Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

ohooo sen level atlamışın bacım benim yanımdan bile geçmedi silikonlu hatun :))ee doktorun ne öneriyor cc olarak vücut ölçülerine kıyasla şu olur bu olur demiştşr heralde
Ay öyle deme inanki etrafinda cevrende silikonlu olupta bilmedigimiz cok insan var ya. Benim 3 senelik kuaförüm ablam gibi insanda bile ben mevzuyu acinca ondada oldugu cikti ortaya. Ben artik buyuk goguslulere cok inanmamaya basladim yani hemen hemen herkeste var gibi birsey bu.

ama öyle değilmi yaaa kimi de kızıyo sende foto koyarsan izlerim yokki yokkkk olmayan şeyi nasıl koyayım olsun elbet koycam göğsümü gere gere pardon protezimi gere gere
Bende koyarken ilk basta cekinmistim ya oğlan görünümümden:KK70: ki benimki gogus alti 66 gogus cevresi 70 civari sadece 3cmlik çıkıntı vardi oda uçtan ibaretti:KK70:

Kredi çekicem. kimin hazırda 7 bini olurki:KK43:
Ama sorun eşim yaza yaza diyip duruyor.ahada yaz geldi çattı.ipe un seriyor.kıskançlık yapıyor....offfffff
Can'ım hatırlıyorsundur, benim eşim de ameliyata 15 gün kala vazgeçmişti. Ya 3. Yü doğurursun ya ölürsün demişti :KK70: şaka şaka , 3. Yü doğurursan meme ameliyatı olabilirsin demişti. Hem de Ramazan'ın ortasıydı. Ne ağlamıştım ya :KK43: ameliyat tarihi alınmış, Dr ona göre hastaneyi ayarlamış fln fln... Yahu rezil olcam demiştim, hoca bana "dalga mı geçiyorsunuz mutluluk hanım derse yeridir " demiştim. Bi de memesizlik çok Zor, senin memelerin olsaydı bi kadın gibi ne hissederdin bi erkek olarak?!?!? İşte ben de aynı durumdayım, benim de tıpkı bir erkek gibi memem yok!!!! Bunu bana niye yapıyorsun??? Diye ağlayıp durmuştum. :KK70:

Drenler çıktııı:) sabah da eve dönüyorum artık:) herkes olsun bu ameliyatı şiddetle tavsiye ediyorum. Ne yapın edin ve bu ameliyatı olun. Ağrı falan öyle dayanılmayacak şeyler değil, kaç yaşında insanlarız hepsi geçiyo gidiyo. Nasıl hafifledim şu iş bitti ya..
Çok sevindim canım:) evde iyi dinlenmeler sana, çok kaldın hastanede özlemişsindir kendi yatağını :)

Can'ım hatırlıyorsundur, benim eşim de ameliyata 15 gün kala vazgeçmişti. Ya 3. Yü doğurursun ya ölürsün demişti :KK70: şaka şaka , 3. Yü doğurursan meme ameliyatı olabilirsin demişti. Hem de Ramazan'ın ortasıydı. Ne ağlamıştım ya :KK43: ameliyat tarihi alınmış, Dr ona göre hastaneyi ayarlamış fln fln... Yahu rezil olcam demiştim, hoca bana "dalga mı geçiyorsunuz mutluluk hanım derse yeridir " demiştim. Bi de memesizlik çok Zor, senin memelerin olsaydı bi kadın gibi ne hissederdin bi erkek olarak?!?!? İşte ben de aynı durumdayım, benim de tıpkı bir erkek gibi memem yok!!!! Bunu bana niye yapıyorsun??? Diye ağlayıp durmuştum. :KK70:
Hikayenin sonu ne oldu peki?? Eşim ikna oldu mu yoksa 3. Den sonra mı oldun ameliyatı? Ben bilmiyordum bu yaşadıklarını :)

image.jpeg image.jpeg

İnşallah benimde sonum seninki gibi mutluluk olur canım sabırla bekliyorum.cadılık dönemlerim gelmeden bu iş hallolur inşallah:sinirli::sopa::sus::KK62::KK9:

Hikayenin sonu ne oldu peki?? Eşim ikna oldu mu yoksa 3. Den sonra mı oldun ameliyatı? Ben bilmiyordum bu yaşadıklarını :)
Can'ım 2 hafta ağladım, çocuk da istemiyorum meme de istemiyorum diye :KK66: sonra izin verdi, ol hadi ameliyatını sus artık Dedi :KK66: hala arada diyo 3. Olsa iyi olur diye, ama İSTEMİYORUM. Allah 2 evladımı bağışlasın güzel kader versin. Yeter :KK66:

X