Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Meme kas zarı altı (subfasyal) teknik uygulayan ve doktorundan memnun olan ya da bir isim önerebilecek olan var mıdır? Teşekkürler

Neden bu yöntem?
Meme dokum olduğu için bu yöntemi tercih edebiliyorum. Kasa zarar verilmediği için acısı az ,iyileşme süresi daha hızlı oluyormuş ve protez hareketi doğal meme hareketine yakın oluyormuş. Ama bu yöntemi yapan doktor sayısı pek fazla değil sanırım. Ondan araştırma içerisindeyim.

Meme dokum olduğu için bu yöntemi tercih edebiliyorum. Kasa zarar verilmediği için acısı az ,iyileşme süresi daha hızlı oluyormuş ve protez hareketi doğal meme hareketine yakın oluyormuş. Ama bu yöntemi yapan doktor sayısı pek fazla değil sanırım. Ondan araştırma içerisindeyim.
Anladım, yönteme uygunsanız 👍 Ama bazı kişiler uygun olup olmadığını bilmeden sadece yönteme takılı kalıyor. Bu yüzden sordum 😊
Bende kas zarı altı yöntemi ile oldum. Doktorum Hasan Fındık. Benimde meme dokum vardı, bu yönteme uygundum.

Anladım, yönteme uygunsanız 👍 Ama bazı kişiler uygun olup olmadığını bilmeden sadece yönteme takılı kalıyor. Bu yüzden sordum 😊
Bende kas zarı altı yöntemi ile oldum. Doktorum Hasan Fındık. Benimde meme dokum vardı, bu yönteme uygundum.
Bir doktor ile görüştüm sadece .Uygun olduğumu söyledi ama ekstra yağ enjeksiyon ile daha da doğal durur dedi . Ancak verdiği ücret maalesef çok astronomikti. O yüzden başka doktorlarla da en azından bu yöntemi de yapabilen bir doktor ile görüşürsem daha iyi olur diye düşündüm bende. çok teşekkür ederim doktor öneriniz içinde :)

Bir doktor ile görüştüm sadece .Uygun olduğumu söyledi ama ekstra yağ enjeksiyon ile daha da doğal durur dedi . Ancak verdiği ücret maalesef çok astronomikti. O yüzden başka doktorlarla da en azından bu yöntemi de yapabilen bir doktor ile görüşürsem daha iyi olur diye düşündüm bende. çok teşekkür ederim doktor öneriniz içinde :)
Yag enjeksiyon da olursa tabi ücret artar.. Görüşün başka doktorlarlada. Birçok doktor görüşme ücreti almıyor.

Merhabalar ben de Erdem Bey’e muayene oldum, Cok guven veren bir doktor gerckten, fiyat bana da cok yuksek geldi. Fakat diğer doktorların fiyatlarını bilmiyorum, diğer doktorlar ne kadr fiyat verdiler? Siz ameliyat oldunz mu?

Merhaba;
Erdem bey meme protez için ne kadar bir fiyat verdi acaba özelden yazma şansınız olur mu? Teşekkürler

Canım beni takip et sana galerimi açıcam. Benimde tahta gibiydi 250 cc yapıldı 300-350 çok olur bence. Benimkilere bak öyle kararını net verebilirsin.
Bende tam bir ay önce oldum hiç yoktu benimde dümdüzdü doğal duran bişey istiyorum demiştim 250-300 arası takıcam demişti ama ameliyattan çıktıktan sonra 250 taktım dedi sanırım vücudum kaldıramadı. Narkozun etkisiylede nedenini sormak aklıma gelmedi şimdi ödemler ve şişlikler indikçe küçülmesinden korkuyorum sonuçta o kadar acı çektim değmesini istiyorum o acıya. Ve arası çok ayrıktı benim hala çok ayrık tam nolduğunu hala anlamış değilim doktorun verdiği korseyi kullanıyorum hala onu çıkartıp normal sütyene geçtiğimda anlıcam sanırım durumu? Siz memnun musunuz 250 cc den peki?

Bir an önce ameliyat olmak istiyorum ama 4 doktorla görüştüm hala içime sinen olmadı ve hepsi uygulamada çok ayrı şeyler söyledi:KK43: en son gittiğim profesör doktor damla protez söyledi mesela ki ben dönme riskinden korktuğum için tercih etmek istemiyordum... meme dokum 2-3 cm ,zayıfım, göğüsleriM dışa bakıyor ve yukarıda ayrıca simetrisi De var. Muayene olmadan önce bu kadar kusurlu olduklarını bile farketmiyordum :KK43:( sürekli doktor muayenesine gidip hem kafamı karıştırmak istemiyorum hem de fazlaca yüksek olan muayene ücretlerini ödemek istemiyorum artık.en son Erdem güven’e randevu aldım umarım kendisine onay verebilirim çünkü doktora güvenmekte çok önemliymiş onu anladım. Ama benim saydığım problemlere benzer bir memesi olan ve istanbul’da ameliyatını yaptırdığı doktordan memnun olan varsa yazabilir mi? Biliyorum bu konular hep yazılmış ama güncel bilgi almak isterim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Herkese merhabalar. Forumda yeniyim, aslında meme estetiği yaptırmaya karar verince burada çok vakit geçirdim ve üye olmak istedim. Benim kafam inanılmaz derecede karışmış durumda şu an. Bu süreçte İstanbul'da oldukça tanınmış birkaç doktorla görüştüm ve hepsi o kadar birbirinden farklı seyler söyledi ki kafam allak bullak olmuş durumda. Bir ara yaptırmaktan tamamen vazgeçtim bu yüzden ama yaptırmak da istiyorum aslinda. Mesela protez markasının FDA onaylı olması bazı doktorlar için çok onemliyken diğerleri onemsemiyor, bu konuda kafam çok karışık. Mentor ile ilgili kötü yorumlar da beni korkuttu çünkü meme dokum gerçekten az ve yapay/sert olmasindan çok korkuyorum. Motiva marka sanırım daha dogalmis hem his hem görüntü olarak ama yeni bir marka olması ve FDA onaylı olmaması kafamı karıştırıyor. Bu FDA onaylı olup olmaması konusunda ve Motiva, Polytech gibi markalar hakkında ne düşünüyorsunuz acaba, yaptıranlar varsa memnunlar mi? Bir de İstanbul'da yaptırıp memnun olanlar fotoğraf yukledilerse beni izlemeye alabilirler mi? Sanırım ancak o şekilde fotoğraf gorebiliyorum. Çok uzun oldu ama umarim okursunuz ve yardimci olursunuz çünkü gerçekten kafam çok karıştı ve hiç hevesim kalmadı artık nerdeyse :110:

Herkese merhabalar. Forumda yeniyim, aslında meme estetiği yaptırmaya karar verince burada çok vakit geçirdim ve üye olmak istedim. Benim kafam inanılmaz derecede karışmış durumda şu an. Bu süreçte İstanbul'da oldukça tanınmış birkaç doktorla görüştüm ve hepsi o kadar birbirinden farklı seyler söyledi ki kafam allak bullak olmuş durumda. Bir ara yaptırmaktan tamamen vazgeçtim bu yüzden ama yaptırmak da istiyorum aslinda. Mesela protez markasının FDA onaylı olması bazı doktorlar için çok onemliyken diğerleri onemsemiyor, bu konuda kafam çok karışık. Mentor ile ilgili kötü yorumlar da beni korkuttu çünkü meme dokum gerçekten az ve yapay/sert olmasindan çok korkuyorum. Motiva marka sanırım daha dogalmis hem his hem görüntü olarak ama yeni bir marka olması ve FDA onaylı olmaması kafamı karıştırıyor. Bu FDA onaylı olup olmaması konusunda ve Motiva, Polytech gibi markalar hakkında ne düşünüyorsunuz acaba, yaptıranlar varsa memnunlar mi? Bir de İstanbul'da yaptırıp memnun olanlar fotoğraf yukledilerse beni izlemeye alabilirler mi? Sanırım ancak o şekilde fotoğraf gorebiliyorum. Çok uzun oldu ama umarim okursunuz ve yardimci olursunuz çünkü gerçekten kafam çok karıştı ve hiç hevesim kalmadı artık nerdeyse :110:
Merhaba benim de sizin gibi kafam karışık yaptırmayı çok istiyorum ama ben de hem burdaki olumsuz yorumlardan yani ameliyat olup çıkarttırmak isteyenlerin yorumlarından dolayı hem de doktor ve protezden emin olamadığımdan aynı durum içindeyim. Her doktor farklı bişeyi savunuyor ve bundan çok emin :) motiva markasının fda onayının olmadığını bilmiyodum ben de onu tercih edicektim büyük ihtimalle eğer olsaydım, ergonomix (Yatarken yuvarlak ayakta damla) modeli aklıma yatmıştı ama onaysız olması soru işareti bıraktı. En çok da o içime sinmişti. Napıcam bilmiyorum hakikaten..

X