Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

arzum77 arzum77 umarim sen yardimci olabilirsin:110: Suan ameliyat olcak olsan hasan findik disinda hangi doktorlari arastirir/tercih ederdin?
Canım, ben ameliyat olmadan önce çok doktor gezdim, görüştüm. İçime sinen doktor Hasan Fındık oldu, tercih ettim çok şükür memnun kaldım. Meme ameliyatından sonra başka ameliyatları mı da kendisine oldum, memnunum.
Burada herkes kendi doktorunu tavsiye eder.
Sen kendin için dogru doktoru görüşmeler yaparak bulacaksın. En iyisi sende çok doktorla görüş, kendini, ne istedigini anlat. Hangi doktor seni anlarsa, içine sinerse onu tercih et. En doğrusu bu 😉

Canım, ben ameliyat olmadan önce çok doktor gezdim, görüştüm. İçime sinen doktor Hasan Fındık oldu, tercih ettim çok şükür memnun kaldım. Meme ameliyatından sonra başka ameliyatları mı da kendisine oldum, memnunum.
Burada herkes kendi doktorunu tavsiye eder.
Sen kendin için dogru doktoru görüşmeler yaparak bulacaksın. En iyisi sende çok doktorla görüş, kendini, ne istedigini anlat. Hangi doktor seni anlarsa, içine sinerse onu tercih et. En doğrusu bu 😉

Türkiyede yasamadigim icin o kadar cok doktor gezme sansim yok maalesef :KK12: internet üzeri arastirip karar vermem gerekiyor.. caresiz hissediyorum biraz bu konuda. Hasan Findik'ta tercihlerim arasinda ama 1-2 tane daha bulsam karsilastirsam otursam düsünsem daha kolay olucak sanki

Yok daha olmadım 1 şubat, Dr tayfun Aköz, druma çok güveniyorum, çok tecrübeli bi dr ve çok ilgili bi insan 🤗
Aa gercekten mi? Bende Kasım'da Tayfun beye meme ameliyatı oldum. Çok iyi bir doktordur, kendisi profesör zaten çok tecrübeli, bilgili ve ilgili. Şubat'ta 3. kontrolüm var, kontrollerde bile uzun uzun anlatıp dinliyor hastasını. Ben çok memnun kaldım umarım sende kalırsın canım. Kaç cc dedi sana görüşmede?

Türkiyede yasamadigim icin o kadar cok doktor gezme sansim yok maalesef :KK12: internet üzeri arastirip karar vermem gerekiyor.. caresiz hissediyorum biraz bu konuda. Hasan Findik'ta tercihlerim arasinda ama 1-2 tane daha bulsam karsilastirsam otursam düsünsem daha kolay olucak sanki
Yaa anladım, evet tabi öyle daha zor. Keşke görüşme imkanın olsaydı daha kolay olurdu. Bu şekilde şans gibi oluyor biraz. Şans seninle olsun canım 💖
Yani başka doktorlar hakkında birşey diyemem. Ben doktorumda memnunum, çevremde de benden sonra olanlar oldu çok şükür onlarda memnun kaldı. Sadece bunu söyleyebilirim.

Öncelikle merhabalar benim bir arkadaşım Canada da yaşıyor. Oda sizin gibi görüşme imkanı fazla bulamamıştı ancak telefon ile görüşmeler gerçekleştirebildi. Dr. Abdullah Etöz' de karar kıldı:KK76: 3 bölge liposakşın Abdominoplasti ve Göğüs büyütme operasyonlarını aynı anda oldu 8 ay sonra da Brazillian but lift operasyounu aynı doktora gerçekleştirdi. Çok ciddi anlamda bir memnuniyeti var. Dışardanda gözle görülür bir şekilde V shape oluştu. Kesinlikle tavsiye ederim. Kendim bir operasyon geçirmememe rağmen. Araştırma ve gördüğüm sonuçlar dahilinde konuşuyorum. Kendisinin de ABD ve Avrupa ülkelerinde operasyonlar gerçekleştirme yetkisine sahip olduğunu biliyorum. Bilgilendirme için yazdım. Umarım senin için en iyisi olur.:110:

selam kızlar :) bende silikon taktırmayı düşünüyorum bunun için kaç tane doktorla görüşsem benim için daha iyi olur çok müsait olmuyorum çalıştığım için :KK43:

Yaa anladım, evet tabi öyle daha zor. Keşke görüşme imkanın olsaydı daha kolay olurdu. Bu şekilde şans gibi oluyor biraz. Şans seninle olsun canım 💖
Yani başka doktorlar hakkında birşey diyemem. Ben doktorumda memnunum, çevremde de benden sonra olanlar oldu çok şükür onlarda memnun kaldı. Sadece bunu söyleyebilirim.

Cok tesekkür ederim :KK200: Protez ve toparlama yapilirsa ilerde emzirmeye engel olurmu sence? Bi doktor bana ameliyati dogumdan sonra önerdi, kafam karisti.. Ben daha 23 yasindayim ve yakin zamanda cocuk düsünmüyoruz, ameliyat icin 10 sene daha beklemek istemiyorum. :olamaz:

Cok tesekkür ederim :KK200: Protez ve toparlama yapilirsa ilerde emzirmeye engel olurmu sence? Bi doktor bana ameliyati dogumdan sonra önerdi, kafam karisti.. Ben daha 23 yasindayim ve yakin zamanda cocuk düsünmüyoruz, ameliyat icin 10 sene daha beklemek istemiyorum. :olamaz:
Toparlama da süt kanalları zarar görebiliyor evet. Çünkü doku çıkartılıyor. Ciddi bir toparlanma gerekiyorsa ertelemek daha mantıklı tabi. Sadece protezle toparlanamayacak bir durum mu acaba seninki?
Ben iki çocuk emzirdim ama sadece protezle toparlandı.

Harika olmuslar güle güle kullanin. Ben de sizinki gibi istemistim ama daha basık duruyorlar neden anlamis degilim. Uc ay gecti ameliyat olali. 350 cc high profil kas altı takildi.
Cok tesekkurler basik derken nasil oluyor anlamadim guncel halini resim olarak paylasirmisiniz albumde ... daha cok yeni sizinkiler benim 6.aya kadar cok degisti hatta 17 ay oldu hala degisiyor asagi dogru cekilip damla seklini aliyor benimki yuvarlak tabi yer cekimine meydan okuyo :))

Toparlama da süt kanalları zarar görebiliyor evet. Çünkü doku çıkartılıyor. Ciddi bir toparlanma gerekiyorsa ertelemek daha mantıklı tabi. Sadece protezle toparlanamayacak bir durum mu acaba seninki?
Ben iki çocuk emzirdim ama sadece protezle toparlandı.

Evet maalesef tübüler meme söz konusu.. protez + toparlama önerildi. Hasan Findik süt kanallarimin zarar görmeyecegini ve emzirmede sorun olmayacagini söylüyor. Bülent Tekerekoglu ise dogumdan sonra ameliyat önerdi. Baska kime danissam bilemedim. Cok zormus

Evet maalesef tübüler meme söz konusu.. protez + toparlama önerildi. Hasan Findik süt kanallarimin zarar görmeyecegini ve emzirmede sorun olmayacagini söylüyor. Bülent Tekerekoglu ise dogumdan sonra ameliyat önerdi. Baska kime danissam bilemedim. Cok zormus
Sorun tübüler meme ise çok doku çıkarılmaz. Sarkık, gevşemiş Memede toparlama yapıldığında doku fazla çıkarılır. Tübüler de görüntüyü eşitlemek için dikleştirme tarzı kesi yapılması gerekir.
Endişe etmeniz normal tabi. Forumda tübüler meme ameliyatı olan üyeler vardı ama aktif degiller dir sanırım. Tübüler meme yazın forum arama yerine. Yorumları, doktor isimlerine ulaşırsınız. Birde öyle bakın bakalım.

Aa gercekten mi? Bende Kasım'da Tayfun beye meme ameliyatı oldum. Çok iyi bir doktordur, kendisi profesör zaten çok tecrübeli, bilgili ve ilgili. Şubat'ta 3. kontrolüm var, kontrollerde bile uzun uzun anlatıp dinliyor hastasını. Ben çok memnun kaldım umarım sende kalırsın canım. Kaç cc dedi sana görüşmede?
Yaaa inanamıyorum şu an çok mutluyum sevinçten ağlayabilirim🙏🏾🤗 o kadar aradım ki hocamın bi hastasını, bulup konuşmaya çok ihtiyacım vardı. Tayfun beyle ilgili değil tabiki, ben bi defa görüştüm ve evet kendisini çok sevdim, çok iyi bi Dr çok ilgili, memnun kalacağıma hiç şüphem yok. Ama sanırım ameliyat psikolojisi olsa gerek, insan geriliyor. Neyse konuya döneyim hemen, benim boy 166 kilo 52 göğüs altı 74cm canım, bana 250 350 arası olacağını söyledi, yuvarlak high profil olacak, en son 325ten aşağı koymayız, 350de olabilir demiş, bunları mişli yazıyorum çünkü ben heyecandan Unutmuşum eşim hatırlattı sağolsun😳😳 senin ölçülerin ne canım sana ne ölçü koyuldu 🤗💐

Yaaa inanamıyorum şu an çok mutluyum sevinçten ağlayabilirim🙏🏾🤗 o kadar aradım ki hocamın bi hastasını, bulup konuşmaya çok ihtiyacım vardı. Tayfun beyle ilgili değil tabiki, ben bi defa görüştüm ve evet kendisini çok sevdim, çok iyi bi Dr çok ilgili, memnun kalacağıma hiç şüphem yok. Ama sanırım ameliyat psikolojisi olsa gerek, insan geriliyor. Neyse konuya döneyim hemen, benim boy 166 kilo 52 göğüs altı 74cm canım, bana 250 350 arası olacağını söyledi, yuvarlak high profil olacak, en son 325ten aşağı koymayız, 350de olabilir demiş, bunları mişli yazıyorum çünkü ben heyecandan Unutmuşum eşim hatırlattı sağolsun😳😳 senin ölçülerin ne canım sana ne ölçü koyuldu 🤗💐
Canım bi de kas altı mı kondu seninki, çok ağrın oldu mu ameliyattan sonra 🤗🙏🏾

bana dün sabah polytech 315cc takildi,
suan forumu gezerken bazi ülkelerde yasaklandigini gördüm cok korkuyorum bisey olur mu kizlar?

Canım bi de kas altı mı kondu seninki, çok ağrın oldu mu ameliyattan sonra 🤗🙏🏾
Cok sevindim hayırlısı olsun. Benim boyum 1.70 kilom 57 gogus altım 72 cm. Ust bedenim çok ince , et yok resmen :) O yüzden bana 300 cc kasaltı yuvarlak mentor koydu. Tam istediğim gibi ne çok büyük ne küçük oldular. Ameliyat sonrası bir gece hastanede yatırıyor Tayfun bey çünkü orda damardan ağrı kesici de verdikleri için hiç ağrı sızı hissetmiyorsun. Diren takıp iç kanamayı da dışarı aldıgı için hastane çıkışı hiç ağrım sızım olmadı benim. Zaten ertesi gün direni çıkarıp eve gönderiyor. Asistanı Aslı hanım var o gelecek muhtemelen yanında hastaneye, o da çok tatlıdır, ilgilenirler zaten merak etme. Başka bir sorun olursa seve seve cevaplarım :) Sevgiler.

Slm tayfun beyemi ameliyat olacaksınız?

X