Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

B
canım ben senin yerinde olsam kesinlikle Hasan Fındık derim

Güle güle kullan canım göğüslerini
Sende sanırım Hasan Fındık`a oldun nasıldi ameliyat sonrası çok ağrı varmı? Birde bir şeyi merak ediyorum mesela çalıyorum,çalışma arkadaşlarım bayan veya erkek farkedermi acaba çünkü
Göğüslerim kedi memesi gibi :KK70: birden dolgunlasinca dış göz anlarmi acaba

Sende sanırım Hasan Fındık`a oldun nasıldi ameliyat sonrası çok ağrı varmı? Birde bir şeyi merak ediyorum mesela çalıyorum,çalışma arkadaşlarım bayan veya erkek farkedermi acaba çünkü
Daha önce kullandığın sütyenler dolguluysa muhtemelen öyledir sonrasında çok belli olmuyor merak etme

Magic angel a katiliyorum.fistik gibi hatunsun daha ne yapacan...
Popo protezi :rolleyes:
Kizlar slm.doktordan dondum su an.1 ay sonrasi kontrol.masaj vermedi.gerek bulmuyorum hicbir hastama vermiyorum dedi.yan yatmak,sütyen secimi serbest dedi.balensiz olmak sartiyla.telsiz demek degil mi?tam sekillenmesi devam edecek dedi.biraz daha zamana ihtiyaci varmis.garanti belgelerimi de verdi.okadar
Banada masaj önermemişti doktorum. Herkesin durumu farklı oluyor. Sertleşme hissettiklerinde masaj öneriyorlar misal :KK66:
Telsiz dolgusuz sütyen kullan. Göğüsleri yana ortaya sıkıştıran tarzda degil,rahat tutan sütyenler seç :KK66: Garanti belgelerini herkesin alması gerek,genelde doktorlar veriyor zaten. Almayan varsa istesin :KK66:
Doğrusu benimde düşünmediğim şey değil ama sonrasından korkarım.
Ğöğüs ameliyatında sırt üstü yatmaktan canım çıkmıştı,:mad: popo protezini düşünmek bile istemiyorum.
Ama dolgun popo da kadına ayrı bi seksilik veriyor:halay::KK76:
Tamam işte,popo protezinden sonrada yüzüstü yatarız :rolleyes: Ay çok sexy hemde :KK51: incecik bel,düz karın,dolgun kalçalar :KK53: Aslında kaburga kemiğinin son parçasınıda aldırırsak daha ince görünürüz :KK45::oha:
arzum77 arzum77 valla senin yüzünden istanbula taşınicam ordaki herseyden haberin var:rolleyes::KK70:
Gel vatandaş gel.... Kampanyanın en güzeli burada :super:
Valla ben önceden dolgulu sütyen kullanıyordum,şimdide aynı o şekilde duruyor. Tabi şimdi dolgulu kullanmıyorum :KK66:

Netten arama motoruna -son kaburga kemiğini aldıranlar- yaz bak ne açıklamalar fotolar çıkıyor :KK66:
Ay ben son kaburga kemiğinide aldırırsam bende bel diye bişey kalmaz zaten incecik :KK66:
Şaka bi yana hep düşünmüşümdür Cansu Taşkın'ının bu kadar ince beli nasıl olur diye!:super:

Canım ben izmirdeyim ama istanbulda yaşasaydım arzum77 arzum77 doktorundan başka doktor.düsünmezdim fotolarına bak istersen is yerinde ameliyat sütyeni kullan kimse anlamaz hayalin neyse onu yaptır kimseyi takma bence :KK66:

Canım ben izmirdeyim ama istanbulda yaşasaydım arzum77 arzum77 doktorundan başka doktor.düsünmezdim fotolarına bak istersen is yerinde ameliyat sütyeni kullan kimse anlamaz hayalin neyse onu yaptır kimseyi takma bence :KK66:

Bende sanırım Hasan beye olucam ameliyat :) ayy canım senin fotonlarına baktım simdi harika olmuş yaa süper valla.gögüsünün eski hali işte tam suan ki benim göğüsum gibiymis. Peki kaç cc takıldı sana ? Bana bakisa biraz omuzlarin genis benim dar Ben 1.63 boyunda 50 kilodayim kalcam 91 cm belim 60 göğüsler sorma gitsin :KK70: 75 doldurmuyor bile yaa :KK43: bana kaç takılır acaba
Arzum hanım beni izleyebilir misiniz

Popo protezi :rolleyes:

Banada masaj önermemişti doktorum. Herkesin durumu farklı oluyor. Sertleşme hissettiklerinde masaj öneriyorlar misal :KK66:
Telsiz dolgusuz sütyen kullan. Göğüsleri yana ortaya sıkıştıran tarzda degil,rahat tutan sütyenler seç :KK66: Garanti belgelerini herkesin alması gerek,genelde doktorlar veriyor zaten. Almayan varsa istesin :KK66:

Tamam işte,popo protezinden sonrada yüzüstü yatarız :rolleyes: Ay çok sexy hemde :KK51: incecik bel,düz karın,dolgun kalçalar :KK53: Aslında kaburga kemiğinin son parçasınıda aldırırsak daha ince görünürüz :KK45::oha:

Gel vatandaş gel.... Kampanyanın en güzeli burada :super:

Valla ben önceden dolgulu sütyen kullanıyordum,şimdide aynı o şekilde duruyor. Tabi şimdi dolgulu kullanmıyorum :KK66:
arzum77 arzum77 arzum popon gayet dolgun bence, hiç öyle protezlik bir durumun yok yani. Kaburga kemiği aldırma konusunda şaka yaptın herhalde. Kızım inceciksin! Kopucan mı ortadan? İlla estetik istiyorsan git yüzüne prp fln yaptır, ben in varsa aldır nebilim gözaltına ışık dolgusu fln yaptır, öyle oyalan dur işte :))) hah buldum dövme yaptır sen biryerlerine bak o yok sende bir de piercing olabilir kulağın muhtelif yerlerine :KK66:

Bende sanırım Hasan beye olucam ameliyat :) ayy canım senin fotonlarına baktım simdi harika olmuş yaa süper valla.gögüsünün eski hali işte tam suan ki benim göğüsum gibiymis. Peki kaç cc takıldı sana ? Bana bakisa biraz omuzlarin genis benim dar Ben 1.63 boyunda 50 kilodayim kalcam 91 cm belim 60 göğüsler sorma gitsin :KK70: 75 doldurmuyor bile yaa :KK43: bana kaç takılır acaba
Arzum hanım beni izleyebilir misiniz
Canım bana 375 kas üstü takıldı

Kizlar slm.doktordan dondum su an.1 ay sonrasi kontrol.masaj vermedi.gerek bulmuyorum hicbir hastama vermiyorum dedi.yan yatmak,sütyen secimi serbest dedi.balensiz olmak sartiyla.telsiz demek degil mi?tam sekillenmesi devam edecek dedi.biraz daha zamana ihtiyaci varmis.garanti belgelerimi de verdi.okadar
Garanti belgesi derken neyin garantisi yani meme büyütmede belge mi veriliyor her doktor mu vermeli bilmiorum :KK43:

arzum77 arzum77 arzum popon gayet dolgun bence, hiç öyle protezlik bir durumun yok yani. Kaburga kemiği aldırma konusunda şaka yaptın herhalde. Kızım inceciksin! Kopucan mı ortadan? İlla estetik istiyorsan git yüzüne prp fln yaptır, ben in varsa aldır nebilim gözaltına ışık dolgusu fln yaptır, öyle oyalan dur işte :))) hah buldum dövme yaptır sen biryerlerine bak o yok sende bir de piercing olabilir kulağın muhtelif yerlerine :KK66:
Şaka yaptım evet :)) Ama doktoruma karın germe ameliyatımda alınan yağları popoya koysak biraz daha dik çıkık bir popom olsaaaa:dua: demiştim ama zaten ciddiye bile almadı (oysa ciddiydim ) Sonra tekrar demiştim,yüzüme bakıp- ihtiyacın yok lütfen Arzumcuğum- demişti :işsiz:
Ben bel Gamze'si de istemiştim,var zaten Gamze'n daha ne kadar olacak demişti :kızgın:
Yüzüme yaptıracak bir işlemde yok henüz gerekli görülen yada gördüğüm... Göbek pıercıng i bir düşünüyorum bir düşünmüyorum :deli: Kalan o iz beni düşündürüyor.. Dövme seviyorum ama kalıcı bir dövme istemem ben yahu. Yaşlanınca o dövme komik gelir :))
Aman bakmayın siz bana,yaptıracak birşey yok benim haklısınız. Öyle konuşuyoruz işte :KK50::eğlence:
Belki ufak tefek şeyler olabilir dediğin gibi :KK66:

ben meme ameliyati seyrederken gordum alt taraftaki videoda merak ettim baktim daha dogrusu bakamadim daha fazla. peki pilatesle olmuyosa siz bilirsiniz.ben sadece fikrimi soylemistim. burnumu sokmamaliydim dimi :)

:-) Deriden bahsediyorum, kaslarımdan değil. Doğum sonrası kaslarımı çok sıkıbir spor programı ile sıkılaştırdık spor hocamla. Gerçekten kaslarım çok iyidir. Ayakta da dümdüz. Yağ fazlalığı yok. Ama deri fazlalığı var bu da eğik pozisyonda buruşuk bir görünüm veriyor ve ben bundan çok rahatsız oluyorum.

Mesela meme büyütme yaptıracağım dediğimde de aman ne gerek vaaar, küçük olsun gerçek olsun diyenelr oluyor. Gerçekten bazı şeyleri yaşamayan bilemez. Bir insan bir şeyden rahatsız oluyorsa ve bu geçmek bilmiyorsa geçici bir anlık hevesle bir şeyler yaptırmak arzusunda değildir bence.

X