Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

ben meme ameliyati seyrederken gordum alt taraftaki videoda merak ettim baktim daha dogrusu bakamadim daha fazla. peki pilatesle olmuyosa siz bilirsiniz.ben sadece fikrimi soylemistim. burnumu sokmamaliydim dimi :)

Merhaba arkadaşlar,
Sizlerden bilgi almak istiyorum. Bende 1 senedir araştırıyorum hiçbir doktora karar kilamadim.Güncel öztürk`u düşünüyordum fiyat 3500€ diyor mentor marka silikon kullanıyor
Arzum hanımın yorumlarından sonra Hasan fındık `a yoneldim 8.000tl dedi mentor marka
Bu ara Ayşegül Sivri araştırmaya başladım oda mentor marka 5.500 TL diyor. Peki markalar aynı değişen nedir? 2 ünlü ameliyat edince fiyatimi yukseltiyorlar diye düşünmeye başladım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar,
Sizlerden bilgi almak istiyorum. Bende 1 senedir araştırıyorum hiçbir doktora karar kilamadim.Güncel öztürk`u düşünüyordum fiyat 3500€ diyor mentor marka silikon kullanıyor
Arzum hanımın yorumlarından sonra Hasan fındık `a yoneldim 8.000tl dedi mentor marka
Bu ara Ayşegül Sivri araştırmaya başladım oda mentor marka 5.500 TL diyor. Peki markalar aynı değişen nedir? 2 ünlü ameliyat edince fiyatimi yukseltiyorlar diye düşünmeye başladım. Siz ne düşünüyorsunuz?
bende cok merak ediyorum bu sorunun cevabini :KK43:

@-violet @papatyam 40 Khaleesi_ Khaleesi_ Çok teşekkür ederim kızlar güzel dilekleriniz için :)))

Khaleesi_ Khaleesi_ Yumurtalıklarında Tümörler var... Ayrıca midesinde de olduğundan şüphelebiyor doktorlar. Kadının hayatı doktorlarda hastanelerde geçiyor anlayacağın :KK43: Kas rahatsızlığı da bizim ailede genetik. Annemi fena buldu herşey. Yürüyebiliyor ama sadece evin içinde kısa kısa onun dılında tekerlekli sandalyede... Detayını bilmek istemezsin emin ol ki :KK43: Bu yüzden hani bu hastalık bende var mı yok mu bilmediğim ve henüz araştırtmaya imkanım olmadığı için (Türkiyede yapılmıyor) anestezi konusunda biraz dikkatli olmam gerekiyor. Tehlikeli olabilir, bu yüzden anestezi uzmanı ile detaylı konuşmak gerekecek.. Bana kalsa zaten lokal anestezi ile olurum. Yapan doktorlar var; örneğin Ali Mezdeği.

Bu arada benim de aklıma geldi... Mamografi çektirmek gerekiyormuş silikon ameliyatından önce... Daha sağlıklı olurmuş. Bu konuda düşüncelerinizi alabilir miyim? Çektirdiniz mi, nerde, ameliyattan kaç gün önce vs..
Anneciğine acil şifalar versin inşallah.
Bende ameliyat olmaya karar verme aşamalarında benim annemede meme kanseri tşhisi konuldu ve hemen amelyat oldu Allaha şükür şimdi iyi atlattı .o yüzden benden mamografi istediler risk altında olduğum için ama risk yoksa sadece ultrason istiyorlar

Merhaba arkadaşlar,
Aynı dr x hastanede 10 bin ise diğer hastanede 7bine yapıyor hastane farkı oluyor biraz çoğu yer zaman zaman kampanya yapıyorlar ben kampanya fiyatından yaptırmıştım çokta memnunum iyice araştırın derim

Merhaba arkadaşlar,
Fiyatları birçok şey değiştiriyor tabiki. İsimde etkiler.. Kıyafetlerde bile bu böyle degilmidir? Markalı düz beyaz bir t shırt e 50-60 TL verirsiniz,aynı görüntüde beyaz bir t shırt Pazar'da 5-10 TL dir :))
Şimdi doktor bu işte uzmandır,mesela her yöntemi yapar,kesi yi yapar,hastaya göre yöntem,kesi,protez ile ameliyat planı hazırlar.
Ameliyat olacağın hastane ücreti değiştirir. Bazı doktorlar sana seçenek sunar. Şu hastanede ameliyat olursan şu kadar bu hastanede olursan bu kadar der..
Ameliyat ücreti haricinde hiçbirşeye ücret ödemezsin bazı doktorlarda. Kimi doktor misal ameliyat sonrası sütyeni hastasına aldırır,kimi kendi tedarik eder ameliyattan sonra hastaya takar.. Kimi sütyen kullanmaz,hastayı bandajlamayı uygun görür...
Muayenesi ücretli olan var,ameliyat öncesi ve sonrası.. Ücretsiz olan var :KK66:
Yani herşey ücreti değiştirir. Ücret benim içinde önemliydi tabi. Misal ben 2011 de ameliyat oldum. Hasan bey o Zaman bana 6000 demişti. Eşimle 5000 bütçe ayırmıştık bunun için. Hasan beyle görüşmemiz çok iyi geçmişti ve görüşme yapmaktanda artık bunalmıştım. 5000 olmazmı diye üzgün bir şekilde sormuştum (hiç ümidim yoktu ama) oda olur tabi neden olmasın demişti :)) O an o kadar Mutlu olmuştmki tabi :KK49: Yani herşeyi para olmayan cerrahlarda var ,ufak birşey için para talep edenlerde var.. Görüşme yaptığın Zaman içine sinen cerrahı tercih et her zaman.. Para ikinci planda olsun..

Aynı dr x hastanede 10 bin ise diğer hastanede 7bine yapıyor hastane farkı oluyor biraz çoğu yer zaman zaman kampanya yapıyorlar ben kampanya fiyatından yaptırmıştım çokta memnunum iyice araştırın derim
Evet.. Misal Hasan bey Newest hastanesinde yapıyor genelde ameliyatlarını.. Şu an o hastane anneler günü kampanyası yapmış :) Mayıs sonuna kadar geçerli olan bir kampanya,acaba neremi yaptırsam diye düşünmedim degil yani :KK48:

Evet.. Misal Hasan bey Newest hastanesinde yapıyor genelde ameliyatlarını.. Şu an o hastane anneler günü kampanyası yapmış :) Mayıs sonuna kadar geçerli olan bir kampanya,acaba neremi yaptırsam diye düşünmedim degil yani :KK48:
Düşünme bulamazsın çünkü ihtiyacın yok :rolleyes::rolleyes:

şu ayriklik kafami allak bullak etti ya ikidebi acip acip memelerime bakiyorum silikon girdiginde nasil olacak diye hayal ediyorumda canim sıkılıyor ya kolaltima dogru ya bu yuzden büyük cc takamaz sanirim yani 300dende küçük olursa ooofff acaba hangi yontem daha uygundur kizlar mesela biraz dokum var fasya alti mi tercih etsem ? :KK43:

Magic angel a katiliyorum.fistik gibi hatunsun daha ne yapacan...

Kizlar slm.doktordan dondum su an.1 ay sonrasi kontrol.masaj vermedi.gerek bulmuyorum hicbir hastama vermiyorum dedi.yan yatmak,sütyen secimi serbest dedi.balensiz olmak sartiyla.telsiz demek degil mi?tam sekillenmesi devam edecek dedi.biraz daha zamana ihtiyaci varmis.garanti belgelerimi de verdi.okadar
Gözün aydın cnm her doktorun yöntemi farklı en iyi sonuç için dinlemek zorundayız bu arada garanti belgesi vermesi çok iyi bence....

B
Merhaba arkadaşlar,
canım ben senin yerinde olsam kesinlikle Hasan Fındık derim

Evet sıkıntılı bir burun ameliyatı geçirdim ve ucu düşecek diye bir korkuya kapıldım. Meme implant ameliyatını beklemeye ve aceleye getirmemeye karar verdim. Hatta olmuşken minik bir karın germe de yaptırsam mı diye düşündüm. :-) Ayaktayken dümdüz bir karnım var ama öne doğru eğilince biraz buruşmuş bir deri var. Yağ fazlası yok. Zayıfım çünkü. Ama gebeliklerden dolayı genişleyip daralma sonrası gevşek bir dokum var. Bikini ile ayakta da çok iyi durumda ama öne eğilince rahatsız edici. Oradaki deri aşağı sarkıp düşmüyor da karnım sıkı olduğu için birbiri üstüne ince ince bir kumaş gibi buruşuyor. Bu da beni bikini ile öne doğru eğilirken falan rahatsız ediyor. Hazır olmuşken kombine olayım, karnıma da mini bir karın germe yaptırayım diyorum.
Canım bence spor yap sıkılaştıriyor hiç bıçak işine girme :KK66:

Popo protezi olabilir mesela :KK45: dolgun popolar moda :rapci:
Doğrusu benimde düşünmediğim şey değil ama sonrasından korkarım.
Ğöğüs ameliyatında sırt üstü yatmaktan canım çıkmıştı,:mad: popo protezini düşünmek bile istemiyorum.
Ama dolgun popo da kadına ayrı bi seksilik veriyor:halay::KK76:

Doğrusu benimde düşünmediğim şey değil ama sonrasından korkarım.
Ğöğüs ameliyatında sırt üstü yatmaktan canım çıkmıştı,:mad: popo protezini düşünmek bile istemiyorum.
Ama dolgun popo da kadına ayrı bi seksilik veriyor:halay::KK76:
Kızım ya insanın aklını çelmeyin :KK70: alışkanlık yapıyor bu estetik işide insanda :KK70:

X