Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

P

Bence de sezeryan cok daha kolay inan o kadar pişmanım ki keşke yatmasaydim o masaya.dun ameliyattan çıktığımda daha iyidim bugün daha agrilarim var. Eve geldik şimdi trafik te vardı gelene kadar mahfoldum.hic iyi değilim yani.bir de kas üstü ama kolları gogsun ağrıyor nefesim daralıyor. Kaş altı olsaydı demek ölmüştüm
sen ciddimisin canim ya :KK43: sabret insallah bi kac güne agrilarin gececek ve iyiki yatmisim o masaya diceksin .. o agrilardan bende cok korkuyorum canim cok azdir çünkü

eveeettttttttttt :KK51:yahuu geceleri uyuyamıyorummm bennnn sabah o uykusuzlukta işe gidiyorum nasıll birr heyecandırr buu böyleee :KK45:
ayyyyy vall aben ameliyattan snra rahat uyuyamam diye depoluyorum şimdiden :KK70: tahliller için gittin mi doktora? nerde olcan bide ameliyatı?sormuş olabilirim bunları ama bi unutkanlık var bende kusura bakma :KK51:

ona ragmen bu kadar aci mi cekiyosun :KK17: agri kesicilerini almiyomusun canim ?
Evet canim alıyorum sezeryanım o kadar rahatti 2.gun bağdaş
kurup oturuyordum o derece ama bu değişik birde narkoz olayını sevemedim ayılma anları sıkıntılı işler ama tabi sen korkma canım her ameliyat bir olmuyor işte herkesin farklı yerleri kıymetli olabiliyor işte benim de Memiş ler kiymetliymis onu ogrendim:KK70:

ayyyyy vall aben ameliyattan snra rahat uyuyamam diye depoluyorum şimdiden :KK70: tahliller için gittin mi doktora? nerde olcan bide ameliyatı?sormuş olabilirim bunları ama bi unutkanlık var bende kusura bakma :KK51:
yok prensescim ilk defa konuşuyoruz.. ben bursa da ameliya oluyorum dr erhan şafak.. umarım sorunsuz atlatırım tahliller için yarın 2 de gidicem hastaneye. salı sabah 10 30 ameliyat saatim fakat hala büyüklük konusunda 300 325 cc arasında karar veremiyorum ):

yok prensescim ilk defa konuşuyoruz.. ben bursa da ameliya oluyorum dr erhan şafak.. umarım sorunsuz atlatırım tahliller için yarın 2 de gidicem hastaneye. salı sabah 10 30 ameliyat saatim fakat hala büyüklük konusunda 300 325 cc arasında karar veremiyorum ):
hea ii bari.ayh unutuyorum çünkü bazen kimle ne konuştuğumu :KK53: ankarada olcam ben de haldun kamburoğlu na.bugün gittim ben tahlilleri verdim.ctesi günü son muayeneye gitcem bakalım.sabah 8de gircem ben sanırım :KK17:

Evet canim alıyorum sezeryanım o kadar rahatti 2.gun bağdaş
kurup oturuyordum o derece ama bu değişik birde narkoz olayını sevemedim ayılma anları sıkıntılı işler ama tabi sen korkma canım her ameliyat bir olmuyor işte herkesin farklı yerleri kıymetli olabiliyor işte benim de Memiş ler kiymetliymis onu ogrendim:KK70:
simmer geçmiş olsun arkadaşım.. en kısa zamanda ağrıların geçer ve ağrısız sızısız hayal ettiğin memişlerinle bir ömür mutlu olursun..:21: böyle düşün ve dua et.. darısı biz olmayanların başına

hea ii bari.ayh unutuyorum çünkü bazen kimle ne konuştuğumu :KK53: ankarada olcam ben de haldun kamburoğlu na.bugün gittim ben tahlilleri verdim.ctesi günü son muayeneye gitcem bakalım.sabah 8de gircem ben sanırım :KK17:
ameliyat günün ne zaman prenses ve nasıl olması gerektiğine karar verebildiniz mi

salı günü olcam canm ben de inşallah.lolipop olcak büyük ihtimal dikleştirme de olacağı için benim.
lolipop olup lolito gibi gezmek te nasip olucak desene ohh miss :KK76: birlikte atlatıcaz inşallahh başka 26 nisan olucak var mı acabaa.. birbirimizin takibinde olalım

Ben hala Bekliyorum kızlar önlügümü giydim tahlillerim yapıldı bir sonucu bekliyoruz birazdan girerim heralde.cok ağladım hastaneye geldiğimde gerildim cok. Yavrumu özledim onu bırakıp geldim 1 hafta goremiycem onun dugsullagida ayrı bir eklenince bayagi bir ağladım ama rahatladım aglayinca sakinleştirici almadım henüz suan iyiyim. Görüşmek üzere bende opuyorum sizleri...
Canım, ben kaçırmışım ameliyatını :KK66: nasılsın ❤️

Canim bence sen firsat buldunmu hemen gidip gün al.erkeklerin ne yapacagi belli olmuyor
Canim önden bakinca var sandim ama yandan resim koymussun ona bakinca ďümdüzsün:110: bizdensin yani korkma:KK45:gorustunmu hic dr.la ?tübüler ameliyatta deneyimli birini bulman gerek tabi
evet canım İstanbul'da Fatih Peker'le görüştüm ama doktora pek ısınamadım, şimdi ben de yeni doktor arayışındayım, mümkünse Karadeniz'de hatta Samsun'da.. İstanbul'da kendime baktıracak kimsem yok, kalacak yerim de yok:KK43:

X