Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

çok moral veriyon canım arkadaşım :) saol iyi geldi azcık. Bu arada kan verdim, filmler de çekildi .. yarın test sonuçlarını alıcam.. filmleri aldım öğlen.. bakalım inşş yarın temiz raporum çıkacak
Hadi hayırlısı tertemiz çıksın sonuçlar .Yorğunlıuk,stres fazlasıyla olacak ama hepsine değer.
Bir ömür boyu mus mutlu olun arkadaşım:KK15:

Hadi hayırlısı tertemiz çıksın sonuçlar .Yorğunlıuk,stres fazlasıyla olacak ama hepsine değer.
Bir ömür boyu mus mutlu olun arkadaşım:KK15:
inşallah canım ... hergün her gece dua ediyorum , artık nazara gelmeyelim..çeksin pis insanlar pis ellerini üstümüzden.. çok üzen oldu bizi , beni..sizlerinde gazıyla ve yardımıyla inş bu süreç iyi geçecek.. Doktorum diyyodu bak memeler olsun bu süreç hızlanacak diye .. heuehuehueh

korkma sakın, bende perş ameliyat olmuştum pazar duş aldım. ağrına sızına iyi gelir bence. o pis ameliyat havasını atarsın üstünden. zaten havalarda sıcak. elini kolunu pek oynatma. saçını biri yıkasın yada kuaförde yıkat. vücudunu çok sıcak olmamak kaydıyla yıka.. inan rahatlayacaksın ve bana hak vereceksin.. ilk tecrube pek tuhaftır..
Kızlar, inci_li inci_li resim eklemiş. Ama işler nasıl yürüyor bilmiyor . Resmine bi bakın da yorum bakın. Ameliyat olacak, cc konusunda kararsız. arzum77 arzum77 , @soocute , Tikkabilla Tikkabilla , electraa electraa , magic angel magic angel ....

P

Bence de sezeryan cok daha kolay inan o kadar pişmanım ki keşke yatmasaydim o masaya.dun ameliyattan çıktığımda daha iyidim bugün daha agrilarim var. Eve geldik şimdi trafik te vardı gelene kadar mahfoldum.hic iyi değilim yani.bir de kas üstü ama kolları gogsun ağrıyor nefesim daralıyor. Kaş altı olsaydı demek ölmüştüm
Tatlim bende ilk gun gayet iyiydim ya gece kotulestim sanirim narkozun falan etkisi tamamen gidince basliyo asil agrilar :KK43: bugun bol bol yuru iyi gelicek inanki.araba da sarsti seni simdi. Fazla konusmaya calisma baskidan konusamiyosun ve daha zor nefes aliyosun:110:Bugunu atlatinca yarin inanki daha iyi olcaksin :KK51:

evet canım İstanbul'da Fatih Peker'le görüştüm ama doktora pek ısınamadım, şimdi ben de yeni doktor arayışındayım, mümkünse Karadeniz'de hatta Samsun'da.. İstanbul'da kendime baktıracak kimsem yok, kalacak yerim de yok:KK43:
Cok cok iyi arastir canim icine sinsin dr.un. illa istanbul diye dusunup kendini zora sokma sakin.muhakkak bulacaksin elbet

Kizlar resim yukledim.benim meme uclari asagiya dogru duruyor acaba yapisal biseymi? Yoksa duzelecek mi ? o_O

Galiba ağrı çekmeyen bi benim bu forumda :) hiç bişiy anlamamıştım[/QUOTE
P

Bence de sezeryan cok daha kolay inan o kadar pişmanım ki keşke yatmasaydim o masaya.dun ameliyattan çıktığımda daha iyidim bugün daha agrilarim var. Eve geldik şimdi trafik te vardı gelene kadar mahfoldum.hic iyi değilim yani.bir de kas üstü ama kolları gogsun ağrıyor nefesim daralıyor. Kaş altı olsaydı demek ölmüştüm
Ayyy kıyamam kas üstüde ağrıyor cnm benimde ağrımıştı daha iyi. Olucaksın iyiki yaptırtmışım diyeceksin merak etme çok hızlı sağlığına kavuşacaksın ilk bir kaç gün zor oluyor keşke ameliyatı olmasaymışım diye düşünüyorsun ama sonra iyileştikçe iyiki olmuşum demeye başlıyorsun cnm

Tatlim bende ilk gun gayet iyiydim ya gece kotulestim sanirim narkozun falan etkisi tamamen gidince basliyo asil agrilar :KK43: bugun bol bol yuru iyi gelicek inanki.araba da sarsti seni simdi. Fazla konusmaya calisma baskidan konusamiyosun ve daha zor nefes aliyosun:110:Bugunu atlatinca yarin inanki daha iyi olcaksin :KK51:
Ya aynen öyle hiç iyi değilim berbat birgün yataktan kendim kalkamiyorum bu çok sinirimi bozuyor eşim kaldırıyor kucaklayip kuvvet veremiyorum ben.bu durum ne zaman değişir ki kendim nezaman kalkacam yataktan

Ayyy kıyamam kas üstüde ağrıyor cnm benimde ağrımıştı daha iyi. Olucaksın iyiki yaptırtmışım diyeceksin merak etme çok hızlı sağlığına kavuşacaksın ilk bir kaç gün zor oluyor keşke ameliyatı olmasaymışım diye düşünüyorsun ama sonra iyileştikçe iyiki olmuşum demeye başlıyorsun cnm
Yani evet kas üstü agirmiyor diyorlar ama alakası yok çok kötüyüm kendim kalkamiyorum yataktan ve ameliyati olduğuma bin pişmanım sen ne zaman kendi başına kalkmaya başladın ne zaman dik yürüdün mesela birde beni izlermisin fotolarini
görebilirmiyim kas üstü görmedim hiç cunku sonucu merak ediyorum inşallah bu sıkıntılara değer sonuçlarimiz olur

Yani evet kas üstü agirmiyor diyorlar ama alakası yok çok kötüyüm kendim kalkamiyorum yataktan ve ameliyati olduğuma bin pişmanım sen ne zaman kendi başına kalkmaya başladın ne zaman dik yürüdün mesela birde beni izlermisin fotolarini
görebilirmiyim kas üstü görmedim hiç cunku sonucu merak ediyorum inşallah bu sıkıntılara değer sonuçlarimiz olur
Benim hiç ağrım olmadığı halde, ameliyattan sonraki baskıyı ilk hissettiğimde " b@k vardı da yaptırdım " demiştim :KK70:

Canım bu yatma, yüZüstü yatma olayı tamamen senle alakalı. Dr, şu gün yan yat şu gün yüZüstü yat demez. Benim Dr um "NE ZAMAN YATABILIRSEN O ZAMAN YATABİLİRSİN" demişti :KK66:
Evet ama suan kendimi hiçbişeye hazır hissedemiyorum dr un çok doğru söylemiş vücut izin verdiği sürece istediğini yapabilirsin

Evet canım, kasaltıydı :KK66: ama sıfır ağrım oldu. Ben açıkçası dirayetliyim diye düşündüm ama forumda benle aynı Dr a ameliyat olan 3,4 arkadaş var, onlar da hiç ağrı çekmemişler.
Acaba dr un elin
Evet canım, kasaltıydı :KK66: ama sıfır ağrım oldu. Ben açıkçası dirayetliyim diye düşündüm ama forumda benle aynı Dr a ameliyat olan 3,4 arkadaş var, onlar da hiç ağrı çekmemişler.
Kaimabilir belkide dr un elindendir.Ne güzel ya acı çekmemek

X