Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Aynen bende de hafif agri oluyor.kalkinca.cokkkk benimsedim sorma benim bunlar yaa:))eski memislerimi unuttum hatirlamiyorum bile.yalniz haka bi sütyen alamafim nasil alacagimi bilmiyirum.hepsi telli .ve destekli girmiyor icine memisler.:-(
Hahaaa meme oluncada sigdirmak dertmis yahu:halay:canim benimde kaliba pek girmiyor.zaten balenli giymiyorum ben aman bu zamana kadar yastik gibilerle gezdik:bicak: incecik balensiz sutyenler var onlardan al derim rahat edersin

Kizlarrr ameliyatimdan tam 2 ay gecti
Ama sol mememin alti baya kasinmaya basladi
Ve biraz kizarmis sizce normalmidir
arzum77 arzum77 ve diger arkadaslar
Kaşınabilir,kaşıdıgı içinde kızarabilir normal.. Sivilce şeklinde içinde birşey beliriyor olursa eğer iç dikiş kendini dışarı atmaya çalışıyorda olabilir. Gözlemle bakalım.
Kaşıyınca tırnak uçlarınla kaşıma,parmak uçlarınla kaşı.. Nemlendirici krem ile yumuşat derini..

Selam, ben de yakında ameliyat olacağım. Büyüklüğüne karar veremedim. Yaptıran arkadaşların fotolarini görmek istiyorum ama izlemeye mi almasi gerekiyor anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Selam, ben de yakında ameliyat olacağım. Büyüklüğüne karar veremedim. Yaptıran arkadaşların fotolarini görmek istiyorum ama izlemeye mi almasi gerekiyor anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
valla arkadaşım foto koyanların insafına kalmış biz hala olamayanlar resim kıydum diyenlere kasabın önündeki kedi gibi benide izlermisinnnn diye içkeniyoz acıyıp izlemeye alırlarsa sağolsunlar görebiliyoz acık fikir sahibi oluyoz işte ucundan kıyından:KK15::lülülü:

valla arkadaşım foto koyanların insafına kalmış biz hala olamayanlar resim kıydum diyenlere kasabın önündeki kedi gibi benide izlermisinnnn diye içkeniyoz acıyıp izlemeye alırlarsa sağolsunlar görebiliyoz acık fikir sahibi oluyoz işte ucundan kıyından:KK15::lülülü:
Ben aslında gördüm elledim hatta silikon memeyi ama işte büyüklüğü biraz ürkütüyor beni ondan merak ettim.

Ayyy cok gulesim geldi ama kaslarım agriyooo:KK70:

Buyuklugune zaten sen karar vermiyorsun ki doktorun senin vucut ölcune gore gogus yapina gore buyukluk öneriyor.

Allah cezanı vermesin kızzzzz teşbih muhteşem :KK70:

Ben aslında gördüm elledim hatta silikon memeyi ama işte büyüklüğü biraz ürkütüyor beni ondan merak ettim.
ohooo sen level atlamışın bacım benim yanımdan bile geçmedi silikonlu hatun :))ee doktorun ne öneriyor cc olarak vücut ölçülerine kıyasla şu olur bu olur demiştşr heralde

Ay çok güldüm benzetmene:KK70::KK70:arkadasim suanki halini koysan herkes yardimci olur sana. Utanip cekinilcek bisi diil sonucta hepimiz meme derdindeyiz:KK50:

X