydan sonra daha bir oturuyor.
Sizinde 325 cc mıydi ben bugun tişortumu giydim bandajsız bi bakim diye çok biçimsiz nerdeyse buyukluğunden ağzıma girecek sandım 🤣 ama çok morelim bozuldu vala

arkadaşlar merhaba. bende 1 aya kadar silikon taktırmayı düşünüyorum. istanbulda olup yaptırıp memnun kaldığınız ve önerebileceğiniz doktor var mı ?

arkadaşlar merhaba. bende 1 aya kadar silikon taktırmayı düşünüyorum. istanbulda olup yaptırıp memnun kaldığınız ve önerebileceğiniz doktor var mı ?
Merhaba ben onur çukurluoğlu'na ameliyat oldum. Yarın 1hafta olacak. Tabiiki ödemlerim var henüz şekli belli olmadı ama güzel olacağı belli. Ben zor bir vakaydım hem iki tarafta çıkık kaburgalarım vardı hem asimetri. Doktorumu bayağı uğraştırmılım ameliyatta anlayacağınız. Tabii tam sonucu görüp tavsiye vermek için erken ama en azından şu anki aşamaya kadar onur beyden çok memnunum. Görüşmeye gidin derim

Arkadaşlar merhaba..,tüm forumu okumak çok zor ! göz tansiyonum izin vermiyor uzun süre ekrana bakmaya o yüzden yardım rica ediyorum ..
47 yaşındayım ,74 kiloyum 1.70 boyum
85C kullanıyorum ama bayağı zorluyor ağırlık merkezinin değişmesi :KK43:
boynumda 2 belimde 5 fıtık var, skolyoz, ,kıkırdak hasarı ve fibromiyalji ağrılarına dayanamıyorum artık sinirlerim bozuldu ..Meme dikleştirme yaptırmak istiyorum ancak özelde yaptırmaya durumum müsait değil..
Babamdan dolayı emekli sandığından sigortalıyım,İstanbul'da Devlet hastanelerinde iyi bir doktor önerebilir misiniz rica etsem ..

merhaba kızlar :) ben de meme büyütme ameliyatı olmayı düşünüyorum. Ben ameliyatı olup işe dönmem gerekiyor. İşim hiç ağır değil sizce zorlanır mıyım. Bide oldukça doğal ve fazla büyük olmasın istiyorum. Bunun için önerebileceğiniz doktor var mı ve tabi ki uygun fiyatlı :) Çatlak filan oluşur mu deri gerildiği için böyle sorun yaşayan var mı

merhaba kızlar :) ben de meme büyütme ameliyatı olmayı düşünüyorum. Ben ameliyatı olup işe dönmem gerekiyor. İşim hiç ağır değil sizce zorlanır mıyım. Bide oldukça doğal ve fazla büyük olmasın istiyorum. Bunun için önerebileceğiniz doktor var mı ve tabi ki uygun fiyatlı :) Çatlak filan oluşur mu deri gerildiği için böyle sorun yaşayan var mı
bence hemen dönemezsin vucudun izin vermez ikincisi doktorunda izin vermez en az 3 4 gün evde dinlenmen gerek.zaten ilk 1 hafta zor geciyor direk işe dönemezsin

Siz yaptırdınız mı ? Bu aralar hep implant hastalığı diye bir şey çıktı açıkçası korkuyorum yaptırmaya
benim 2 ay olacak nerdeyse yaptirali.o implant hastaligi olanlarin protez gecmisine bakarsan hemen hemen hepsi 10 senenin üzerinde salin ve kas üstü protezler.Şimdiki protezlerin kalitesiyle karşilaştırılamaz.Ben 1 sene arastirma yapıp öyle taktırdım.Mentor marka protez tercih ettim.Yumusamaya basladilar bile ve cok guzeller 💕 Ama sana tavsiyem hemen işe dönemeyeceksin ona göre planla ameliyatini ve en az 1 hafta yaninda birine ihtiyac duyacaksin.

benim 2 ay olacak nerdeyse yaptirali.o implant hastaligi olanlarin protez gecmisine bakarsan hemen hemen hepsi 10 senenin üzerinde salin ve kas üstü protezler.Şimdiki protezlerin kalitesiyle karşilaştırılamaz.Ben 1 sene arastirma yapıp öyle taktırdım.Mentor marka protez tercih ettim.Yumusamaya basladilar bile ve cok guzeller 💕 Ama sana tavsiyem hemen işe dönemeyeceksin ona göre planla ameliyatini ve en az 1 hafta yaninda birine ihtiyac duyacaksin.
Anladım çok teşekkür ederim 😊

Yani geneli öyle demekki tabiki istisnalarda vardır arada :))) drum kendiside sporcu olduğu için bu konuda tabiki bilinçli instigrami var bakabilirsin :) Dr Hakan Bulam kasları maşallah tişört altından bile damar damar duruyor :))) mesela kaslı bir bayanı bu ameliyat sonrasında düşünemiyorum
Merhaba hakan beye gogus diklestirme ve karib germe olacagim. Tavsiye ediyor musunuz

merhaba konu açtım ama buraya da yazmak istiyorum , ameliyat olalı neredeyse beş ay olacak , batma yanma hissini daha fazla hissettikten sonra ( ilk günlere göre ) sağ mememde mercimek büyüklüğünde bir kitle farkettim , böyle bir durum yaşayan var mı , riskli bir kapsül oluşumu olabilir mi , ya da tam tersi böyle bir kitle oluştuktan sonra geri geçen , yardım ederseniz sevinirim

merhaba konu açtım ama buraya da yazmak istiyorum , ameliyat olalı neredeyse beş ay olacak , batma yanma hissini daha fazla hissettikten sonra ( ilk günlere göre ) sağ mememde mercimek büyüklüğünde bir kitle farkettim , böyle bir durum yaşayan var mı , riskli bir kapsül oluşumu olabilir mi , ya da tam tersi böyle bir kitle oluştuktan sonra geri geçen , yardım ederseniz sevinirim
bence siz cerrahınızla irtibata geçin daha sağlıklı olur.benimde sag memem problemli ama kitle benzeri bisey yok.kapsul değildir muhtemelen ama siz yinede biran önce doktorunuzla görüsün

insallah onemli bisey degildir.acill şifalar diliyorum gönlünüzü ferah tutun bence basit bisey kapsul degil 💕
çok teşekkür ederim , inş herkesin süreci çok rahat geçer , ben silikon taktırma estetiğinin çok sık yapıldığını duyduğum için rahat bir ameliyat olduğunu düşünüp pek de araştırmadan bu işe kalkıştım , yaptırdıktan sonra k.k ya üye oldum ve burda okudum zor atlatan insanların da çok olduğunu , normalde pek takıntılı değilimdir ama işin ciddiyetini anlayınca mememdeki değişiklik ilgimi çekti sormak istedim :)

X