Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Nasıl bir asimetriniz vardi? Doku olmadigi icin büyüklük farki yok anladığım kadariyla. Sekil olarak mi farklilardi? Nasil bir düzeltme yapti doktor?
Nasıl bir asimetriniz vardi? Doku olmadigi icin büyüklük farki yok anladığım kadariyla. Sekil olarak mi farklilardi? Nasil bir düzeltme yapti doktor?
daha henuz bi duzeltme yapmadik duzeltmeyi gerektirecek kadar asimetri yok bende.sadece sag meme protezi cebe henuz yerlesmedi.6.ayda eger inmezse minik bi operasyonla asagiya cekecegiz o kadar.buyukluk farki yok cok iyiler suanda.

Merhaba kızlar 17 ay önce ameliyat olmuşum hesabımı bayadır kullanmıuodum ama burayı özledim :)) 1,68 boyunda 51 kg yum. 325 cc takıldı dr altan yücetaş . Bu arada resim albümlerimiz duruyormu hala merak ettim :)

Merhaba kızlar 17 ay önce ameliyat olmuşum hesabımı bayadır kullanmıuodum ama burayı özledim :)) 1,68 boyunda 51 kg yum. 325 cc takıldı dr altan yücetaş . Bu arada resim albümlerimiz duruyormu hala merak ettim :)
hosgeldin 💕💕 ooo cok olmus senin ameliyat olali 💕💕💕 album konusunda hic bilgim yok ama duruyodur herhalde

Merhaba hoşgeldin arkadaşım, memnun musun acaba benim boyda 166 üç hafta sonra ameliyat olucam, high profil mentor 250 350 arası olur sana dedi Drum. Acaba albümlere nasıl bakılıyor ben yeniyim de😢

Merhaba hoşgeldin arkadaşım, memnun musun acaba benim boyda 166 üç hafta sonra ameliyat olucam, high profil mentor 250 350 arası olur sana dedi Drum. Acaba albümlere nasıl bakılıyor ben yeniyim de😢
Merhaba hoşbulduk kızlar :) benimde mentor ve high profile .. boyutundan memnun değilim çok küçük benim fikrim 400 altı silikonlar kendini göstermiyor 325 cc böyle küçük ve tatlı bir cc :) iri ve abartı değil

Büyük cc li olanlar ve birkaç yıllık olanlar acaba sarkma çok oluyomu .. benim 325 cc olduğu halde ameliyattan sonraki diklik yok hafif saldı gibiler daha ağır cc leri düşünemiyorum . Birde iki göğsün ortasından aşağı silikonlar çukur görüntüsünde salma yapıyo bi tuhaf

Kızlar fotoğraf yüklerseniz önceki ve sonraki diye herkese yardımcı oluruz Kafadaki sorular için :)

Merhaba hoşbulduk kızlar :) benimde mentor ve high profile .. boyutundan memnun değilim çok küçük benim fikrim 400 altı silikonlar kendini göstermiyor 325 cc böyle küçük ve tatlı bir cc :) iri ve abartı değil
Tşk ederim cevabın için, ben çok büyük istemiyorum zaten, Şeyma subaşının göğüsleri gibi olsun yeter, 75c cup benim için yeterli, d cup çok büyük olur gibi zaten bunca yıl memesizdim birden d olursa çok yadırgayabilirim 😂🤣 ama en az da 325 hp yaptırmalıyım anladığım kadarıyla. Acaba senin ameliyat öncesi ölçün neydi canım. Bi de rica etsem beni de izlemeye alır mısın albümlere baksam. Ameliyatım 1 Şubat ve ben heyecandan gebermek üzereyim 😭😭

Tşk ederim cevabın için, ben çok büyük istemiyorum zaten, Şeyma subaşının göğüsleri gibi olsun yeter, 75c cup benim için yeterli, d cup çok büyük olur gibi zaten bunca yıl memesizdim birden d olursa çok yadırgayabilirim 😂🤣 ama en az da 325 hp yaptırmalıyım anladığım kadarıyla. Acaba senin ameliyat öncesi ölçün neydi canım. Bi de rica etsem beni de izlemeye alır mısın albümlere baksam. Ameliyatım 1 Şubat ve ben heyecandan gebermek üzereyim 😭😭
albümde sıkıntı var şimdi bakıcam ..ameliyat öncesi çok az dokum vardı bir avuç göğüsbile değildi :KK70:. Şeymanın 400 diye biliyorum. 400 altı yaptırmayın dokunuz yoksa çünkü pek bir fark olmuyor keşke bende ameliyattan öncebu bilgiye sahip olsaydım tabi vucudunuz kaldırıyor ise

albümde sıkıntı var şimdi bakıcam ..ameliyat öncesi çok az dokum vardı bir avuç göğüsbile değildi :KK70:. Şeymanın 400 diye biliyorum. 400 altı yaptırmayın dokunuz yoksa çünkü pek bir fark olmuyor keşke bende ameliyattan öncebu bilgiye sahip olsaydım tabi vucudunuz kaldırıyor ise
Şeymanın boyu uzun baya o zaman onunkinden az ufak koysa olur gibi, bende biraz doku var avucunu dolduruyor benim, o kadar zor bir karar ki. İmkanlar da kısıtlı, tek seferde halletmem gerek. Bi yandan burun için Dr araştırıyorum. Benim drum da iyi ama hiç foto göstermiyor. Çok prensipli kibar bi adam ama burun konusunu da görmeden karar vermek çok zor, sonuçta bu tarz meselesi. Instagram adresinde bi tane foto var, gayet güzel ve doğal, ama karar vermek ve cesaret etmek çok zor. 😭😭😭

Kızlar albümüm gözüköüyo kimseye napmam lazım bilen varmı ;/
Hiç bilmiyorum canım ben de burda yeni sayılırım. Burada bi foto bulmuştum buraya bırakıyorum, onun gibi istiyorum, baksana seninki böyle mi acaba 🤔😢 kırmızılı olanı da ben buldu, bu kara benziyor mu seninki böyle olsa yeter bence 😢😢🙏🏾🙏🏾🙏🏾

Eklentiler

• Screenshot_20200107-174047.png
    Screenshot_20200107-174047.png
    147,8 KB · Görüntüleme: 65
  • Screenshot_20200107-230045.png
    Screenshot_20200107-230045.png
    356 KB · Görüntüleme: 68
X