Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Betus123 Betus123 hayatim harika olmuslar cok cok cok begendim Allahiiiimmm sira bizede gelsin :KK42:
Bende cok cok cok tesekkur ettim simdiden bukadar begenildiyse ins 1.ay sonra dahada guzel olurlar. Ben ikk gun kendimi magazadaki model mankenlere benzetmistim ya :KK70: gün gectikce dahada degisiyor bir havalara giriyorlar :KK70: aminn ablacim amin insallah sanada bu duyguyu yasatsin rabbim.

Kızlar Morluklar büyütme sonrası herkeste mi oldu ? Şimdi Betus123 Betus123 kuzusunda görünce sormak istedim yoksa bünyeye göre mi değişio ?
Benim bi sarardi bi morardı dikis yerlerimin yanı kendi kendine renk degistirdi. :KK70: sabah bende cok korktum hemen memetore yazdim :) sonra hepimiz morardik sarardik yesillendik diyince icime su serpti saolsun . sonra dusundum yani bıcak altina yatiyoruz olsun okadar dedim.

Benim bi sarardi bi morardı dikis yerlerimin yanı kendi kendine renk degistirdi. :KK70: sabah bende cok korktum hemen memetore yazdim :) sonra hepimiz morardik sarardik yesillendik diyince icime su serpti saolsun . sonra dusundum yani bıcak altina yatiyoruz olsun okadar dedim.
Bence de endişelenme hiç o kadar baskı oluyor cildine morarır tabi. Benim biri kolumu hafif sıksa hemen morarır sararır, çok hassasım mağlesef bu konuda :)

Bende cok cok cok tesekkur ettim simdiden bukadar begenildiyse ins 1.ay sonra dahada guzel olurlar. Ben ikk gun kendimi magazadaki model mankenlere benzetmistim ya :KK70: gün gectikce dahada degisiyor bir havalara giriyorlar :KK70: aminn ablacim amin insallah sanada bu duyguyu yasatsin rabbim.
Amiiiinnn amiin

Bence de endişelenme hiç o kadar baskı oluyor cildine morarır tabi. Benim biri kolumu hafif sıksa hemen morarır sararır, çok hassasım mağlesef bu konuda :)
aynen ya bende öyleyim

Bak bu düşünceye de kendimi hazırladım şuanda morluk bile çekici gelio yaa anormal miyim neyim :KK70: ay bi olsaydım da kurtulsaydım bu delilikten :KK70::KK70:

Kızlar, Naci Çelik ile ilgili bilgisi olan var mı? Özellikle muayene ücreti ne kadar alıyormuş bilen varsa lütfen yazsın.

FAZLANAZLI FAZLANAZLI bana Naci Çelik'in tübüler memeden anladığıı yazmıştı bende araştırdım, yazdıkları ve videoları çok aydınlatıcı geldi. Üstelik yeri ayağımın dibinde... Uçuk bi muayene ücreti alıyorsa gitmem ama herhalde. Muayene ücretine karşıyım açıkcası

Yüz yüze gorusmeden yorumlara bakma derim ben ama tabi siz bilirsiniz. Bende ilkten tedirgin olmustum yorumlardan ama sonra birkac arkadasimin kendisinde ameliyt oldugu ortaya cikti gittim gorustum sonucta guzel simdilik cok sukur

kendi yasadigi olaylari anlatmasi ok de baskasinin yasadigi olaylari yazmasi hos degil. acikcasi

X