Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Hiç bilmiyorum canım ben de burda yeni sayılırım. Burada bi foto bulmuştum buraya bırakıyorum, onun gibi istiyorum, baksana seninki böyle mi acaba 🤔😢 kırmızılı olanı da ben buldu, bu kara benziyor mu seninki böyle olsa yeter bence 😢😢🙏🏾🙏🏾🙏🏾
Yükledim canım görüyomusun resimlerimi

Şeymanın boyu uzun baya o zaman onunkinden az ufak koysa olur gibi, bende biraz doku var avucunu dolduruyor benim, o kadar zor bir karar ki. İmkanlar da kısıtlı, tek seferde halletmem gerek. Bi yandan burun için Dr araştırıyorum. Benim drum da iyi ama hiç foto göstermiyor. Çok prensipli kibar bi adam ama burun konusunu da görmeden karar vermek çok zor, sonuçta bu tarz meselesi. Instagram adresinde bi tane foto var, gayet güzel ve doğal, ama karar vermek ve cesaret etmek çok zor. 😭😭😭
Merhaba diz
meraba resimlerinizi gördüm çok güzel duruyor siz meme büyütmemi oldu?ve doktorunuz kim?

Bu gerçekten sen misin, şahane olmuş bayıldım canım.bedenin de incecikmiş çok yakışmış. Herkese bu kadar yakışmıyor sen baya efsane olmuşsun. Acaba boyun kg neydi. Ben 166 51kgyum.fiziğimde orantılı. Çok az tüp bebek göbeğim var hormon iğneleri yüzünden. Onu da ameliyatlar oturduktan sonra sporla halledicem inşallah. Ben sana tek kelimeyle Ba yıl dım ❤️😍♥️😊 göğüs altın kaç cm canım mezura ile ölçüp yazar mısın. Benimki 74 cm karşılaştırma yapıcam 🙏🏾😝

Bu gerçekten sen misin, şahane olmuş bayıldım canım.bedenin de incecikmiş çok yakışmış. Herkese bu kadar yakışmıyor sen baya efsane olmuşsun. Acaba boyun kg neydi. Ben 166 51kgyum.fiziğimde orantılı. Çok az tüp bebek göbeğim var hormon iğneleri yüzünden. Onu da ameliyatlar oturduktan sonra sporla halledicem inşallah. Ben sana tek kelimeyle Ba yıl dım ❤😍😊 göğüs altın kaç cm canım mezura ile ölçüp yazar mısın. Benimki 74 cm karşılaştırma yapıcam 🙏🏾😝
Göğüs altım 68 cm tam göğüs çevresi sütyensiz 87 cm ... boy 1.68 kg 51 ...çok çok teşekkür ederim bende biraz daha büyük olsun isterdim sadece :)) sizinle ölçümüz aynı sayılır 325 cc de az dokuda sonuç böyle

Göğüs altım 68 cm tam göğüs çevresi sütyensiz 87 cm ... boy 1.68 kg 51 ...çok çok teşekkür ederim bende biraz daha büyük olsun isterdim sadece :)) sizinle ölçümüz aynı sayılır 325 cc de az dokuda sonuç böyle
Canım sen benden de incesin altı cm hemde, o zaman bende en az 325 hp yaptırmalıyım. Bi avuç kadar da dokum var. Altan yücetaşı bi kaç kişi daha yazmış burda acaba başka bişey yaptırdın mı kendisine, burun da istiyorum ben ama bi türlü karar veremiyorum buruna 😭😭 Teoman doğan düşünüyorum 😢

Ama tabi hem QUOTE="MeridaBrave, post: 62350575, member: 864118"]
Canım sen benden de incesin altı cm hemde, o zaman bende en az 325 hp yaptırmalıyım. Bi avuç kadar da dokum var. Altan yücetaşı bi kaç kişi daha yazmış burda acaba başka bişey yaptırdın mı kendisine, burun da istiyorum ben ama bi türlü karar veremiyorum buruna 😭😭 Teoman doğan düşünüyorum 😢
[/QUOTE]
ama tabi hem burun hem meme yaptıramam ona çok pahalı bi Dr. İşte ikisini birden yaptırabilsem tek seferde dünyalar benim olurdu.

Merhabalar hayırlı olsun öncelikle böyle ameliyat olup memnun kalanları görünce çok seviniyorum darısı başıma:) doktorunuzu merak ettim kime oldunuz

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak
Meme estetiğinden önce diş implantı yaptırmak mantıklı mı? Ameliyat esnasında bi komplikasyon olur mu ya da diş implantı meme estetigi ameliyatına engel olur mu? Ameliyattan sonra mı taktırsam diş implantını acaba?

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak
Meme estetiğinden önce diş implantı yaptırmak mantıklı mı? Ameliyat esnasında bi komplikasyon olur mu ya da diş implantı meme estetigi ameliyatına engel olur mu? Ameliyattan sonra mı taktırsam diş implantını acaba?
bence doktorunuzla konusun çünki normal agri kesici vermiyolar kanama ihtimaline karsi ya parol ya majezik veriyolar.implantlardan sonra dis agrisi icin pek yeterli olmaz gibi bende de var diş implantı.bence once memeleri yaptirin sonra dişlere geçin.meme onemli 😁😁😁

bence doktorunuzla konusun çünki normal agri kesici vermiyolar kanama ihtimaline karsi ya parol ya majezik veriyolar.implantlardan sonra dis agrisi icin pek yeterli olmaz gibi bende de var diş implantı.bence once memeleri yaptirin sonra dişlere geçin.meme onemli 😁😁😁
dis hekimi sorun olmaz diyo ama emin degilim daha önce de burun estetigi ameliyatindan sonra dis telleri yüzünden ölen biri oldu hic riske atamam metal seyler enfeksiyon filan kapar sonra yaptirayim bari … :KK70:

Hayalimdeki göğüsler 😂böyleydi ama maalesef hayalime ulaşamadım 2. Bir operasyonada sıcak bakmıyorum hayırlısı böyleymiş napalım 325 cc altı düşünmeyin diyorum

Eklentiler

• CDFC76C1-D9E3-49CE-BC23-F4AA8D466BEA.jpeg
    CDFC76C1-D9E3-49CE-BC23-F4AA8D466BEA.jpeg
    497,7 KB · Görüntüleme: 55
  • E7D73D16-B17B-43D7-8908-17790113F5DF.jpeg
    E7D73D16-B17B-43D7-8908-17790113F5DF.jpeg
    409,2 KB · Görüntüleme: 57
Hayalimdeki göğüsler 😂böyleydi ama maalesef hayalime ulaşamadım 2. Bir operasyonada sıcak bakmıyorum hayırlısı böyleymiş napalım 325 cc altı düşünmeyin diyorum
Arkadaşım kesinlikle seninkiler çok güzel ve doğal, bence asla bu şekilde bi meme düşünme, bunlar hiç doğal durmuyor sanki arı sokmuş balon gibi, iğne batırsam patlayıp inecek gibi görünüyor. Hatta bence senin yaptırdığın zarif ve uyumlu, bu bence çok kaba ve ne bileyim bence ucuz duruyor, bu benim fikrim tabi beğenene saygım sonsuz, herkesin kendi tercihi. Ama seninkiler efsooo hiç kafana takma 🤗👌🏽

X