Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

magic angel magic angel Sana benimkinden biraz verebilirim.... Popo silikonunu bedava takmak isteseler, kaçarak uzaklaşırım :) Memede olmayanı Allah benim kalçalara koymuş belli ki :olamaz:
Geçenlerde Eminönü'nde hızlı hızlı ilerlerken bi çamaşırcının dışarı koyduğu sepetler dikkatimi çekti ve durup bakmak zorunda kaldım (tipik kadın)... O da ne öyle... Popo kısmı dolgulu süngerli koca koca kilotlar... Push up Sütyenin, Don versiyonu :KK53: Çok güldüm çok....
Bende ilk pentide görmüştüm :oha: bu ne ya dedim!! eleman ''göğsü olmayanlar süngerli sütyen alıyor poposu olmayanlarda bunu alıyor'' demişti:KK57::KK57:

Arkadaşlar öncelikle tüm anne ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun. Bende iki çocuk annesi olarak gogus büyütme ameliyatı olmak istiyorum İstanbul Küçükçekmece deyim fakat su ana kadar hiç estetik ile alakali Dr a gitmedim sadece meme kanseri için iki kez ultrason hepsi o zararsiz kiştlerim var. Bu gogus estetik ameliyatıni etkilermi hangi doktor gitmeliyim ve ucretler ortalaama nasıl iyileşme süreci kafamda milyon tane sorular bana yardımcı olabilirmisiniz.
Bende 6 ay önce oldum sol mememde kist vardı ama sorun olmadı

Off yaa çok üzüldüm inan ki, çok çok erken kaybetmişsin sen anneciğini... :KK43:
Annelerimizin ne böyle aniden bizden koparılması, ne de yıllarca acı çekmeleri hiç hiç hoş değil :KK43:

Bu arada kızlar hepinizin anneler gününü kutluyorum :KK200:
evet çok üzücü ama Rabbimizin takdirine boynumuz kildan ince. yasamaya devam etmesi annecigim icin hayirli olsaydi Rabbimde omurunun devamini dilerdi muhakkak .. zira canim annem bu dunyada pek yüzü gülmedi insallah cennetle yüzü güler

Hasan Fındık ile ben de görüşmeye karar verdim. O kadar olumlu yorum okuyorum ki burda...

Bende artık Hasan beyi istiyorum ama annemden veto aldim :KK43: eşim saygı duyuyor kararima yaptır diyo,annem ne güzel fındık gibi göğüslerinbvar diyo :) zaten fındık gibi olmasında sorun :) rinoplasti ameliyatı da olmuştum yeter artık diyo ikna etmem lazım

Bende artık Hasan beyi istiyorum ama annemden veto aldim :KK43: eşim saygı duyuyor kararima yaptır diyo,annem ne güzel fındık gibi göğüslerinbvar diyo :) zaten fındık gibi olmasında sorun :) rinoplasti ameliyatı da olmuştum yeter artık diyo ikna etmem lazım

Ben anneme söylemiyorum. Annem burun ameliyatım sırasında bile bazı sıkıntılardan dolayı üzüldü. Gerek yok diye düşünüyorum. Eşim biliyor. Hangi erkek yıllar sonra eşinde yepisyeni memeler istemez? Eşleri ikna etmek çok daha kolay. :-)

Geçmiş olsun umarım istediğiniz gibi olmuştur. Bende perşembe gününe Aydın tokgÖz e randevu aldım merakla muayene yi bekliyorum ama devlet hastanesimi özel Hastanemi hangi doktora gitmeliyim acikca si on görüşme yapmak istiyorum suan doktor seçimini nasıl yapmalıyım kararsiklik icindeyim

Arkadaşlar merhaba. Ben 1 yıldır takip ediyorum mesajlarınızı. Bugün üye oldum çok heyecanlıyım paylaşımda bulunmak istiyorum. Gençliğimden beri göğüslerimin küçüklüğünden şikayetçiyim. Şimdi 37 yaşındayım. Geçen sene amel. Karar verdim ama son anda vazgeçtim. Bu sene tekrar coştum ve vazgeçmeden ulvi güner e amel. Olmaya karar verdim. 17 haziranda olacam inş.. Tanıyan ya da ulvi beyin hastası varsa paylaşımda bulunursa sevinirim.

arzum77 arzum77 magic angel magic angel adan adan @soocute eternity38 eternity38 Tikkabilla Tikkabilla mutluluk2015 mutluluk2015
ve takip ettigim diger meme estetigi olmus kizlar albumumdeki resmi gormustunuz
Benim bir memem digerindrn biraz daha buyuk bu fotoraftada belli oluyor
Ben doktoruma kucuk olana biraz daha buyuk takmasini istedim
Bana gerek olmadigini soledi israrla aradaki fark cok az dedi
Ama mesela su andaki sutyenimde bile kucuk olan tarafta hosluk var yan donunce meme ucum gozukurken digerinde tam oturuyor
Bilemedim sizce gerek yokmudur ben birine 25 cc daha buyuk takar dedim ama o ozaman fark olur diyir arada
Lutfen ekledigim resimlere bakip yorum getiirmisiz
Kafama cok takiliyor bu konu ameliyatada 10 gun kaldi

arzum77 arzum77 magic angel magic angel adan adan @soocute eternity38 eternity38 Tikkabilla Tikkabilla mutluluk2015 mutluluk2015
Ama mesela su andaki sutyenimde bile kucuk olan tarafta hosluk var yan donunce meme ucum gozukurken digerinde tam oturuyor
Bilemedim sizce gerek yokmudur ben birine 25 cc daha buyuk takar dedim ama o ozaman fark olur diyir arada
İnan farklı cc de takılsa eşitlenmiyor,eşitlenemez... Benim göğüslerimde farklı idi. Birinin ucu daha aşşagıda,biri daha dolgun idi.. Herkesde bu durum öyledir zaten. Bence doktoruna bırak,güven. Ameliyatta deneyecek protezleri,eğer daha iyi durursa farklı cc kullanacaktır muhakkak fakat aradaki fark az olursa tercih etmeyecektir..
Beklentini yüksek tutma tavsiyem,yoksa kafaya takar mutsuz olursun.

İnan farklı cc de takılsa eşitlenmiyor,eşitlenemez... Benim göğüslerimde farklı idi. Birinin ucu daha aşşagıda,biri daha dolgun idi.. Herkesde bu durum öyledir zaten. Bence doktoruna bırak,güven. Ameliyatta deneyecek protezleri,eğer daha iyi durursa farklı cc kullanacaktır muhakkak fakat aradaki fark az olursa tercih etmeyecektir..
Beklentini yüksek tutma tavsiyem,yoksa kafaya takar mutsuz olursun.
Haklisin galiba arzum77 arzum77
Burda bazi kizlarinki hemen esit ayni cok guzel duruyor ama onlarinda meme dokusu hemen hemen yok denecek kadar az galiba ondan oyle duruyor
Bizim gibi meme dokusu olanlarinki ancak okadar oluyor demmek ki
Sen yazinca icim acikcasi rahatladi,
Sendede fark varsa demekki bu pek cok kiside oyle.

Hangimizin göğüsleri tamı tamına eşitki? hatta vücudumuzdaki çift olan organlarımızın hiçbiri tam olarak eşit değildir buna burun deliğimizde dahil:KK48::olamaz:
Benimde sol memem ameliyatttan önce küçüktü dr baktı belli belirsiz fark var dedi eşit cc kullandı sonrasında bile belli birinin küçük olduğu ama senin gözle görülür fark var bence birkez daha ısrarla konuş :ukala::ukala:derim ama en iyisini gene doktorun :KK54: bilir

Kizlar tabletim hep cokcuklarin elinde oldugundan artik eror veriyor
Harfleri kelimeleri bazen yanlis yaziyorum
Hatta bazen sinirden cumleler bile yanlis cikiyor
Gicik bir durum cunku iki saat takili kaldigi oluyor cildiriyorum artik,
Lutfen kusuruma bakmayin.

Hangimizin göğüsleri tamı tamına eşitki? hatta vücudumuzdaki çift olan organlarımızın hiçbiri tam olarak eşit değildir buna burun deliğimizde dahil:KK48::olamaz:
Benimde sol memem ameliyatttan önce küçüktü dr baktı belli belirsiz fark var dedi eşit cc kullandı sonrasında bile belli birinin küçük olduğu ama senin gözle görülür fark var bence birkez daha ısrarla konuş :ukala::ukala:derim ama en iyisini gene doktorun :KK54: bilir
Dedim ama busefer gene buyuk taktigim digerinden buyuk durur dedi
Bende ustelemedim
Birde burda bilenlere sorayim dedim
Olmadi ameliyata girmeden derim bir denesin nasil duruyor
Daha tuaf olacaksa tabi eleşmesin
Ama iste gene bir derim kendisine

Dedim ama busefer gene buyuk taktigim digerinden buyuk durur dedi
Bende ustelemedim
Birde burda bilenlere sorayim dedim
Olmadi ameliyata girmeden derim bir denesin nasil duruyor
Daha tuaf olacaksa tabi eleşmesin
Ama iste gene bir derim kendisine
Sen direk sor ;iki memeyede aynı cc takılınca sonrasındaki fark öncesi gibi olur mu olmazmı diye ayyy anladın mı?ben bile zor anladım yazdığımı:kızgın::skandal:

Haklisin galiba arzum77 arzum77
Burda bazi kizlarinki hemen esit ayni cok guzel duruyor ama onlarinda meme dokusu hemen hemen yok denecek kadar az galiba ondan oyle duruyor
Bizim gibi meme dokusu olanlarinki ancak okadar oluyor demmek ki
Sen yazinca icim acikcasi rahatladi,
Sendede fark varsa demekki bu pek cok kiside oyle.
Herkesde vaarrr... Meme dokusu olandada olmayandada :KK66: Kimi çok belli oluyor kimi olmuyor.. Hem kimi çıplak halini eklemiyor misal,belli olmuyor. :KK66:

Sen direk sor ;iki memeyede aynı cc takılınca sonrasındaki fark öncesi gibi olur mu olmazmı diye ayyy anladın mı?ben bile zor anladım yazdığımı:kızgın::skandal:
Anladim canim yok cok guzel anlatmissin:KK16:
Dedi zaten arada fark olacak asla tam esitlenmez diye
Bende eger fark biraz da olsa azalacaksa kucuk olana biraz daha buyuk takmasini istiyecem

Herkesde vaarrr... Meme dokusu olandada olmayandada :KK66: Kimi çok belli oluyor kimi olmuyor.. Hem kimi çıplak halini eklemiyor misal,belli olmuyor. :KK66:
Benimki sutyende bile sol tarafimda daha fazla meme oldugu gozukuyor
Kiyafette bile sutyenimi saga kaydiriyorum soldan biraz daha fazla dekolte oluyor sag bos gibi gozukuyor
Iste yine kendisine soyluyecem sonrasida galiba kismet
Belki bir daha bakinca oda fikrini degistirir:KK23:
Insan biraz utaniyor kendini kasiyor doktorda rahatsiz olmamizdan belki cokta rahat bakamiyor
Yani nekadar dikkatli baksada biz kendimizi kasip duruyor hemen ustumuzu kapatmak istiyoruz:oops:

Benimki sutyende bile sol tarafimda daha fazla meme oldugu gozukuyor
Kiyafette bile sutyenimi saga kaydiriyorum soldan biraz daha fazla dekolte oluyor sag bos gibi gozukuyor
Iste yine kendisine soyluyecem sonrasida galiba kismet
Belki bir daha bakinca oda fikrini degistirir:KK23:
Insan biraz utaniyor kendini kasiyor doktorda rahatsiz olmamizdan belki cokta rahat bakamiyor
Yani nekadar dikkatli baksada biz kendimizi kasip duruyor hemen ustumuzu kapatmak istiyoruz:oops:
Kız kasma kendini doktor o. valla ben öncesinde açtım baktı ,mıncıkladı ,evirdi ,çevirdi.:sinirli::sinirli: sonuçta ameliyat bu dönüşü zor o yüzden kasma kendini rahatça aç sen ne kadar rahat olursan dr o kadar rahat bakıp karar verir:KK48::olamaz:

Ben anneme söylemiyorum. Annem burun ameliyatım sırasında bile bazı sıkıntılardan dolayı üzüldü. Gerek yok diye düşünüyorum. Eşim biliyor. Hangi erkek yıllar sonra eşinde yepisyeni memeler istemez? Eşleri ikna etmek çok daha kolay. :-)

Ben annemdem gizleyemem ki 1 sokak ara ile oturuyoruz :KK70: bide çalıştığım için annem bakıyor çocuğuma yani kacarim yok :)
Aynen hangi erkek istemez ki :KK70:
Burun ameliyatında nr gibi sıkıntı yaşadin doktorun kimdi?

X