Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Selam kızlar ameliyat olan arkadaşlara geçmiş olsun öncelikle.. Çok moralim bozuk yaa morale ihtiyacım var. Bu gün dışarı çıkarken bol bi üst giymiştim eşim sanki bir iki beden büyük yaptırdaymışsın daha güzel olurdu sanki böyle hiç belli olmuyo eskisi gibi düz duruyo dedi.. Off yaaa. Ha çıplakken gayet iyi duruyo dedi. Pentiden yumuşak balensiz sütyen aldım 80B tam oldu. Eskiden full dolgulu 80B kullanıyordum. Ayyy yazdıkça fenalık geliyoo yardımm imdat fikirlerinizi öğrenebilirmiyim
Al bendende okadar .
Daha öncede söylemiştim göğüslerimiz çok benziyor evet çıplakken meme var ama kıyafetliyken belli bile değil bak gömlekli fotom var daha iyi anlarsın gerçi eşim daha büyüğü sana hantal olurdu diyor ama inan hergün ama hergün keşke 390cc yaptırsaydım diyorum aynı acıları yaşamazsın deseler bugün gidip değiştiricem valla o derece:KK43:
O yüzden burda elimden geldiğince yazıyorum pişman olmayın AMAN BÜYÜK OLMASIN demeyin diye :KK48:

Al bendende okadar .
Daha öncede söylemiştim göğüslerimiz çok benziyor evet çıplakken meme var ama kıyafetliyken belli bile değil bak gömlekli fotom var daha iyi anlarsın gerçi eşim daha büyüğü sana hantal olurdu diyor ama inan hergün ama hergün keşke 390cc yaptırsaydım diyorum aynı acıları yaşamazsın deseler bugün gidip değiştiricem valla o derece:KK43:
O yüzden burda elimden geldiğince yazıyorum pişman olmayın AMAN BÜYÜK OLMASIN demeyin diye :KK48:
Evet gömlekle pek belli olmuyor ama kazakla gayet güzeller.bence gömlek bolda oyüzden.memelerin harika ötesi süperler canım hiç üzülme müthişsin.maşallah nazar değmesin

Günaydın kızlar dün ge

Ben isyan bayraklarıni çektim dün gece çok ağladım nefesim tıkandı çok. Ve hayatımın en büyük pismanligini duydum dün gece bır insan kendine neden bu kötülüğü yapar diye bütün kaslarim kasildi sonra olaclarimi aldim gevsedim ve uyumuşum çok güzel uyku uyudum yani çok gozyasinin etkisinden sanırım. Allah razı olsun eşim bir kere öf demedi o olmasaydı zaten mahfolurdum ben rahat edeyim diye yerlerde yatıyor acıdı halime çok şimdi daha iyiyim gibi.insallah hergün daha ağrısız olur
Canım ya çok üzüldüm ama bu zor bir süreç kendini üzme böyle moralini yüksek tut hergün daha iyi olacaksın emin ol. Bir haftaya toparlanacaksın daha iyi olacak.

Al bendende okadar .
Ahh o acılar... Canım napalım eski haline göre süper durumdalar böyle moral bulmak lazım ayrıca seninkiler çok güzel duruyor ben çok beğeniyorum.

Arkadaşlar aranızda benim gibi olan hic yokmu ya tek miyim ben sinirden deliricem onbir gün oldu benim kiler bi tuhaf yine sağdaki hâlâ sarkik ve küçük duruyor üstteve koltuk altına doğru şişlik devam ediyor sol ona göre çok büyük ya bu doktor hicmi görmedi bunlari takarken anlamıyorum benim güya sağdaki 375mentor yuvarlak soldaki 350amasanki büyüğü sola takmis gibi duruyor off ya kesme taktirmasaydim çok pismanim
Canım benim her gün biri diğerinden daha büyük duruyo değişiyor şu an çok yeni zaman lazım en az 3 ay diyorlar çok erken daha boşuna üzme kendini

S simmer canım bir hafta sonra ben kendim kalkmaya başlamıştım hatta kimdi hatırlamıyorum ama buradan bir arkadaş eşofmanın dizlerinden tutup kendini öne doğru çek demişti Allah razı olsun ondan öyle başlamıştım kalkmaya. Sakın zorlama kendini zamana bırak
Evet bende öyle yapmaya çalışıyorum ama olmuyor gogsumun içine bır şey giriyor biraz daha zamana ihtiyacım var sanirim

Kızlar şu masaj konusunda bir aydınlatsanız beni ilk masajlarda ağrı acı oluyomu anlatırmısınız. Çünkü ben hala dokunamıyorum memelerime. Uçları çok yara oldu. Duşta bile memelerime su gelince acıyo sanki bu durumda nasıl masaj yapıcam ki??

Kızlar bu bandajlariniz ne zaman çıkmıştı sizin bana 5 gün sonra dedi.birde sizin bandajlarin iz nasıldı bendeki sargı bezlerinin üzerinden beyaz bantları dolamişlar çok gergin bir şekilde sizede de böyleydi. Yoksa normal Bandaj mi vardi

Evet bende öyle yapmaya çalışıyorum ama olmuyor gogsumun içine bır şey giriyor biraz daha zamana ihtiyacım var sanirim
Şu an çok erken canım yaa ilk üç gün ben kıpırdayamadım tek başıma sakın zorlama kendini. Farkedeceksin zaten kendin kalkabileceğini erken daha yanlış bişey yapma sakın dikkat et güzelim.

Kızlar şu masaj konusunda bir aydınlatsanız beni ilk masajlarda ağrı acı oluyomu anlatırmısınız. Çünkü ben hala dokunamıyorum memelerime. Uçları çok yara oldu. Duşta bile memelerime su gelince acıyo sanki bu durumda nasıl masaj yapıcam ki??
Dr nezaman derse ozaman başla emin değilim ama sanırım ben 1.5 ay sonra bandajları çıkarınca başlamıştım.
Mememi avucumun içine alıp beşer kez içeri ve dışarı doğru yuvarlayarak oynatıyordum hemen yumuşuyorlar 2 gün yapmazsam sertleşiyor:KK57:

Dr nezaman derse ozaman başla emin değilim ama sanırım ben 1.5 ay sonra bandajları çıkarınca başlamıştım.
Mememi avucumun içine alıp beşer kez içeri ve dışarı doğru yuvarlayarak oynatıyordum hemen yumuşuyorlar 2 gün yapmazsam sertleşiyor:KK57:
Benim bu gün verecek masaj geçen kontrolde öyle demişti ama benimkiler hala çok acıyo dokununca o yüzden korkuyorum şu masaj olayından

Yani evet kas üstü agirmiyor diyorlar ama alakası yok çok kötüyüm kendim kalkamiyorum yataktan ve ameliyati olduğuma bin pişmanım sen ne zaman kendi başına kalkmaya başladın ne zaman dik yürüdün mesela birde beni izlermisin fotolarini
görebilirmiyim kas üstü görmedim hiç cunku sonucu merak ediyorum inşallah bu sıkıntılara değer sonuçlarimiz olur
Yok cnm ya kim dio kas üstü ağrımaz diye sonuçta bizde ameliyat olduk o meme kurcalandı protez denendi kas üstününde ağrısı oluyor yatakta aynı şekil yatıyoruz sırt ve bel ağrısı oluyor kendi başıma üçüncü gün kalkmaya başladım cnm bak ilk bir haftayı atlattıktan sonra çok fark olucak emin ol Evet ilk günler zor haklısın ama sonradan çok hızlı toparlanıyorsun sana tavsiyem bol bol su iç ve günde iki bardak yeşil çay iç ödemler inincede rahatlıyorsun

Ben 1hafta once basladim masaja canim aci degil aslinda hassasiyet diyelim.benim 2 gundur masaj yaparken bi yere vurursunda dokununca acir ya hani oyle aciyo sanirim masajdan dolayi o_O dusta bende gogus uclarimi kapatiyorum cok hassaslar cunku

Kızlar bu bandajlariniz ne zaman çıkmıştı sizin bana 5 gün sonra dedi.birde sizin bandajlarin iz nasıldı bendeki sargı bezlerinin üzerinden beyaz bantları dolamişlar çok gergin bir şekilde sizede de böyleydi. Yoksa normal Bandaj mi vardi
Benim 4.gün cikmisti bandajlar ama cikinca cok rahatlamistim inanki:KK28:meger ne kadar sıkıyormus. Beyaz bantlar varya canim butun gogsum onla kapliydi benim ustundede ameliyat sütyeni vardi.

nasi yani uçları yara oldu yaaa :KK17: ben cocugumu emzirirken uclari cok yara olmustu kanrevan icinde emziriyordum o acilarin yerini hicbisey tutamaz. yoksa oyle bi yara mi ?

X