Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Evet ama suan kendimi hiçbişeye hazır hissedemiyorum dr un çok doğru söylemiş vücut izin verdiği sürece istediğini yapabilirsin
Sabırlı ol canım, ben ameliyat olmadan 6 ay evvel foruma üye olmuştum. Burada o kadar çok süreç takibi yaptım ki, kendimi en kötüye hazırlamıştım. Eğer buradaki yazıları okumasaydım, hapı yutmuştum doğrusu. Baskı, gerginlik, sırt ağrısı, hareket kısıtlılığı... Hepsinden haberdardım. Oooooo Dr lar bahsetmiyor ki bunlardan :KK66:

Acaba dr un elin

Kaimabilir belkide dr un elindendir.Ne güzel ya acı çekmemek
Canım, Dr un ofisinde bi kız vardı. 1 yıl önce ameliyat olmuş. Çok feci ağrı çekmiş. Onun sebebi de kızın profesyonel sporcu olmasıymış. Kasları o kadar güçlüymüş ki, ağrıdan kımıldayamamış bile :KK66: belki senin de dokuların çok güçlüdür ve direnç gösteriyordur:KK66:

Canım, Dr un ofisinde bi kız vardı. 1 yıl önce ameliyat olmuş. Çok feci ağrı çekmiş. Onun sebebi de kızın profesyonel sporcu olmasıymış. Kasları o kadar güçlüymüş ki, ağrıdan kımıldayamamış bile :KK66: belki senin de dokuların çok güçlüdür ve direnç gösteriyordur:KK66:
Yani bende 11 sene voleybol oynadım ama bırakalı yıllar oldu onun etkisi varmıdır bilmiyorum ki

Yani bende 11 sene voleybol oynadım ama bırakalı yıllar oldu onun etkisi varmıdır bilmiyorum ki
Bak dediğim gibi :KK66: sporcularda daha zor gibi :KK66: hatta forumda bi kız vardı geçen Sene, o da sporcuydu sanırım, kasları çok güçlü olduğu için protezinin çok basık durduğunu söylüyordu.

Evet canım, kasaltıydı :KK66: ama sıfır ağrım oldu. Ben açıkçası dirayetliyim diye düşündüm ama forumda benle aynı Dr a ameliyat olan 3,4 arkadaş var, onlar da hiç ağrı çekmemişler.
O benim o benim o arkadasin benim:KK71: Aynen yaa kas alti olanlar korkutmusfu müthis agri oluyo diye inan herkesin agri esigi farkli ben kas altinda aci hissetmedimki doktorumun elide yumusakti,koltukaltimda acimadi sadece gerilme hissettim gogsumde,birde bir hafta rahat kolumu kaldiramadim

ya benim kaslarim cok zayif bende tam tersi diye biliyordum kaslari zayif olanlar daha cok agri ceker diye :KK43: hatta bende fibromiyalji ( kas romatizmasi ) var bu sıkıntı olur mu ki ameliyat icin ?

ya benim kaslarim cok zayif bende tam tersi diye biliyordum kaslari zayif olanlar daha cok agri ceker diye :KK43: hatta bende fibromiyalji ( kas romatizmasi ) var bu sıkıntı olur mu ki ameliyat icin ?
Ameliyata girerken soruyorlar romatizmal rahatsizligin varmi diyeneden soruyorlar ama bilmiyorum.

O benim o benim o arkadasin benim:KK71: Aynen yaa kas alti olanlar korkutmusfu müthis agri oluyo diye inan herkesin agri esigi farkli ben kas altinda aci hissetmedimki doktorumun elide yumusakti,koltukaltimda acimadi sadece gerilme hissettim gogsumde,birde bir hafta rahat kolumu kaldiramadim
Aslinda benimde kas üstü ama ağrıdan kastım kramplar giriyor aniden bıçak gibi ve gerginlik nefes darlığı gibi sorunlar kollar pert hepsi bir arada olunca çok darlandim

Selam kızlar ameliyat olan arkadaşlara geçmiş olsun öncelikle.. Çok moralim bozuk yaa morale ihtiyacım var. Bu gün dışarı çıkarken bol bi üst giymiştim eşim sanki bir iki beden büyük yaptırdaymışsın daha güzel olurdu sanki böyle hiç belli olmuyo eskisi gibi düz duruyo dedi.. Off yaaa. Ha çıplakken gayet iyi duruyo dedi. Pentiden yumuşak balensiz sütyen aldım 80B tam oldu. Eskiden full dolgulu 80B kullanıyordum. Ayyy yazdıkça fenalık geliyoo yardımm imdat fikirlerinizi öğrenebilirmiyim

Selam kızlar ameliyat olan arkadaşlara geçmiş olsun öncelikle.. Çok moralim bozuk yaa morale ihtiyacım var. Bu gün dışarı çıkarken bol bi üst giymiştim eşim sanki bir iki beden büyük yaptırdaymışsın daha güzel olurdu sanki böyle hiç belli olmuyo eskisi gibi düz duruyo dedi.. Off yaaa. Ha çıplakken gayet iyi duruyo dedi. Pentiden yumuşak balensiz sütyen aldım 80B tam oldu. Eskiden full dolgulu 80B kullanıyordum. Ayyy yazdıkça fenalık geliyoo yardımm imdat fikirlerinizi öğrenebilirmiyim
Tek derdin bu olsun seninkieri ben çok beğendim kiyafetsizken güzel diyorsa esin niye dert ediyorsun

Yarın kontrolüm var 3 hafta oluyo masaj verirse korkuyorum yaa acıyomu ağrıyomu ilk zamanlarda masaj yaparken ben şimdi bile elleyemiyorum ağrı acı var hala memelerimde

X